Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

7,40 euro/h €

Praca sezonowa we Włoszech przy zbiorach jabłek

 • Kraj: Italy
 • Miasto: Firenze
 • Lista: 18 lipca 2012 23:50
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca sezonowa we Włoszech przy zbiorach jabłek

Opis

Dla sadownika z miasta Firenze (Włochy) poszukujemy pracowników sezonowych do pracy przy zbiorach jabłek.

Praca od sierpnia do późnego listopada. Zależy od pogody i rosnącyh odmian.

Praca polega na zrywaniu – zbieraniu owoców z rosnących jabłoni oraz ich segregowanie i pakowanie do skrzynek.

Zarobki: Wynagrodzenie ustalane jest od zebranych owoców z kwintala uprawy – 40 euro. Co przekłada się na wynagrodzenie w wysokości ok 7,40 euro za godzinę. Osoby pracowite i szybkie na pewno mogą zarobić więcej, natomiast osoby leniwe zarobią mniej.

Zakwaterowanie w domkach kempingowych jest zagwarantowane dla pracowników przez pracodawce. Nocleg jest bezpłatny pod warunkiem zebrania codziennie owoców z conajmniej jednego kwintala. Pozostałe osoby, które nie wyrabiają normy będą musiały wnieść opłatę w wysokości 15 euro za dobę.

Nr. ref.: zwl/i/004/2012

Jesteśmy uczciwą Agencją Pracy zrzeszoną w Europejskich Służbach Zatrudnienia (EURES) oraz Konfederacji Zatrudnienia i Rekrutacji (REC). Mamy wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy za granicą. Naszą specjalnością są oferty pracy sezonowej za granicą – głównie zbiory owoców i warzyw.

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego na niniejszej stronie (zakładka „kontakt” obok mapki po prawej stronie). W treści prosimy napisać: swoje imię/imiona, swój wiek, doświadczenie w pracy przy zbiorach, województwo oraz znajomości języków.

Z uwagi na poufność Państwa danych uprzejmie informujemy, że przy zgłaszaniu swojej aplikacji nie muszą Państwo podawać dokładnych danych adresowych ani personalnych. Wszelkie niezbędne dane do podpisania umowy uzupełnimy jeśli Państwa kandydatura zostanie zakwalifikowana w procesie rekrutacji.

Z uwagi na duże zainteresowania ofertami zastrzegamy sobie możliwość, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi pracownikami, których zgłoszenia będą najlepiej pasować do profilu poszukiwanego przez nas pracownika. Nie mamy w zwyczaju wysyłać odpowiedzi odmownych.

Pouczenie:
Agencja zatrudnienia nie może pobierać od osób, dla których poszukuje pracy zarobkowej, opłat innych niż z tytułu: dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich i tłumaczenia dokumentów.

     

ID Ogłoszenia: 7535007478f056b9

Linki Sponsorowane

52 Odpowiedzi na “Praca sezonowa we Włoszech przy zbiorach jabłek”

 1. Vittorio na 19 lipca 2012 @ 09:11

  Szanowni Państwo!

  Razem z przyjaciółmi jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jest nas czterech: Piotr Chełmiński, Łukasz Ujma, Michelle-Angelo Weber i ja – Vittorio-Angelo Weber. Znamy się od czasów licealnych i choć studiujemy w różnych miastach, stanowimy zgraną paczkę. Nie boimy się ciężkiej pracy, byliśmy już zatrudnieni jako robotnicy fizyczni przy remontowaniu hali (burzyliśmy ściany, kuliśmy podłogi, wywoziliśmy gruz, tynkowaliśmy i malowaliśmy pomieszczenia – nic nam nie straszne). Obiecujemy wykonywać ją z dokładnością i uczciwością. Oprócz tego wszyscy jesteśmy zdrowi i posiadamy duży zapał do pracy, z której zarobek pozwoli nam utrzymać się na studiach. Poniżej zamieszczam krótki opis każdego z nas.

  Piotr Chełmiński – 22 lata, student geologii i górnictwa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, bardzo dobra znajomość języka angielskiego (certyfikat)
  Łukasz Ujma – 22 lata, student informatyki na Politechnice Częstochowskiej, dobra znajomość języka angielskiego, tak zwana złota rączka, zna się na wielu pracach budowlanych i technicznych, świetnie prowadzi samochód
  Michelle-Angelo Weber – mój dwudziestoletni brat, uczy się w szkole policealnej informatyki, dobrze zna język angielski
  Vittorio-Angelo Weber – 22 lata, przez dwa lata studiowałem ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim, którą ostatnio postanowiłem porzucić dla biologii – mojej prawdziwej pasji, bardzo dobrze znam język angielski (certyfikat British School), dobrze język włoski
  Wszyscy jesteśmy z Częstochowy z wojwództwa Śląskiego
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od zaraz do końca września. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, bardzo prosimy o kontakt na ten mail lub telefonicznie: 509871159 – Vittorio-Angelo Weber vittorio11angelo@gmail.com
  508380090 – Piotr Chełmicki.
  lathifer.svu@gmail.com
  Z niecierpliwością czekamy na Państwa odpowiedź.

  Z wyrazami szacunku
  Vittorio-Angelo Weber

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 2. Witam. Michał i Piotr
  Jestem 23 letnim studentem. Obecnie mam urlop dziekański. Dyspozycyjny jestem w każdej chwili. Jestem silnie zmotywowany, bardzo zależy mi na znalezieniu pracy tymczasowej. Już pracowałem zagranicą przy zbiorach jak i w Polsce. Mam własną plantację owoców, więc wiem na czym polega praca przy zbiorach. Jestem z woj. lubelskiego (Lublin). Znajomośc angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  Mój kolega ma też 23 lata, jest również z Lublina, ma doświadczenie w zbiorach ( własna plantacja maliny), angielski komunikatywny, status studenta, gotowść do pracy od zaraz
  Jesteśmy bez nałogów, pracowici.
  Czekamy na kontakt 794678635
  Pozdrawiamy.

 3. Witam
  wraz z moim kolegą jestesmy chętni wyjechac do tej pracy mamy po 20lat . mamy duże chęci i zapał do pracy nasze nr kontaktowe to 726076663 693725394

 4. Dominika na 19 lipca 2012 @ 14:01

  Mam na imię Dominika mam 25 lat i jestem zainteresowana ofertą pracy. Jestem młodą energiczną kobietą która nie boi się żadnej pracy.
  Pracowałam w niemczach przy zbiorze wiśni, truskawek i ogórków 507424584

 5. Magdalena na 19 lipca 2012 @ 17:04

  Dzien dobry,wraz z dwoma kuzynami jestesmy zainteresowani Panstwa ofertą pracy. Mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek,porzeczek oraz winogron.Także z tą pracą sobie proadzimy. Mamy ogromny zapal do pracy. Bardzo prosimy o kontakt.

 6. Praca prz zbirach jabłek w Firencji na 22 lipca 2012 @ 11:13

  Witam ja z kuzynem również jesteśmy zainteresowani oboje dorywczo pracowaliśmy już w Italii. Ja w hotelu jak i przy opiece osób starszych właśnie w okolicy Firencji kuzyn zaś przy zbiorach w okolicach Milano. Bardzo prosimy o kontakt.

 7. Natalia i Piotr na 22 lipca 2012 @ 11:30

  Witam. Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Jesteśmy parą zmobilizowaną, chętną do pracy oraz dyspozycyjną od zaraz na czas nieokreślony.J. ang oraz niem. znamy na poziomie podstawowym. Mieszkamy w woj. kujawsko – pomorskim. Kilka razy byliśmy na zbiorach truskawek na terenie Polski. Prosimy o kontakt. Bardzo zależy nam na zdobyciu pracy. Pozdrawiamy.

 8. Adam i Małgorzata na 23 lipca 2012 @ 08:29

  Witam,
  mamy 23 i 27 lat, obydwoje znamy język niemiecki w stopniu dobrym, angielski w stopniu zaawansowanym i podstawowym. Mamy doświadczenie przy zbiorze truskawek. Jestesmy dynamiczni i chętni do pracy od zaraz.
  Prosimy o kontakt.
  nr tel. 880283929

 9. Marcin i Mariola na 23 lipca 2012 @ 12:20

  witam,jestesmy zainteresowani panstwa oferta.jestesmy parą chetna do pracy,mamy doswiadczenie przy zbiorach poniewaz w tym roku bylismy na zbiorach szparagi w Austrii.Znamy jezyk angielski w stopniu dobrym.jestesmy gotowi do pracy od zaraz.dziekuje i pozdrawiam. tel kontaktowy:726186046

 10. Bartłomiej na 24 lipca 2012 @ 08:40

  Bartłomiej na 24 lipca 2012 @ 08:25
  Witam
  Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy za granicą.
  Mam 34 lata posiadam doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw, pracowałem w Anglii, Niemczech oraz Włoszech.
  Jestem gotów podjąć pracę od zaraz.
  Z niecierpliwością czekam na kontakt e-mail: bartlomeo00@gmail.com lub telefoniczny 667-524-449

 11. witam jestesmy zainteresowani oferta pracy mam na imie justyna 21lat i slawek 25 lat obecnie mieszkamy we wloszech region umbria i szukamy pracy wlasnie takiej jak ta moj numer kontaktowy 3285593378

 12. winniczek na 25 lipca 2012 @ 11:46

  Witam

  Jestem zainteresowany Panstwa oferta . Nie posiadam doświadczenia przy zbiorach lecz szubko sie ucze , j angielski opanowany mam na poziomie komunikatywym.
  Pracowałem juz za granica. Jestem sumienny , pracowity.
  Mam 19 lat

  Mateusz — Pozdrawiam

 13. sebajeck na 25 lipca 2012 @ 17:45

  Witam
  Jesteśmy z bratem zainteresowani. Kilkuletnie doświadczenie przy przerywaniu zawiązek oraz zbiorze jabłek w okolicach Bolzano. Niemiecki w stopniu umożliwiającym kontakt z pracodawcą. Własny samochód.

  Sebastian
  pozdrawiam

 14. kinga i iza - wyjazd od zaraz na 25 lipca 2012 @ 18:07

  Witam!
  Razem z moją siostrą jesteśmy zainteresowane podjęciem pracy( woj.małopolskie). Jesteśmy studentkami kierunków inżynieryjnych wieku 22 i 20 lat:
  - obie mamy doświadczenie przy zbiorach gruszek i jabłek oraz innych owoców z własnej działki
  - jesteśmy zdyscyplinowane, wysportowane, bez nałogów, pracowite
  - znajomość języka angielskiego bardzo dobra, niemieckiego – dobra
  -prawo jazdy kat.B
  - gotowe do wyjazdu w każdej chwili
  - łatwo nawiązujemy nowe znajomości
  Dane:
  nr tel. +48 511 722 755
  e-mail: kinia111@poczta.onet.eu
  Pozdrawiam

 15. JAROSŁAW SĄDOWSKI na 26 lipca 2012 @ 07:03

  mam 30 l doświadczenie przy zbiorach ,
  jestem dyspozycyjny na każdy okres czasu
  tel 75 722 5974 jarek

 16. Pawel i Maja na 26 lipca 2012 @ 11:55

  Witam. Wraz z dziewczyna jesteśmy zainteresowani oferta pracy. Znajomość języka ang. poziom podstawowy komunikatywny. mamy 21 i 22lata, oboje mamy doświadczenie w pracach sezonowych lecz teraz szukamy czegoś na dłuższy okres czasu.posiadam również posiadam uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz wraz z dziewczyna posiadamy oboje prawo jazdy kat.B .bardzo zależy nam na tej pracy w związku z czym prosimy o szybki kontakt droga mailowa lub na podane niżej nr telefonu
  504609147 lub 605577268.
  Pozdrawiam.

 17. Witam
  Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy za granicą.
  Mam 20 lat i jestem gotowa podjąć od zaraz prace za granicą.
  Mam duże chęci i zapał do pracy.

 18. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą posiadam doświadczenie w zbiorach pracowałem w Angli przy zbiorach rabarberu posiadam prawo jazdy kat B jeżeli jest możliwość wyjazdu większą grupą to jest nas 4 osoby bez nałogów i każdy ma jakieś doświadczenie przy zbiorach prosimy o pilny kontakt pod nr tel. 789-453-113

 19. Dzień dobry
  Jestem zainteresowany praca przy zbiorach. Pracowałem już przy zbiorach owoców w niemczech.
  tel.504764934

 20. Witam mam 20 lat jestem zainteresowany praca posiadam doświadczenie w pracach sezonowych jabłka, ogórki, pomidory itd. Uczciwość i dobra kondycja fizyczna.

  e-mail mdr92@o2.pl

  tel 530490244 lub 791125093

 21. Witam!
  Razem z moim narzeczonym jesteśmy zainteresowane podjęciem pracy( woj.małopolskie).
  - jesteśmy zdyscyplinowani, pracowici
  - znajomość języka włoskiego dobra, angielskiego – dobra
  -prawo jazdy kat.B
  - gotowi do wyjazdu w każdej chwili
  - łatwo nawiązujemy nowe znajomości
  Dane:
  nr tel. +48 514501858
  e-mail: ewelinakrzan@op.pl
  Pozdrawiam

 22. Anna Arek MArek na 28 lipca 2012 @ 11:36

  jestesmy zaintersowania Panstwa oferta kontakt 606530283

 23. witam! jestem zainteresowana praca przy zbiorach! przy zbiorze jablek i gruszek pracowalam w belgii 3 sezony (zbiory i sort) razem z moim chlopakiem jestesmy zainteresowani Wasza ofertą!!! aktualnie mieszkamy we wloszech (Genova) wiec jestesmy dostepni od zaraz!!! pozdrawiam i z niecierpliwoscia czekam na odpowiedz

 24. Teresa Sławek na 31 lipca 2012 @ 22:39

  Witam mam na imie Teresa wraz z chlopakiem Slawkiem jestesmy zainteresowani tą ofertą pracy . Jestesmy z podkarpacia oboje mamy wieloletnie doswiadczenie przy zbiorach owocow . Oboje znamy jezyk wloski . Prosimy o kontakt 506656313

 25. Witam, jestem zainteresowana tą ofertą pracy, mam 21 lat i jestem ze Śląska. Mam prawo jazdy kat.B, łatwo nawiązuje nowe znajomości, kontakt – 695 601 826.
  Pozdrawiam

 26. Sonia Gołda na 3 sierpnia 2012 @ 13:43

  Witam!
  Jestem bardzo zainteresowana ofertą! Będę sumiennym pracownikiem! Znalazłam się w podbramkowej sytuacji! Jestem studentką kulturoznawstwa i podróżnikiem. Podczas mojej wyprawy po europie zabrakło mi pieniędzy na powrót do domu. Pracę mogę zacząć jak najszbciej się da.
  Proszę o kontakt!
  Pozdrawiam!

 27. Witam, Mam na imię Marceli Jestem zainteresowany Państwa Ofertą Pracy, mam 19 lat, Posiadam doświadczenie przy zbiorach różnych typów owoców prawo jazdy kat ‘B” , Ciężkiej Pracy się nie boję Ogólnie pracuję jako Zbrojarz i to jedna z najcięższych prac fizycznych pracujemy od 10-12 godzin więc się nie obawia podjęcia pracy u Państwa Prozę o kontakt. 725-428-199 lub marceli93@o2.pl Z Góry Dziękuję !!! :-)

 28. Witam,jesteśmy z dziewczyną zainteresowani oferta.Mamy doświadczenie przy zbieraniu jabłek w Polsce.Mamy 23 i 24 lata.Mieszkamy w Mantovie. Znajomosc jezyka włoskiego na poziomie dobrym.Prosimy o szczególy.

 29. Piotrek- Wyjazd od ZARAZ na 5 sierpnia 2012 @ 17:36

  Witam!Nazywam sie Piotrek.Wraz z moim kolega Kamilem jesteśmy zainteresowani wasza ofetra pracy.Bylismy juz nie raz w pracy za granica przy zbiorach takze wiemy na czy to polea.Mamy po 22 lata takze jak sam wiek wskazuje jestesmy mlodzi,silni i chetni do pracy.Jestesmy osobami bez nałogów.Jezyk niemiecki i angielski w dobrym stopniu.Posiadamy prawo jazdy kat: B
  Pozdrawiamy i czekamy za jakas informacja. tel kontaktowy: 518–622–421 lub 797759792

 30. Anna i Emil na 6 sierpnia 2012 @ 10:25

  Szanowni Państwo,
  wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani Państwa oferta pracy. Mam na imię Anna, mam 22 lata. Emil ma lat 21. Obydwoje potrafimy porozumiewać się w stopniu komunikatywnym w języku angielskim. Pracowaliśmy we Włoszech przy zbiorach gruszek i winogron. Emil posiada prawo jazdy. Pochodzimy z województwa świętokrzyskiego. Jesteśmy sumienni, pracowici i dyspozycyjni, gotowi na wyjazd w każdej chwili. Prosimy o kontakt: 728103342. Z niecierpliwością czekamy na odpowiedź. Pozdrawiamy serdecznie.

  Anna Podsiedlik

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 31. Witam jestem zainteresowany państwa oferta proszę o kontakt na e-mail

 32. Witam, wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
  Mamy po 19lat. W tym roku skończyliśmy szkołę średnią a nasz były kierunek to kierunek wojskowy wiec jesteśmy wytrzymali i gotowi na nowe wyzwania. Posiadamy prawo jazdy kategorii „B”
  Proszę o kontakt jacek.szary@onet.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych.tekst jednolity Dz.U. z 2002r Nr101 poz 926 ze zm)

 33. PRACA PRZY ZBIORACH na 9 sierpnia 2012 @ 16:18

  WITAM , CHCE PODJAĆ PRACĘ PRZY ZBIORACH OWOCOW ,WARZYW JESTEM SOLIDNY GOTOWY NA CIEZKA PRACE. WIEK TO 20 LAT ZNAM JEZYK ANGIELSKI ORAZ PODSTAWY NIEMIECKIEGO. PRACOWALEM JUZ ZA GRANICA 5 MIESIECY PRZY PRACACH BUDOWLANYCH W POLSKIEJ FIRMIE. POZDRAWIAM , CZEKAM NA ODPOWIEDZ NAJCHETNIEJ PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY 507494101 MACIEK !! DZIEKI!! woj Malopolskie Krakow

 34. margherita malgorzata na 9 sierpnia 2012 @ 19:07

  ja szukam pracy dla mojego taty mieszkamy kolo firnze wiec niejest to zaden problem zeby dojechac prosze dac jakis namiar zeby sie skontaktowac i porozmawiac

 35. KRZYSZTOF SZYMKOWIAK na 11 sierpnia 2012 @ 08:57

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy.Po jego smierci pracowalem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Mam prawo jazdy kat. „B” i obsluguje laptopa.Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48698028671 lub +48627402112 ewentualnie e-mail markal4@wp.pl. Pozdrawiam Krzysztof.

 36. Krzysztof Szymkowiak na 13 sierpnia 2012 @ 09:45

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. E-mail markal4@wp.pl. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy. Po jego smierci pracowalem potem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii
  produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Mam prawo jazdy kat. „B”. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48 627492112 lub +48698028671 lub markal4@wp.pl. Pozdrawiam Szymkowiak.

 37. Mam23 lata posiadam doświadczenie w zbieraniu owoców (jabłek , gruszek) i warzyw . Bardzo zależna, pracowita,szybko się ucze i nie boje się pracy.Dodatkowymi momi atutami są komunikatywność,umiejętność pracy w zespole ,łatwość nawiązywania kontaktów.
  j.ang.na poziomie podstawowym
  Bardzo proszę o kontakt uczciwych pracodawców.

 38. Witam, chciałbym podjąć pracę mój wiek to 42 lata jestem bardzo pracowity posiadam dużą sprawność fizyczną. Pracowałem już we Włoszech w piekarni przez 4 lata j. włoski poziom komunikatywny ponadto posiadam prawo jazdy kat B . bardzo proszę o kontakt nr
  500-227-184.

 39. zofia Malgorzata na 17 sierpnia 2012 @ 15:13

  witamy jest nas grupa 3 osobowa 2 kobiety i 1 meszczyzna bardzo nam zalezt na pracy jako zbieracze jablek prosimy o jaka kolwiek informacjie oto muj numer tel 507563230 Pozdrawiamy

 40. Witam jestem zainteresowant bardzo ta oferta mam29 lat i doświadczenie na zbiorach.Angielski bardzo dobry.787138925 tomasz

 41. Witam . Malzenstwo lat 22 i 26 i Para lat 22 i 21.podejmnie pracy. Mamy doswiadczenie ty w branzy miesnej az 1.5 roku oraz w okresie letnim na sezonie w zakladzie przetwórstwie owocow i warzyw FRUKTUS.szybko sie uczymy. Posiadamy wlasny samochód komunikatywny angielski. pochodzimy z wojewodztwa śląskiego,

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
  tel 518274585
  dyspocyzyjni od zaraz

 42. Witam mam 33 lata i bardzo chcę podjąć się takiej pracy zawsze staram się wyrabiać ponad normę w końcu to są pieniądze które mogę zarobić mój telefon 501458588

 43. Agnieszka i Jakub ( Para) na 24 sierpnia 2012 @ 12:41

  Witam ! Jesteśmy zainteresowani wyjazdem do pracy nawet od zaraz.
  Agnieszka lat 25 – wyk. wyższe, prawo jazdy kat B,
  Jakub lat 26 – wyk. zawodowe, Prawo jazdy kat B, język angielski w stopniu komunikatywnym.
  Jesteśmy osobami pracowitymi i bardzo szybko się uczymy. Czekamy na kontakt : Jakub – 796417617 Agnieszka 792370194 Pozdrawiamy serdecznie

 44. witam jestem zainteresowana panstwa oferta od zaraz,baredzo dobra znajomoscj.wloskiego. nie mam problemu z dojazdem poniewaz obecnie jestem juz we wloszech ok.neapolu.prosze o kontakt 3461609343

 45. Witam. Jestem zainteresowany oferta, pracy sezonowej.
  Mam 28lat, znam biegle język włoski w mowie i piśmie, mieszkałem 8 lat we Włoszech, posiadam włoskie prawojazdy kategorii B. Nr kontaktowy 881701426

 46. Witam

  Jestem zainteresowany, pracowałem wczesniej przy zbiorach owoców . Znam włoski na poziomie podstawowym. Proszę o kontakt 604 986 419

 47. Jestem zainteresowany Państwa ofertą.Mam 32 lata jestem pracowity i zdeterminowany do pracy.Jestem osobą uczciwą,rzetelną i odpowiedzialną,bez nałogów.

 48. Witam mam na imie Damian obecnie przebywam w Italy,19 letni chlopak pelen energi i zorganizowany,prosze o odpowiedz.Pozdrawiam Damian
  moj nr tel:3891637503

 49. dawiiid student na 2 stycznia 2013 @ 16:08

  witam ja wraz z kolega mamy po 20 i 21 lat komunikatywni j. troche włoski umiemy, bez nałogów, wieloletnie doświadczenie pracy w krajach UE (również zbiory).
  Woj. Świetokrzyskie, zdeterminowany do wyjazdu od zaraz.prosze o kontakt 884379079

 50. witam razem z żoną chcemy wyjechać jesteśmy pracowici i chętni do pracy żona była dwa razy na zbiorach ja posiadam prawojazdy kat.BT .prosze o kontakt 663484281.

 51. Witam jestem zainteresowana oferta pracy pracowałam kilka lat w Hiszpanii przy zbiorze truskawek okolice Huelvy , jestem osobą bez nałogów , posiadam prawo jazdy kat b .jestem osoba bardzo pracowitą , sumienną , uczciwą .Proszę o kontakt
  mail ewulek177@wp.pl lub tel 886959410

 52. Dzień dobry,
  Jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem, grupa 2-4 osób, w wieku 20- 22 lat.
  Doświadczenie przy pracy sezonowej
  język angielski komunikatywny niemiecki podstawowy.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.