Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

7,00 €

Praca w Hiszpanii przy zbiorze oliwek bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Spain
  • Miasto: Hiszpania
  • Lista: 17 września 2013 22:22

Poszukiwane osoby do sezonowej, fizycznej pracy w Hiszpanii. Zatrudnienie od zaraz przy zbiorze oliwek i winogron bez doświadczenia i znajomości języka hiszpańskiego.

Stanowisko: Pracownik przy zbiorach winogron i oliwek

Miejsce pracy: Hiszpania

Czas pracy: Praca na okres około 3 miesięcy

Termin: praca od 23.09.2013

Praca możliwa do podjęcia dla par, kobiet i mężczyzn

Zadania:

  • Zadania polegają na pracy przy zbiorach oliwek i winogron

Wymagania:

  • duża motywacja do pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
Oferta:
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Pracę na okres około 3 miesięcy
  • zagwarantowane ubezpieczenie
  • pracę w oparciu o kontrakt
  • 6 dni pracy w tygodniu
Aplikacja:
Informacje w dni robocze w godz.10-17 pod nr 0034672956925.

Uwaga od Administracji: Ta oferta pracy może być próbą oszustwa ponieważ nie zawiera numeru Agencji Pracy. Prosimy o ostrożność.

ID Ogłoszenia: 1295238399e47f95

Linki Sponsorowane

5 Odpowiedzi na “Praca w Hiszpanii przy zbiorze oliwek bez znajomości języka od zaraz”

  1. witam jestem zainteresowany w pełni dyspozycyjny, nie boje sie zadnej pracy posiadam doswiadczenie w pracy w kraju i zagranica nie zawiode 797782791, pozdrawiam Paweł

  2. Witam spełniam wszystkie wymagania jestem gotowy do podjęcia pracy od zaraz proszę o kontakt telefoniczny lub E-mail .

    Telefon:+48 509 637 214
    E-mail: bulicz19@gmail.com

  3. Dzien dobry. Wraz z dwoma
    kuzynami jestesmy
    zainteresowani Panstwa ofertą
    pracy. Pracowalismy przy
    zbiorach truskawek,porzeczek
    oraz winogron. Nie boimy sie
    ciężkiej pracy i mamy ogromny
    zapal. Bardzo prosimy o kontakt. Pod adresem email czesiek1667@wp.pl lub pod numerem +48661919957 Oczekuje na Państwa odpowiedź . Pozdrawiam . Wiesław Milewski .

  4. maciejbrodziszewski na 2 stycznia 2014 @ 21:58

    Witamy. Jesteśmy kuzynostwem zainteresowanym pracą za granicą. Prosimy o kontakt maciej.brodziszewski@op.pl tel 609139996

  5. Witam jesteśmy zainteresowani ofertą jest nas troje w wieku :18,38,40 :)
    Każdy z nas posiada prawo jazdy kat.B Pracowici,uczciwi,poukładani przyjmiemy pracę od zaraz ! Prosimy o kontakt : 530055134 lub lucas.2012@interia.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia.

  • Dodane przez: supra
  • Użytkownik od: 17 września 2013

Inne ogłoszenia użytkownika: supra

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego użytkownika.
Najnowsze pozycje wystawione przez supra »