Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

120 NOK/h €

Praca w Norwegii przy zbiorach borówki

 • Kraj: Norway
 • Miasto: Skien
 • Lista: 4 lipca 2012 01:25
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Norwegii przy zbiorach borówki

Opis

Dla klienta z Norweskiej miejscowości Skien poszukujemy pracowników do pracy przy zbiorach Borówki w Norwegii.

Praca polega na zbieraniu owoców borówki za pomocą specjalnego „grzebienia” – czerpaka oraz pakowanie zebranych owoców do pojemników.

Zarobki: 120 NOK/h netto
Umowa: kontrakt na 2 miesiące (sierpień-wrzesień)

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz ubezpieczanie od wypadków.

Praca sezonowa w Norwegii nie wymaga znajomości języka Norweskiego. Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego. Idealna praca dla par i grup znajomych.

Agencja pracy workpicking zapewnia swoim pracownikom najlepsze oferty pracy sezonowej za granicą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy. Z naszych usług skorzystało tysiące zadowolonych osób. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy wakacyjnej – głównie zbiory, remonty, prace produkcyjne, gastronomia.

Jako agencja pośrednictwa pracy nie pobieramy opłat od pracowników. Mamy umowy podpisane bezpośrednio z pracodawcami za granicą i to od nich pobieramy prowizję za rekrutację pracowników. U nas za pośrednictwo nie zapłacisz nic.

Jeśli cenisz sobie prywatność i poufność swoich danych, a jednocześnie chcesz zgłosić chęć do pracy w naszej agencji nie musisz podawać dokładnych danych adresowych przy wstępnej rekrutacji. Jeśli zakwalifikujesz się do danej pracy sami skontaktujemy się z Tobą i wówczas poprosimy Cie o pełne dane niezbędne do sporządzenia umowy.

Jednocześnie informujemy naszych potencjalnych klientów, iż kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy najlepiej spełniają warunki podane w ogłoszeniu.

Z uwagi na wielkie zainteresowanie naszymi ofertami, zrezygnowaliśmy z nie wydajnego systemu telefonicznego, i od maja 2012 r. rekrutacja odbywa się całkowicie za pośrednictwem poczty email.

     

ID Ogłoszenia: 6524ff3992bea3e2

Linki Sponsorowane

72 Odpowiedzi na “Praca w Norwegii przy zbiorach borówki”

 1. witam,
  jestem zainteresowana tą ofertą, mam 21 lat, posiadam doświadczenie w zbiorach owoców, j. angielski w stopniu komunikatywnym, tak samo jak rosyjski. pochodzę z woj. lubelskiego. bardzo chciałabym dostać pracę ze względu na dalszy tok nauki… pozdrawiam.

  ps. email: moniczkacha@gmail.com – tel . podam po skontaktowaniu się ze mną.

  • Witam

   Jestem zainteresowany ofertą pracy przy zbiorze borówek w Norwegii. Mam 19 lat, znam język angielski na poziomie C1 (CAE) oraz niemiecki na poziomie B1 (ZD). Na życzenie mogę przesłać skany certyfikatów. Posiadam prawo jazdy kat. B.

   Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną i zmotywowaną. Posiadam też dobrą kondycję fizyczną ( ćwiecznie na siłowni, bieganie, pływanie). Na pracy zależy mi ze względu na plan studiów. Jestem dyspozycyjny od zaraz do końca września.

   Pozdrawiam
   Piotr Kalaczyński

 2. Witam,
  jestem zainteresowana pracą w Norwegii przy zbiorach borówki. Mam doświadczenie w pracy za granicą, wymagającej posługiwania się językiem obcym. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym. Mam 22 lata.

 3. Mam na imię Piotr i wraz z dwoma kolegami jesteśmy zainteresowani pracą. Nasz wiek mieści się w przedziale od 19 do 20 lat. Ja posiadam doświadczenie przy zbiorach, posiadam doświadczenie przy zbiorach ruskawek. Mieszkamy w województwie podlaskim. Operujemy językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Jesteśmy zdrowi, ambitni i chętni do pracy. Pilnie potrzebujemy pracy ze względu na studia.

 4. Joanna M. na 4 lipca 2012 @ 08:36

  Witam!

  Wraz z chłopakiem jesteśmy chętni do pracy za granicą.

  Rok temu pracowaliśmy w Holandii więc prace sezonowe, różnego rodzaju (także te przy zbiorach, czy ogrodach) nie są nam obce ani straszne.

  Znamy język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie. Jesteśmy młodymi osobami (22 i 27 lat), które są ciekawe świata, a jednocześnie odpowiedzialne i rzetelne.
  Posiadam prawo jazdy kat. B.

  Pozdrawiam, Joanna Michalczewska.

  tel. +48 503 392 218

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 5. Mateusz N. na 4 lipca 2012 @ 08:58

  Witam!
  Wraz z 3 znajomymi poszukujemy sezonowej pracy przy zbiorach. Pochodzimy z woj. Lubuskiego a dokładniej z Zielonej Góry. Przedział wiekowy 22-23 lata. Młodzi, wysportowani oraz ambitni chłopacy. Z niecierpliwością czekamy na pozytywne rozpatrzenie naszej oferty. Z góry dziękuje oraz pozdrawiam, Mateusz Nowakowski.

 6. Mateusz N. na 4 lipca 2012 @ 09:02

  Witam!
  Wraz z 3 znajomymi poszukujemy sezonowej pracy przy zbiorach. Pochodzimy z woj. Lubuskiego a dokładniej z Zielonej Góry. Przedział wiekowy 22-23 lata. Młodzi, wysportowani oraz ambitni chłopacy z komunikatywną znajomością języka angielskiego.Nr tel 724-505-017. Z niecierpliwością czekamy na pozytywne rozpatrzenie naszej oferty.
  Z góry dziękuje oraz pozdrawiam, Mateusz Nowakowski.

 7. Jakub i Damian na 4 lipca 2012 @ 09:34

  Witam
  Wraz z moim bratem jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach borówki.
  Posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców w Niemczech.
  Język angielski znamy na poziomie komunikatywnym.Woj.Lubuskie.
  e-mail:los-14@o2.pl,drugi-mail:damian333ko@interia.pl
  Pozdrawiam

 8. Dabek i Marteczek na 4 lipca 2012 @ 10:50

  Witam, jesteśmy pracowita i sumienną parą z doświadczeniem przy zbiorach owoców. Język angielski na poziomie komunikatywnym. Jesteśmy młodymi osobami (22 i 28 lat). Prosimy o kontakt pozdrawiamy.

 9. Witam,
  Mam 20 lat, jestem bardzo zainteresowana pracą przy zbiorze na okres lipiec-sierpień, sierpień-wrzesień w każdej chwili mogę wyjechać, język angielski komunikatywny. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny : 792878597 bądź e-mail : gmar3@ymail.com
  pozdrawiam i dziękuje

 10. Witam serdecznie.mam 49 lat.jestem zainteresowana tą pracą.języka nie znam,lecz bardzo ma zalezy na pracy..Jestem osoba bardzo pracowitą.pracy sie nie boje.przy zbiorach pracowalam dorabiajac sobie Polsce.truskawki.jagody.kontakt 511042557

 11. miszorek133 na 4 lipca 2012 @ 13:23

  Witamy
  Jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą.
  Jesteśmy parą (24 i 26 lat) odpowiedzialnych i dobrze zorganizowanych ludzi gotowych do pracy przy zbiorach. Pochodzimy ze wsi, gdzie prace tego typu są znane, więc nie boimy się nowych wyzwań. Ponadto pracowaliśmy na zbiorach w Polsce (truskawki,maliny,jabłka, śliwki).
  Jesteśmy dyspozycyjni od początku sierpnia, obydwoje posiadamy prawo jazdy kat. B. Język angielski na poziomie wystarczającym do porozumienia (A1 i B1). Prosimy o kontakt.
  Z poważaniem
  K&D

 12. Paulina i Patryk na 4 lipca 2012 @ 13:29

  Witam! Jesteśmy zainteresowani pracą u Pana. Mamy już doświadczenie w zbiorach borówek w Niemczech 2 lata temu , oraz pracowaliśmy przy zbiorach truskawek w Polsce. Mamy również doświadaczenie jako pomoc kuchenna i pokojówka. Jesteśmy osobami uczciwymi i pracowitymi. Oboje studiujemy i znamy język angielski na poziomie komunikatywnym, a niemiecki na poziomie podstawowym. Prosimy o kontakt! 515-032-882
  Dodam , że nie boimy się ciężkiej pracy , oraz oboje wychowaliśmy się na wsi , gdzię również mamy kontakt z pracą fizyczną typu pielenie i zbiory owoców oraz opieka nad zwierzętami w gospodarstwie.
  Prosimy o kontakt!
  filipczakpaulina@gmail.com 515-032-882

 13. Marta i Kasia na 4 lipca 2012 @ 15:11

  Witam
  Wraz z koleżanką również jesteśmy zainteresowane tą pracą. Mamy 22 i 23 lata, obydwie jesteśmy studentkami i jesteśmy dyspozycyjne w okresie sierpień-wrzesień. Jesteśmy zdeterminowane i pracowite. Język angielski zaawansowany i u drugiej komunikatywny. Jeśli oferta jest wciąż aktualna i będzie taka potrzeba – wyślemy cv i reszte danych.

  pozdrawiam
  Marta
  605913989

 14. Dzien dobry jestem zainteresowany oferta pracy przedstawiona przez panstwo.Jestem osoba uczciwa i zmotywowana.posiadam rowniez doswiadczenie pracy przy zbiorach.pozdrawiam Tomasz

 15. Dagmara i Mateusz na 4 lipca 2012 @ 15:34

  Witamy,

  Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą mamy po 23 lata. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach winogron, wiśni, porzeczek oraz przy produkcji przetworów owocowych. Jesteśmy osobami uczciwymi, sumiennymi, odpowiedzialnymi szybko nawiązujemy kontakt. Dobra znajomosć języka angielskiego.

  Pozdrawiamy i prosimy o kontakt.

  email: mbochenm@wp.pl

 16. madridistas11 na 4 lipca 2012 @ 21:21

  Witam. Nazywam się Łukasz mam 19 lat i wraz z kolegą Norbertem poszukujemy pracy w te wakacje. Językiem angielskim posługujemy się w stopniu komunikatywnym. Jesteśmy sumienni, uczciwi, pracowici. Mamy doświadczenie w tego typu pracach, żadnej pracy i żadnych warunków się nie boimy. Nie mamy żadnych problemów zdrowotnych. Proszę o kontakt: tel. 724742823

 17. arif todorow na 5 lipca 2012 @ 05:13

  witam
  jestem zainteresowany pracą , równiez oferujecie państwo prace przy remontach,prosze o kontakt szukam równiez pracy w stabilnym zatrudnieniu przy remontach
  pozdrawiam

 18. Praca Adam Koralewski na 5 lipca 2012 @ 08:41

  Witam serdecznie.
  Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy. Mam 21 lat jestem studentem na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Jestem osobą młodą gotową podjęcia się pracy fizycznej od zaraz. Językiem angielskim posługuje się na poziomie dobrym, język niemiecki- poziom podstawowy. Prosiłbym o kontakt e-mail lub pod numerem 793013360.
  Pozdrawiam Adam Koralewski.

 19. Tomek i Ada na 5 lipca 2012 @ 08:42

  witam razem z dziewczyna jestesmy zainteresowani oferta. mamy doswiadczenie przy zbiorach ogorkow w niemczech jak i malin w angli. jezyk angielski z stopniu dobrym. nr tel 788 669 613

 20. Witam
  Mma na imie łukasz 19 lat chętnie podejmę się pracy przy zbiorach. Mam doświadczenie nabyte w kraju. Znam język angielskiw stopniu komunikatywnym. Pozdrawiam tel 697 256 467

 21. Wyjazd od zaraz na 5 lipca 2012 @ 10:04

  Damian 26 lat, komunikatywny j. angielski, prawo jazdy kat. B, bez nałogów, wieloletnie doświadczenie pracy w krajach UE (również zbiory).
  Woj. dolnośląskie, zdeterminowany do wyjazdu od zaraz.
  693-662-148
  damian.mrd@o2.pl

 22. Jakub
  Lat 19
  Województwo małopolskie
  Doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw
  Komunikatywny angielski
  Prawo jazdy kat. B
  515 941 353
  Mogę wyjechać chociażby dziś.
  Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury

 23. Grzegorz na 5 lipca 2012 @ 10:44

  Witam. Również jestem zainteresowany Państwa ofertą. Mam 26 lat, język ang. komunikatywny, przyzwyczajony do ciężkiej pracy fizycznej, sumienny i pracowity. Pozdrawiam

 24. Michał i Andrzej na 5 lipca 2012 @ 10:54

  Witam,jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.Znamy j.angielski i j.niemiecki.Posiadamy prawo jazdy kategorii:B,C,C+E.Dświadczenie w ogrodnictwie i sadownictwie.Dyspozycyjni.
  507358364

 25. Łukasz,Bartek,Krzysiek na 5 lipca 2012 @ 13:02

  Witam !

  Jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem na temat pracy w Norwegii wraz z 2 znajomymi i moglibyśmy podjąć pracę już od początku lipca , jestem osobą komunikatywną,otwartą znającą język angielski na dość wysokim poziomie.
  Praca fizyczna nie jest nam obca iż jako młode osoby 23-26 lat mamy 6 letni staż w zakładach produkcyjnych jako również magazynierzy. Czekam na odpowiedź !

 26. Kamil Nowosiadły na 5 lipca 2012 @ 13:28

  Dzień dobry,

  Jestem bardzo zainteresowany pracą przy zbiorach w Norwegii. Mam 24 lata, właśnie ukończyłem studia wyższe magisterskie w Krakowie i poszukuje pracy, również za granicą. Język angielski mam opanowany w dobrym stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację.

  Do tej pory pracowałem prawie w każde wakacje w magazynie pełniąc wiele funckcji. Co prawda za granicą przy zbiorach jeszcze nie pracowałem, ale jestem zdeterminowany i pracowity, dlatego sądze, że byłbym dobrym pracownikiem.

  Dodatkowo jestem osobą uczciwą, sumienną i otwartą na nowe znajomości/perspektywy pracy w nowym miejscu. Dlatego też jestem gotów do wyjazdu na 2 miesiące, a nawet dłużej jeżeli byłaby taka możliwość.

  Możliwość wyjazdu z województwa małopolskiego (kraków) bądź podkarpackiego (rzeszów)

  Jeżeli byłaby możliwość pracy prosiłbym o kontakt na maila:
  kamilnowosiadly@gmail.com
  bądź na telefon: 697 345 335

  Pozdrawiam, Kamil Nowosiadły

 27. Jakub i Damian na 5 lipca 2012 @ 14:03

  Witam
  Ja razem z bratem jesteśmy zainteresowani pracą.
  Posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw w Niemczech.Język angielski znamy na poziomie podstawowym.Mieszkamy w województwie lubuskim.
  e-mail:los-14@o2.pl, damian333ko2interia.pl
  Pozdrawiam

 28. Witam, wraz z grupą znajomych jesteśmy zainteresowani pracą. Mamy od 19 do 22 lat. Mamy doświadczenie przy zbiorze owoców, jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz.
  Czekam na kontakt z Państwa strony, proszę o pozywtywne rozpatrzenie naszej kandydatury. Z góry dziękuję i pozdrawiam

 29. WOJTEK ADRIAN na 5 lipca 2012 @ 15:27

  Witam, Jesteśmy zainteresowani pracą za granicą przy zbiorach. Posiadamy doświadczenie w tego typu pracach. Pracowaliśmy m.in przy zbiorach winogron w okolicach Leiwen. Prosimy o kontakt. Pozdrawiamy!

 30. Marlena i Renata na 5 lipca 2012 @ 16:36

  Witam,
  Razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane Państwa ogłoszeniem o pracę. Jesteśmy osobami młodymi, nie bojącymi się ciężkiej pracy oraz odpowiedzialnymi. Mamy po 23 lata. Właśnie ukończyłyśmy szkołę wyższą. Pochodzimy z woj. warmińsko-mazurskiego i woj. pomorskiego. Język angielski w stopniu komunikatywnym, u drugiej na podstawowym; język niemiecki – poziom podstawowy. Jesteśmy osobami rzetelnymi i pracowitymi. Posiadamy prawo jazdy kat. B. Tel. 692164255. Prosimy o kontakt. Z poważaniem Marlena i Renata

 31. witam, wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani(19 i 20 lat) ofertą, posiadamy doświadczenie w podobnych pracach, znamy język angielski, jesteśmy pracowici i zmotywowani :)
  proszę o kontakt 602240496

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 32. Witam!!! Jestem osobą pracowitą, solidną, odpowiedzialną, sumienną, uczciwą, umiem pracować w zespole. Indywidualna praca również nie sprawia mi żadnego problemu. Posiadam prawo jazdy kat. B. Nie mam żadnych nałogów. Jestem otwarty na Państwa propozycje pracy nie tylko w ogrodnictwie (zbiory owoców i warzyw), ale również może to być produkcja, pracownik fizyczny,
  załadunki, rozładunki, przy taśmie itp. Szybko się uczę. Doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw w Polsce. Dyspozycyjny – jestem gotów do wyjazdu w każdej chwili bez limitu czasowego. Znajomość podstaw j. angielskiego.
  Tel. kom. 724 634 381 Pozdrawiam

 33. Bartosz i Agata na 6 lipca 2012 @ 10:11

  Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą – moja dziewczyna 23 i Ja 25lat. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach. Jesteśmy osobami uczciwymi i pracowitymi. Język angielski na poziomie zaawansowanym – oboje.
  Obecnie znajdujemy się w Oslo.

  Pozdrawiam,

  Agata i Bartek

 34. 2 studentów na 6 lipca 2012 @ 16:45

  Witamy !

  Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Mamy po 21 lat, jeśtesmy studentami i pragniemy dorobić. Pracowaliśmy juz w Niemczech przy zbiorze ogórków, więc wiemy co to ciężka praca.

  Prosimy o kontakt 601516021

 35. Paweł i Gosia na 6 lipca 2012 @ 20:25

  Witam. Jesteśmy zainteresowani wraz z dziewczyną waszą ofertą pracy, mamy po 21 lat, jesteśmy studentami. Mamy doświadczenie w pracach sezonowych, w zeszłym roku pracowaliśmy przez ponad 3 miesiące na szklarniach przy pomidorach. Jesteśmy młodymi, pracowitymi osobami, znamy język angielski w stopniu komunikatywnym. Posiadam prawo jazdy kat. B. Z niecierpliwością czekamy na odpowiedź.

  Pozdrawiam,
  Paweł i Gosia
  hpawel91@gmail.com

 36. Jestesmy para,ktora chetnie podejmnie prace przy zbiorze borowki.Posiadamy doswiadczenie przy zbiorach jak i w przetworstwie Belgia(zbior i pakowanie pomidorow w szklarniach)Holandia(zbior jablek i gruszek 2sezony)Niemcy(zbior truskawek w polu oraz inne prace w gospodarstwie)Znamy j.angielski, uczciwi,bezkonfliktowi,bez nalogow) Prosimy o kontakt pod e-mail krzysiek.luzyns@poczta.onet.pl lub nr.tel600664973

 37. Czarek i Ewelina na 7 lipca 2012 @ 05:27

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy.Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat.Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej.Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 38. Łukasz, Paweł, Michał na 7 lipca 2012 @ 09:59

  Wraz z dwójką moich znajomych ze studiów(Paweł , Michał ) poszukuję czasowej pracy na wakacje za granicą. Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą lub inną na okres dwóch miesięcy.
  Obecnie jestem studentem na Politechnice Krakowskiej. Uczęszczam na wydział Architektury, na kierunek „Architektura i Urbanistyka”. Ukończyłem liceum ogólnokształcące z wynikiem bardzo dobrym w Krakowie i w czasie ostatnich dwóch lat nauki uczęszczałem na kurs rysunku odręcznego. Jeśli chodzi o doświadczenie zawodowe to dwa sezony pracowałem jako pomoc majstra budowlanego. Pod okiem specjalistów uczyłem się montować ścianki rygipsowe, wykuwać ścieżki pod instalacje elektryczne i wodne, ocieplać elewacje itp. Zbierałem także sezonowe owoce na prywatnej działce wielohektarowej (jabłka, gruszki). Mam doświadczenie w programach graficznych takich jak AutoCAD czy Adobe Photoshop co wiąże się również z programem studiów.
  Szukam pracy za granicą pierwszy raz. Jestem solidny i dokładny w tym co robię. Potrafię dobrze obserwować i szybko się uczę. Nigdy nie byłem karany prawnie. Dwójka moich znajomych ma także dobre wykształcenie i doświadczenie zawodowe do zaoferowania. Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie.

  lukasz.kinaszewski@poczta.onet.pl

 39. Ania i Karol na 7 lipca 2012 @ 17:15

  Dzień dobry,

  Jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach w Norwegii. Jesteśmy młodym małżeństwem z Poznania. Umiemy ciężko pracować. Jesteśmy wypoczęci po urlopie. Odporni na wysokie temperatury.

  Doświadczenie:

  2007 – Winogrona w Hiszpanii
  2008 – Jabłka w Holandii
  2009 – Sortownia warzyw w Holandii
  2010 – Kwiaty w Holandii
  2011 – Truskawki w Niemczech

  Język: Angielski

  Tel. 665 760 369
  e-mail: karol.burczynski@gmail.com

  Prosimy o kontakt.

 40. Mirek i Agata na 9 lipca 2012 @ 11:36

  Dzień dobry

  Jesteśmy parą młodych (Mirek – 25lat; Agata -20 lat) i pracujących osób które szukają możliwości dorobienia sobie większych pieniędzy na wakacjach. Posiadamy doświadczenie w podobnej pracy w Holandi i Francji. Oboje biegle mówimy po angielsku Agata dodatkowo świetnie włada Niemieckim. Oboje mamy prawo jazdy kat. B. Jesteśmy sumienni, pracowicie i towarzyscy. Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz.

 41. Arkadiusz na 9 lipca 2012 @ 16:43

  Witam,
  Student(22 lata) kierunku inżynierskiego podejmie od zaraz pracę przy zbiorach na okres do połowy października.

  Moje atuty:
  -znajomość j. angielskiego,
  -doświadczenie w pracach polowych w rodzinnym gospodarstwie,
  -prawo jazdy kat. B,
  -komunikatywność, zdeterminowanie, oraz wysoka wytrzymałość fizyczna.
  -dyspozycyjność: 30.06-15.10

  Proszę o kontakt

 42. Dzień dobry,

  jesteśmy trzyosobową grupą studentów Politechniki (22,23 i 24 lata). Szukamy sezonowej przy za granicą.Mamy doświadczenie w przy przy zbiorach. Potrafimy pracować w różnych warunkach, jesteśmy odporni psychicznie i fizycznie. Wszyscy znamy komunikatywnie język angielski i posiadamy prawo jazdy.

  tel.530-803-503

 43. Jakub i Justyna na 10 lipca 2012 @ 11:55

  Witam, jesteśmy młodą para 22 lata, z doświadczeniem przy pracy sezonowej w szklarni, zainteresowani państwa oferta pracy za granicą. Język angielski opanowany co najmniej w stopniu komunikatywnym, posiadam prawo jazdy (Jakub). Jesteśmy zdeterminowani i elastyczni co do stanowiska pracy oraz wiemy że takie wyjazdy to nie wakacje tylko ciężka praca.

 44. Marzena i Orestes na 10 lipca 2012 @ 12:18

  Witamy serdecznie

  Jestesmy para mieszkajaca w centrum Oslo i chcielibysmy podjac prace przy zbiorach.
  Jestem z pelnymi prawami w Norwegii natomiast Marzena jest studentka.
  Jestesmy pracowici, uczciwi i ambitni pogodnego usposobienia, otwarci na wszystko
  W Polsce wychowalismy sie na wiosce wiec posiadamy doswiadczenie w zbieraniu owocow
  Jezyk angielski na milym komunikatywnym poziomie

  Nasz email : gitarzysta222@wp.pl

  Pozdrawiamy :-)

 45. Luiza i Sylwia na 10 lipca 2012 @ 14:38

  Witamy serdecznie,
  jesteśmy zainteresowane powyższą ofertą pracy przy zbiorach borówki.
  Mamy po 27 i 28 lat. Język angielski znamy w stopniu podstawowym.
  Nadmieniam, że obie pracowałyśmy już przy zbiorach w Polsce (truskawka, malina, kalafior) i że jesteśmy zdecydowane wyjechać od zaraz.

  W związku z pracą mam parę pytań:
  - czy potrzebna jest książeczka sanepidowska?
  - czy potrzebne są jakieś badania?
  - jaki jest czas pracy: ile godzin dziennie i ile dni w tygodniu?
  - czy stawka płacy jest godzinowa (ile wynosi) czy na akord?
  - od kiedy można zacząć pracę?

  Pozdrawiamy i prosimy o odpowiedź. Tel. 500 858 664 oraz 793 27 37 87

 46. Czarek i Ewelina na 10 lipca 2012 @ 19:32

  Witam! Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy.Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat.Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej.Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

 47. Witam.

  Jesteśmy z moją dziewczyną zainteresowani pracą nr tel. 698 655 717 marcinfigo@vp.pl

 48. Małgorzata i Jędrzej na 11 lipca 2012 @ 12:29

  Witamy Serdecznie

  Wraz z Narzeczonym bylibyśmy bardzo zainteresowani tego typu pracą. Oboje rocznikowo mamy po 24 lata. Jesteśmy studentami Fizjoterapii na uczelniach w Gdańsku. Nie boimy się ciężkiej pracy, jesteśmy wytrwali,spokojni i uczciwi. Mieszkamy w Województwie Pomorskim. Narzeczony posługuje się językiem angielskim na poziomie bardzo dobrym i dodatkowo w stopniu komunikatywnym w języku niemieckim, ja posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Jesteśmy dyspozycyjni od początku sierpnia do końca września. Będziemy wdzięczni za kontakt e-mail malgorzatao34@wp.pl bądź numer telefonu 513 263 211 Pozdrawiamy Małgorzata i Jędrzej

 49. Paweł i Magda na 11 lipca 2012 @ 14:18

  Witamy!

  Jesteśmy parą studentów z Warszawy (Paweł 26lat i Magda 24lata). Aktualnie szukamy pracy w Norwegii, jesteśmy dyspozycyjni od połowy lipca do połowy października. Jesteśmy po Erasmusach (Paweł w Holandii, Magda w Hiszpanii), stąd nie mamy problemu z płynnym porozumiewaniu się po angielsku jak i w innych europejskich językach. Obydwoje posiadamy prawo jazdy kat. B.
  Chętnie odpowiemy na więcej pytań, kontakt do nas:
  Paweł tel 690995052 pawtre@gmail.com

 50. Witam. Jestem zainteresowany ofertą. Posiadam doświadczenie w zbiorze owoców i warzyw. Język ang i niemiecki w stopniu komunikatywnym. Zdolny do dlugiej cieżkiej pracy fizycznej. Proszę o kontakt. \Pozdrawiam

 51. Witam, jestem zainteresowany propozycją pracy przy zbiorze borówek. Pracowałem już na plantacji borówki więc mam przydatne doświadczenie. Znam dobrze język angielski oraz mam prawo jazdy kat. B. Jestem pracowity, summienny i potrafię pracować w grupie. Pracę mogę zacząć od zaraz. Proszę o kontakt pod podany adres e-mail.

 52. Damian, Mariusz, Adam na 15 lipca 2012 @ 19:22

  Witamy!
  3 osoby (wiek 32,34,40) z wieloletnim doświadczeniem w rolnictwie (zbiory wszelkich warzyw i owoców za granicą) są zainteresowane niniejszą ofertą pracy. Jedna z wymienionych osób doskonale porozumiewa się w języku angielskim (w mowie i w piśmie). Jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do wyjazdu od zaraz. Wszyscy posiadamy prawo jazdy kat.B, jedna osoba kat.C.Bardzo serdecznie prosimy o kontakt nr tel. 507 355 087 lub e-mail: anulka.b1982@onet.eu Dziękujemy.

 53. Witam,
  Mam 20 lat, jestem bardzo zainteresowana pracą przy zbiorze na okres sierpień-wrzesień, język angielski komunikatywny. Bardzo proszę o kontakt e-mail : sobiech.92@wp.pl

 54. Joasia i Marek na 24 lipca 2012 @ 19:54

  Witam!

  Wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani ofertą pracy
  Mamy doświadczenie w pracy za granicą, rok temu pracowaliśmy w Holandii
  Znamy język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie. Jesteśmy młodymi osobami (21 i 19 lat), które chętnie podejmą się tej pracy , Posiadamy prawo jazdy kat. B.

 55. Joasia i Marek na 24 lipca 2012 @ 19:55

  Wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani ofertą pracy
  Mamy doświadczenie w pracy za granicą, rok temu pracowaliśmy w Holandii
  Znamy język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie. Jesteśmy młodymi osobami (21 i 19 lat), które chętnie podejmą się tej pracy , Posiadamy prawo jazdy kat. B.
  NR. TELEFONU 535683100

 56. Szukamy pracy, posadamy wlasne auto

 57. Sylwia i Luiza - dwie zgrane i zmotywowane siostry na 26 lipca 2012 @ 15:20

  Witamy serdecznie,
  jesteśmy zainteresowane powyższą ofertą pracy przy zbiorach borówki w Norwegii. Mamy po 27 i 28 lat.
  Jesteśmy siostrami. Język angielski i niemiecki znamy w stopniu
  podstawowym (komunikatywnym).
  Luiza posiada prawo jazdy kat. B.
  Pracowałyśmy już na plantacjach przy zbiorach warzyw i owoców w
  Polsce (głownie truskawki i maliny).
  Nadmieniam, że jesteśmy uczciwe, sumienne, pracowite, dokładne, bez
  nałogów. Cechuje nas dobra kondycja fizyczna. Jesteśmy zdecydowane wyjechać do pracy od zaraz na okres sierpień – wrzesień. Potrafimy się zdyscyplinować. Mieszkamy w województwie podlaskim i z łatwością dostaniemy się do mijsca wyjazdu z Polski, bowiem mamy własny środek transportu. Jesteśmy zahartowane jeśli chodzi o nieprzychylne warunki pogodowe.

  Pozdrawiamy i czekamy z niecerpliowością na odpowiedź. Jesteśmy cały czas pod telefonem.
  Tel. Sylwia 500 858 664 oraz Luiza 793 27 37 87

 58. Witam!! Mam 23 lata i jestem studentem Politechniki Wrocławskiej. Mieszkam w Wałbrzychu (woj. dolnośląskie). Jestem zainteresowany pracą od początku sierpnia do połowy września. Praca w trybie 8-12 godzin dziennie nie będzie stanowić dla mnie problemu (chętnie też wezmę nadgodziny). Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, języka niemieckiego w stopniu podstawowym. Posiadam ponadto prawo jazdy kat. B. Mój numer kontaktowy – 505079829,
  adres e-mail – tomek.dziubala@gmail.com
  Serdecznie pozdrawiam!!

 59. Witam jestem bardzo zainteresowana pracą w Norwegii mam 22 lata pracowałam przy zbiorze wiśni i bobu jestem z województwa mazowieckiego. Jestem bardzo pracowita. Język angielski podstawowy rosyjski dobry. Pozdrawiam.

 60. Jestem zainteresowana pracą. Doświadczenie zdobyte na praktykach szkolnych (mam ukończona szkołę ogrodniczą) przy zbiorach warzyw i owoców.
  Znajomość języka angielskiego i rosyjskiego na poziomie podstawowym

 61. Witam, jesteśmy zainteresowani w\w ofertą pracy. Jesteśmy bardzo zmotywowani i chętnie podejmiemy się pracy od zaraz. Jesteśmy osobami komunikatywnymi, a postawione nam zadania wykonujemy z sumiennością i dokładnością. Dwie osoby posiadają prawo jazdy kat. B. Bez problemu radzimy sobie z wysiłkiem fizycznym. Poza tym jedna osoba zna na poziomie komunikatywnym język angielski i ma doświadczenie w pracy na produkcji w Holandii. Chętnie nawiążemy z Państwem bliższą współpracę. Z niecierpliwością czekamy na jakąkolwiek wiadomość telefoniczną 513-436-418 lub mailową pod adresem: dzasta.86@o2.pl

 62. Anna, Stanisław na 8 sierpnia 2012 @ 16:34

  Witam. Jesteśmy wspólnie z Tatą zainteresowani w/w ofertą pracy. Mam 24 lata i przez ostatnie 3 lata pracowałam przy zbiorze borówki amerykańskiej w Niemczech. Znam język angielski w stopniu średniozaawansowanym. Tata lat 54, dobra kondycja fizyczna, posiada doświadczenie przy zbiorze oliwek w Hiszpanii. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B. Jesteśmy pełni zapału i gotowi do pracy od zaraz. Tel. kontaktowy 535 460 053.
  Serdecznie pozdrawiam!

 63. Witam, 4 osobowa grupą (ja 18 lat, chlopak 20 , rodzice 40 i 50 lat) jestesmy zainteresowani wyjazdem. Posługuję sie j. angielskim w stopniu komunikatywnym. Rodzice maja prawo jazdy. Każdy posiada doświadczenie w zbiorach (chłopak pracowal w Holandi, rodzice we Włoszech a ja tu w Polsce). Jestesmy z woj. lubelskiego. Bardzo zalezy nam na tej pracy, jestesmy gotowi do wyjazdu od zaraz. tel. 512-267-720

 64. Witam!
  Chętnie podejmę się pracy przy zbiorach, posiadam spore dośwadczenie, jestem pracowity.

 65. Witam!
  W związku z czasem (połowa sierpnia), chciałbym dowiedzieć się, czy będzie nabór w przyszłym roku. Dodatkowo mam też kilka pytań, dotyczących zarobków, podatku i ilości godzin pracy w tygodniu. Proszę o kontakt e-mailowy.
  Pozdrawiam!

 66. Witam . Malzenstwo lat 22 i 26 podejmnie pracy. Mamy doswiadczenie tylko w branzy miesnej az 1.5 roku ale szybko sie uczymy. Posiadamy wlasny samochód komunikatywny angielski. pochodzimy z wojewodztwa śląskiego,

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 67. Podejme prace w ogrodnictwie lub rolnictwie na terenie Norwegi

 68. zainteresowny na 21 lutego 2013 @ 13:35

  Witam,
  jestem zainteresowny Pańska oferta.
  Mam 22 lata, prawo jazdy kat.B i uprawnienia na wozek widlowy.
  mam doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw.
  Znam język angielski w stopniu komunikatywnym.
  prosze o kontakt.
  pozdrawiam.

 69. KrystynaG na 23 lutego 2013 @ 20:20

  Witam mam na imię Krystyna jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Pracowałam przy zbiorach malin, jabłek. Dyspozycyjność cały okres zbiorów.
  Proszę o kontakt grabowskakrysia@gmail.com.
  Pozdrawiam

 70. Witam.
  Zainteresowała nas Pańska oferta.
  Razem jako para chcelibyśmy podjąć się pracy przy zbiorach w okresie wakacyjnym. Oboje mamy po 19 lat, sprawi fizycznie oraz znamy język Angielski w stopniu komunikatywnym. Nie boimy się pracy w trudnych warunkach pogodowych. Prosimy o kontakt:
  tel:609344121
  e-mail: Szym1624@wp.pl

 71. Witam,
  jesteśmy z koleżanką bardzo zainteresowane podjęciem pracy. Praca przy zbiorach jest Nam dobrze znana. Język angielski komunikatywnie. Jesteśmy zdeterminowone do pracy, zdrowe, nastawione na ciężką pracę fizyczną oraz w pełni dyspozycyjne. Mamy po 29 i 30 lat. Obydwie posiadamy prawo jazdy kat. B oraz zaświadczenie o niekaralności. Proszę o kontakt telefoniczny pod nr 607789707 lub mailowy yemii@yemii.pl.

  pozdrawiam
  Emilia

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.