Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

80-90 NOK/h €

Praca przy zbiorach truskawek w Norwegii

 • Kraj: Norway
 • Miasto: Stavanger
 • Lista: 1 czerwca 2012 18:30
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca przy zbiorach truskawek w Norwegii

Opis

Dla naszego klienta posiadającego wielkopowierzchniową uprawę truskawek w Norwegii poszukujemy osób do pracy przy zbiorach tychże truskawek.

Preferujemy osoby młode, grupy znajomych, pary, osoby z dobrą znajomością języka angielskiego.

Praca jest ciężka, ale dobrze opłacana. Polega na ręcznym zbiorze owoców, ich wstępnej segregacji i pakowaniu do drewnianych skrzynek.

Zarobki: ok 80-90 NOK/H + prowizje

Praca od lipca do sierpnia. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie w domkach kempingowych.

Jako agencja pracy nie pobieramy opłat od pracowników, rozliczamy się z pracodawcą w Norwegii.

     

ID Ogłoszenia: 3114fc90788838f5

Linki Sponsorowane

53 Odpowiedzi na “Praca przy zbiorach truskawek w Norwegii”

 1. Dzień dobry,
  Poszukuję sezonowej pracy w szklarni, ogrodnictwie przy zbiorach itp. Nie mam doświadczenia, ponieważ nigdy nie pracowałam za granicą. Jednak prace polowe, zbiory itp. nie są mi obce. Dzieciństwo spędziłam na wsi w rodzinie rolniczej, pracując przy zbiorach aroni, porzeczki oraz tytoniu. Mam ogromną motywacje i chęci do pracy. Jestem absolwentką Filologii Angielskiej, zatem biegle posługuje się językiem angielskim, ponadto jestem osobą niezwykle pracowitą i wytrzymałą, posiadam prawo jazdy.
  Uprzejmie proszę o kontakt w sprawie pracy sezonowej, okres lipiec- sierpień.
  Tel.785 406 888
  e-mail: mgromek1@op.pl

 2. Agata6633 na 2 czerwca 2012 @ 15:31

  Witam :)
  Jestem zainterasowana Państwa ofertą pracy. Chciałabym zaczerpnąć wiecej informacji na temat tej oferty pracy. Dodam, że jestem 22 letnią studentką która prace podjęc może juz od ok 15 czerwca do końca września 2012 r.
  Mam doświadczenie w dorywczej pracy przy zbiorach w Polsce ale róznież w pracy za granicą – Anglii gdzie pracowałam w firmie zajmującej się produkcją pasz dla ptactwa hodowlanego i nie tylko (praca przy taśmie, pakowaniu kontroli jakości pasz i przewożeniu jej wózkiem widłowym na magazyny – niestety nie posiadam uprawnień na wózki). Znam komunikatywnie język angielski i niemiecki, jestem osobą zdyscylinowaną, punktualną, pełna zapału i werwy do pracy. Nie straszna mi pogoda- w szczególności upały i inne warunki atmosferyczne;)
  W załączniku przesyłam swoje CV
  Pozdrawiam Agata
  e-mail aguska6633@wp.pl

 3. Witam,
  Poszukuję pracy w sezonie letnim (lipiec-sierpnień) przy zbiorach. Posiadam doświadczenie w zbiorze owoców (truskawka, borówka, aronia) i warzyw. Cechuje mnie silne zaangażowanie w wykonywaną pracę, sumienność, odporność na czynniki zewnętrzne oraz zdolność adaptacji do nowych sytuacji i miejsc. Jestem studentem posługującym się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (B2), posiadam prawo jazdy kat.B.
  Bardzo proszę o kontakt e-mail 123jurek123@gmail.com

 4. Witam
  Jestem absolwentem szkoły średniej i poszukuję pracy na wakacje. Zanim rozpocznę studia mam zamiar na nie zarobić. Posiadam doświadczenie w zbiorach owoców w Polsce (truskawki, porzeczka). Biegle i swobodnie posługuję się językiem angielskim z racji ukończenia klasy dwujęzycznej. Jestem solidny i skory do pracy. Pracy szukam na okres od połowy lub końcówki czerwca do sierpnia. Uprzejmie proszę o kontakt pod e-mailem sparky_93@o2.pl lub pod numerem 668043733

 5. Witam byłam zainteresowana praca wraz z moim bratem.Posiadamy doświadczenie pracy przy zbiorach

 6. Witam
  Chętnie zajmę się pracami związanymi ze zbiorami truskawek

  Oferta ta szczególnie zaciekawiła mnie ponieważ zbieram pieniądze na podróż po Europie. Praca ta na pewno zbliżyłaby mnie do spełniania marzenia. Mam 21 lat, jestem studentem drugiego roku budownictwa na Politechnice Krakowskiej , znam angielski na poziomie średniozaawansowanym (B2). Bardzo szybko nabywam nowe umiejętności i uczę się nowych języków . Jestem silny i sprawny fizycznie cechuje mnie pracowitość , uczciwość i komunikatywność. Potrafię świetnie zorganizować pracę i działać w zespole .

  Jestem dostępny od 10 lipca do końca września.

 7. Stanisław na 4 czerwca 2012 @ 11:46

  Witam, Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Mam doświadczenie w pracy fizycznej za granicą(5lat pracy we Włoszech w branży budowlanej i nie tylko). Mam 51 lat i jestem pracowitą osobą, przyzwyczajoną do ciężkiej pracy fizycznej. Jeżeli ogromne chęci do pracy wynagrodzą brak znajomości języka angielskiego to proszę o kontakt tel. 0048514827914.

 8. Jestem zainteresowany wyjazdem na truskawki. Kilka lat pracowałem na budowach i jestem przyzwyczajony do ciężkich prac, często w niewygodnych pozycjach (nie boję się całego dnia schylania się)

  Jestem dostępny cały czas

  Pozdrawiam

 9. Bartłomiej i Adrian na 4 czerwca 2012 @ 15:08

  Witam,

  Jestem zainteresowany Państwa ofertą przy zbiorach wraz z kolegą. Mamy po 19 lat (absolwenci liceum napisaliśmy maturę) jesteśmy chętni do pracy i dyspozycyjni, posiadamy doświadczenie w tej dziedzinie pracy. Posiadamy prawo jazdy, jesteśmy sprawni fizycznie i nie boimy się ciężkiej pracy, znajomość angielskiego w stopniu zaawansowanym i podstawy norweskiego. Prosimy o wiecej informacji, mamy możliwość własnego dojazdu. numer telefonu 518408546

 10. Witam serdecznie jestem bardzo zainteresowany tą ofertą pracy, w każdej chwili mogę wyjechać, o to mój numer telefonu: 695479876
  Czekam na odpowiedz z państwa strony. Pozdrawiam

 11. Witam,
  Mam 22 lata i aktualnie studiuję we Wrocławiu. Jestem zainteresowana podjęciem danej pracy, którą Państwo proponujecie. Nie jest mi obca praca fizyczna, a wręcz tego potrzebuję. Pozostawiam swój kontakt : angello5@wp.pl.
  Pozdrawiam,
  Angelica

 12. Dzień dobry. Jeżeli ogłoszenie jest jeszcze ważna, to wraz z moim kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
  Oboje mamy po 19 lat i znamy język angielski i podstawy języka niemieckiego.
  Jesteśmy pracowici i uczciwi. Pracowaliśmy już przy zbiorach. Prosił bym o kontakt na maila: michael-rock@hotmail.com i podanie więcej informacji.

 13. Dzień dobry!
  Zainteresowało mnie Państwa ogłoszenie w sprawie pracy przy zbiorze truskawek.
  Mam 20 lat i aktualnie jestem studentką I roku na kierunku lekarskim.Język angielski znam w stopniu komunikatywnym, w związku z tym kontakty interpersonalne nie stanowiłyby dla mnie problemu.Jestem osobą uczciwą, dokładnie i dbale wykonująca powierzone zadania.Jestem osobą odporną fizycznie, także ciężka praca nie stanowiłaby dla mnie problemu.Proszę o więcej informacji na temat miejsca i warunków pracy ma podany poniżej adres mailowy:sarka1003@o2.pl

 14. Witam, jestem zainteresowany podjęciem pracy przy zbiorach truskawek w okresie czerwca-lipca.Mam 20 lat,jestem sprawny fizycznie i chętny do pracy znam j.angielski, posiadam prawo jazdy kat.B i mam uprawnienia na wózki widłowe.

 15. Witam!

  Jestem 23 letnim studentem i jestem zainteresowany pracą przy zbiorach truskawek. W poprzednich latach pracowałem sezonowo w Holandii. Obecnie przebywam od 8 miesięcy w Irlandii, więc nie mam problemów z komunikowaniem się po angielsku. Mój e-mail: robi2007@interia.eu.

 16. Witam,
  jestem zainteresowana Państwa ofertą . Posiadam prawo jazdy kat. B. Prosiłabym o kontakt czy jest możliwość zatrudnienia jeśli tak to proszę o więcej informacji i wymagań na temat zatrudnienia.

 17. Sylwester na 9 czerwca 2012 @ 21:54

  Witam serdecznie jestem osobą która ma bardzo wielkie chęci do pracy w norowegii przy zbiorze truskawek, owoców itp. Jest to dla mnie znana praca gdyż od 10 lat zawsze z rodziną jeździłem na działkę gdzie takie prace były wykonywane.
  NIe jest mi obca praca od rana do wieczora w niekożystnych warunkach przy dużej temperaturze/

  Jestem osobą dyspozycyjną która jest w stanie wyjechać od zaraz do pracy.
  Proszę o kontakt w razie możliwości zatrudnienia i przesłania więcej szczegółów na e – maila.

 18. Agnieszka Mastalerz na 10 czerwca 2012 @ 12:28

  Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą w Norwegii. Jesteśmy pracowici, sprawni fizycznie, uczciwi, mamy 21 lat, jesteśmy studentami UW, świetnie znamy angielski (studia filologiczne, roczny pobyt w Stanach), ja znam także niemiecki na poziomie C1. Obydwoje posiadamy prawo jazdy kat.B.
  Będę wdzięczna za kontakt.
  agmastal@gmail.com

 19. Praca-studentka na 12 czerwca 2012 @ 07:32

  Witam jestem zainteresowana ofertą pracy na okres wakacji letniech , bardzo proszę o podanie reszty informacji na mojego maila jarzymowskaaania@gmail.com

 20. Witamy! Jesteśmy studentkami, poszukujemy pilnie pracy przy zbiorach na okres lipiec-sierpień. Posiadamy prawo jazdy kat. B. Jesteśmy ze wsi więc praca przy zbiorach nie jest nam obca:) Bilet mamy wstępnie zarezerwowany na 4 lipca. Prosimy o szybki kontakt izabelach91@onet.pl
  Pozdrawiamy

 21. czy ktoś z komentujących dostał tę pracę?

 22. Bardzo prosze o pomoc przy znalezieniu pracy mieszkam obecnie w Ronneby w Szwecji
  posiadam doswiadczenie przy pracy w ogrodnictwie, zbiorach oraz budownictwie
  mam 33 lata nie pale i nie pije jestem zdyscyplinowany i pracowity

  kontakt kbriv1@gmail.com
  +46 0766 336 154

 23. Mam 20 lat, prawo jazdy B, niepalący.

 24. Witam, mam na imię Marta. Mam 20 lat i jestem studentką. Bardzo zależy mi,
  aby znaleźć pracę w miesiącach od czerwca do września, ponieważ później
  zaczynam studia. Jestem osobą sprawną fizycznie, odporną na różne
  warunki pracy. Jestem pracowita i przykładam się do wykonywanej
  czynności. Mam doświadczenie w tego typu pracy, gdyż w ubiegłym
  sezonie pracowałam przy zbiorach jabłek oraz malin. Posiadam także doświadczenie w zbiorach truskawek. Moja znajomość języka angielskiego jest dobra, komunikatywna.
  Bardzo proszę o odpowiedź czy byłaby możliwość podjęcia tej pracy. Zapewniam o swojej sumienności.
  Mój numer kontaktowy to 889 201 390, e-mail: marta.karpierz@gmail.com
  Pozdrawiam serdecznie
  Marta

 25. Justyna i Tomek na 15 czerwca 2012 @ 18:23

  Witamy, w nawiazaniu do przedstawionej oferty chcielibysmy podjac
  zatrudnienie i przedstawiamy swoje kandydatury na proponowane stanowiska. Obydwoje pracowalismy za granica, w UK oraz w Holandii. Ja
  Justyna pracowalam w Holandii wykonywalam roznego typu pracy w szklarni
  truskawek i posiadam doswiadczenie w plewieniu, zbieraniu, sortowaniu,
  wazeniu i dbalosci o owoc. Ja Tomek pracowalem w UK, kilkakrotnie
  pracowalem w Holandii na roznych stanowiskach tj praca w szklarni
  truskawek, praca na produkcji, order picker, szybko sie uczymy i mamy duza
  motywacje do pracy. Posiadamy numer Sofi ja Tomek posiadam prawo jazdy
  kat.b, ukonczony kurs wozkow widlowych, obydwoje poslugujemy sie jezykiem
  ang w stopniu komunikatywnym. Ostatnia nasza praca na produkcji polegala na
  pakowaniu owocow i warzyw (pomidory, papryka, ogorki itp) oraz ich
  sortowaniu na klasy, wazeniu. Jestesmy przyzwyczajeni do ciezkiej pracy
  fizycznej jak i do pracy w grupie, nie stanowi to dla nas zadnego problemu,
  gdyż wyjazdy za granice nas do tego przyzwyczaily. Prosimy o nr tel lub o
  maila, aby moc poznac szczegoly oferty. Dziekujemy za czas poswiecony na
  rozwazenie naszej kandydatury. Justyna,, nr polski 660549414, nr holenderski
  0031684474460, Tomek, nr polski 504958789, nr holenderski 0031616489334,
  Pozdrawiamy

 26. Witam mam 19lat i szukam pracy za granicą jestem zainteresowany państwa ofertą tylko nie wiem czy bez znajomości języka angielskiego też mogę skorzystać z waszej oferty praca fizyczna nie jest mi obca tel.516391368

 27. Legieć Konrad na 17 czerwca 2012 @ 23:14

  Wtam, Mam 19 lat, jestem tegorocznym maturzysta, jestem zainteresowany oferta.. prosze o e-mal z dokladniejszymi informacjami. Posluguje sie jezykiem angielskim w stopniu zaawansowanym, nie boje sie ciezkiej pracy, jestem cierpliwy, sumienny ambitny i systematyczny. Jestem mloda wysportowana osoba gotowa na kazdy rodzaj pracy. e-mail- legieckonrad@o2.pl

 28. MateuszMaja na 18 czerwca 2012 @ 11:30

  Witam.
  2 osoby (studentka i student). Pilnie poszukujemy pracy przy zbiorach na okres od 01.07 do 01.09 2012r. J.angielski w stopniu bardzo dobrym/zaawansowanym, oboje prawo jazdy kat.B. Jesteśmy chętni do pracy,odpowiedzialni, punktualni i mamy dużo energii. Bardzo zależy nam na pracy w tym okresie, prosimy o kontakt.
  Kraków, Mateusz – 531266873
  Praca przy zbiorach nie jest nam obca.

 29. Witam,
  Jestem osobą studiującą(21lat). Posiadam doświadczenie przy zbiorach sezonowych, nie jestem przerażona taką pracą jak zbiory truskawek,ponieważ od młodych lat – co roku zbieram truskawki. Jestem bardzo zainteresowana tą ofertą,nie ukrywam chciałabym zarobić na dalszy tok studiów.Znam j. angielski na poziomie komunikatywnym. Mogę pracować od lipca do sierpnia. Pozdrawiam

 30. Witam jestem zainteresowany przy zbiorach. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 794119591, bądź mailowo: krzysiekm89@op.pl

 31. Witam. Wraz z trójką kolegów byli byśmy bardzo zainteresowani tą ofertą. W sezonach 2009 i 2010 pracowaliśmy przy zbiorach truskawek w Finlandii. Jesteśmy dyspozycyjni, w stopniach komunikatywnych znamy język angielski, każdy z nas posiada prawo jazdy kategorii B oraz mamy od 20 do 22 lat. Proszę o kontakt.

 32. Witam!

  Wraz z chłopakiem jesteśmy chętni do pracy w Norwegii.

  Rok temu pracowaliśmy w Holandii więc prace sezonowe, różnego rodzaju (także te przy zbiorach, czy ogrodach) nie są nam obce ani straszne.

  Znamy język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie. Jesteśmy młodymi osobami (22 i 27 lat), które są ciekawe świata, a jednocześnie odpowiedzialne i rzetelne.

  Posiadam prawo jazdy kat. B.

  Jeśli oferta jest aktualna, proszę o kontakt.

  Z poważaniem, Joanna Michalczewska.

  tel 503 392 218

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 33. mam 23 lata. Jestem gotowy do pracy od zaraz. Komunikuję się biegle w języku angielskim oraz średnio w języku niemiecki i rosyjskim i łacinie. za taką stawkę mogę pracować 14 godzin dziennie. Nie ma cięższej pracy niż praca w kamieniołomach:) mój nr tel 512937151

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 34. Bartek/Kasia na 21 czerwca 2012 @ 14:42

  Witam, jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jesteśmy studentami z Wrocławia i Szczecina, w wieku 25 lat. Biegle posługujemy się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym. Posiadamy także prawo jazdy kat. B Mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek i jabłek na terenie Polski oraz wiemy na czym polega ciężka praca, ponieważ przez kilka sezonów letnich pracowaliśmy w greckiej tawernie na wyspie Lefkada (praca 14h/dzień od poniedziałku do niedzieli). Jesteśmy gotowi na wyjazd od zaraz.

  Prosimy o kontakt: nr tel: 787 978 832

 35. Szanowni Państwo, mam na imię Katarzyna, mam 24 lata. Posiadam doświadczenie przy zbiorach truskawek, ale także długoletnie doświadczenie w pracy w sadzie przy zbiorach owoców i zborach warzyw upraw polowych. Posiadam również doświadczenie pracy w Norwegii w Oslo, gdzie w ubiegłym roku pracowałam jako pokojówka, a także w firmie sprzątającej. Posiadam wszystkie pozwolenia na pobyt i prace w Norwegii. Pochodzę z województwa małopolskiego. Biegle władam językiem angielskim, zaś językiem norweskim w stopniu podstawowym. Jestem gotowa podjąć prace od 01.07.2012 r.
  Bardzo proszę o kontakt na nr 0048 518 694 600 ; 0047 46588245

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 36. Witam. jestem studentem z Łodzi, mam 27 lat. Mam duże doświadczenia przy zbiorach i wszelkiego rodzaju pracach na farmie w niemczech (kolonia,hamburg) i norwegii (lillehamer). Znam dobrze język angielski i niemiecki. Język norweski znam słabo. Jeśli jest jakaś szansa na pracę to czekam na informację- domostroy@onet.pl i pod numerem tel 695738676.

 37. Witam, jestesmy nauczeni zbierac truskawki, zbieralismy przez 4 lata w nimczech, w tym roku jednak juz tam nie jedziemy. Prosze o kontakt

 38. Witam jestem zainteresowany ofertą, proszę o dalsze informacje.

 39. Krzysztof i Bartek na 27 czerwca 2012 @ 09:45

  Witam, jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy, prosimy o szczegółowe informacje.
  Jesteśmy młodymi osobami (20 i 21 lat) ale przede wszystkim jesteśmy pracowici i uczciwi.
  Język angielski – stopień komunikatywny.

 40. Daniel 999 na 28 czerwca 2012 @ 19:19

  Witam serdecznie jestem zaintereswoany państwa oferta pracy bardzo proszę o przesłąnie mi szczegółow dotyczacych oferty pozdrawiam

 41. Praca w Norwegii przy zbiorze truskawek na 28 czerwca 2012 @ 21:42

  Witam.
  Jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorze truskawek od zaraz.Jesteśmy
  parą i posiadamy doświadczenie w zbieraniu truskawek gdyż
  wyjeżdżaliśmy do takiej pracy do Niemiec.Jesteśmy zdeterminowani,rzetelni,chętni do pracy i nie obca jest nam praca fizyczna.Posiadamy własny samochód i dojzd nie stanowi dla Nas problemu.Niżej podaje Nasze dane:

  1.Cichocka Angelika-23 lata woj.śląskie,Bielsko-Biała
  j.niemiecki- znajomość w stopniu dobrym
  j.angielski-znajomość w stopniu komunikatywnym

  2.Bartłomiej Kubica-23 lata woj.śląskie,Godziszka(wieś w pobliżu Bielska-Białej)prawo jazdy kat.B
  j.angielski-znajomość w stopniu dobrym
  j.rosyjski-znajomość w stopniu komunikatywnym

  kontakt telefoniczny +48883553524
  kontakt e-mail angela18bb@gmail.com lub bartekkubica1@wp.pl

  Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie Naszej sprawy.
  Pozdrawiamy.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 42. witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy proszę o kontakt 661 110 329 mam 25 lat ..

 43. Witam,
  Mam 20 lat, jestem bardzo zainteresowana pracą przy zbiorze na okres lipiec-sierpień, w każdej chwili mogę wyjechać, język angielski komunikatywny. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny : 792878597 bądź e-mail : gmar3@ymail.com
  pozdrawiam i dziękuje

 44. Czarek i Ewelina na 7 lipca 2012 @ 05:32

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy.Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat.Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej.Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 45. Witam. Ja wraz z moją kuzynką i koleżanką jesteśmy zainteresowane ofertą pracy przy zbiorach. Mamy od 19 do 24 lat. Jesteśmy sumienne, pracowite, posiadamy prawo jazdy kat. B, mamy doświadczenie w pracy przy zbiorach. Znajomość języka angielskiego komunikatywna.

  Obecnie przebywamy już w Stavanger. Pracę mogłybyśmy podjąć natychmiast.
  Bardzo prosimy o kontakt na maila monisia_159@o2.pl lub tel: 661980779.
  Pozdrawiamy

 46. Witam.
  Razem z mężem poszukujemy pracy za granicą w rolnictwie, gdzie pracowaliśmy od dziecka, więc posiadamy bogate doświadczenie przy zbiorach owoców-truskawek, jabłek, śliwek, czereśni, wiśni itp.Interesowałaby nas praca choćby od zaraz na dłuższy okres czasu.Znamy język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, prawie dwa lata pracowaliśmy w Danii na magazynach i przy produkcji chłodnic.Dysponujemy własnym środkiem transportu.Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 794798441 lub 794798442.
  Pozdrawiamy

 47. Dzień dobry, państwo. Jestem studentem i szukam pracę. Mam 21 lat.

  Jestem dyspozycyjny od 20.07.12 do 15.09.12
  Posługuję się jezykiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Nie straszna mi ciężka praca.

 48. Witam ,,jedzie Ktos w ciemno? jesli tak, to juz jest Nas dwoje ,,,Jesli jestes gotowa ,bądz tez gotów na wyjazd do pracy w ciemno i nie boisz ,się zycia ,,napisz do mnie bądz dzwoń..600-50-70-70 Michał Poznań

 49. michalek15_76@o2.pl Michał -Poznań

 50. ZDROWE RĘCĘ, KTÓRE RWĄ SIĘ DO PRACY na 26 lipca 2012 @ 21:26

  WITAM

  Nazywam się Marcin, mam 22 lata, pochodzę z Opola i pilnie poszukuję oferty pracy w Norwegii. Jestem zmotywowany i gotowy do pracy. Znam język angielski w stopniu zaawansowanym. Szybko dostosowuję się do nowych warunków. Jeżeli są zainteresowani Państwo rzetelnym i punktualnym pracownikiem to jestem do usług.

  Proszę o kontakt pod nr. 795-758-318, lub email : mar_325@tlen.pl

  Jestem dyspozycyjny od 26.07 do 31.12.2012

  Pozdrawiam

 51. Właśnie ukończyłem LO i zostałem przyjęty na studia do Wrocławia. Poszukuję pracy w celu utrzymania się na studiach. Jestem zainteresowany pracą od zaraz.
  Pracę podejmę do początku października. Pracowałem już fizycznie przy zbiorach wiśni nie daleko Kalisza. Pracowałem również w Decahtlonie jako sprzedawca. Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym i niemieckiego na poziomie podstawowym. Mogę pracować po 12 godzin na dobę.Proszę o kontakt.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 52. Witam,
  jesteśmy z koleżanką bardzo zainteresowane podjęciem pracy. Praca przy zbiorach jest Nam dobrze znana. Język angielski komunikatywnie. Jesteśmy zdeterminowone do pracy, zdrowe, nastawione na ciężką pracę fizyczną oraz w pełni dyspozycyjne. Mamy po 29 i 30 lat. Obydwie posiadamy prawo jazdy kat. B oraz zaświadczenie o niekaralności. Proszę o kontakt telefoniczny pod nr 607789707 lub mailowy yemii@yemii.pl.

  pozdrawiam
  Emilia

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.