Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

8,49 euro.h €

Sezonowa praca w Holandii przy zbiorach pomidorów

 • Kraj: Netherlands
 • Miasto: Uddel
 • Lista: 9 lipca 2012 00:19
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Sezonowa praca w Holandii przy zbiorach pomidorów

Opis

Szukasz oferty pracy przy zbiorach pomidorów w Holandii? To dobrze trafiłeś. Rozpoczynamy rekrutację pracowników z Polski do pracy w Holandii przy zbiorach pomidorów z upraw szklarniowych (miasto Uddel).

Praca przy pomidorach polega na zbieraniu warzyw, tak aby zostawić szypułkę i selekcjonować pomidory na klasy jakości, a następnie pakować według tychże klas do przygotowanych pojemników.

Zarobki: 8,49 euro/h netto

Pracodawca pomaga z formalnościami w tym w załatwieniu numeru podatkowego. Ponadto pracodawca zapewnia zakwaterowanie w kwaterach robotniczych z prysznicem i WC oraz ubezpieczenie NW.

Jesteśmy Agencją Pracy zrzeszoną w Europejskich Służbach Zatrudnienia (EURES) oraz Konfederacji Zatrudnienia i Rekrutacji (REC), od 4 lat specjalizujemy się w rekrutacji pracowników do prac sezonowych w krajach Unii Europejskiej.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o kontakt przez formularz na niniejszej stronie (zakładka „kontakt” obok mapki po prawej stronie). W zgłoszeniu prosimy o podanie: imienia/imion, swojego wieku, doświadczenia przy zbiorach, województwa oraz znajomości języków.

Mając na uwadze poufność Państwa danych uprzejmie informujemy, że przy zgłaszaniu swojej kandydatury nie muszą Państwo podawać dokładnych danych personalnych ani adresowych. Wszelkie niezbędne dane do umowy uzupełnimy jeśli Państwa kandydatura zostanie zakwalifikowana w procesie rekrutacji.

Zastrzegamy sobie możliwość, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi pracownikami, których zgłoszenia będą najlepiej pasować do profilu poszukiwanego przez nas pracownika. Nie mamy w zwyczaju wysyłać odpowiedzi odmownych.

Pouczenie:
Agencja zatrudnienia nie może pobierać od osób, dla których poszukuje pracy zarobkowej, opłat innych niż z tytułu: dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich i tłumaczenia dokumentów.

     

ID Ogłoszenia: 5524ffa210d52f77

Linki Sponsorowane

65 Odpowiedzi na “Sezonowa praca w Holandii przy zbiorach pomidorów”

 1. Łukasz,Bartek,Krzysiek na 9 lipca 2012 @ 03:24

  Witam !

  Jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem na temat pracy w Holandii i mógłbym podjąć pracę od zaraz , jestem osobą komunikatywną,otwartą znającą język angielski na dość wysokim poziomie.
  Praca fizyczna nie jest mi obca iż jako młoda osoba mam 6 letni staż w zakładach produkcyjnych i jako również magazynier. Jestem wraz z 2 znajomymi,którzy również podejmą pracę w każdej chwili , przedział wiekowy 23-27. Jestem przygotowany na ciężką pracę,trzeba sobie zadać pytanie czy jedziemy tam na wakacje ? otóż nie ! Jedziemy zarobić ! Czekam na odpowiedź !

 2. Arek , Patrycja na 9 lipca 2012 @ 08:34

  Dzień dobry wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Jesteśmy mlodzi, pracowici i sumienni chętni do pracy ja mam 18 lat a dziewczyna19 i prosimy o odpowiedź

 3. Damian i Kamila na 9 lipca 2012 @ 08:52

  Student (22lata) i studentka (23l.), z woj. Pomorskiego, prowo jazdy kat. B,
  komunikatywną znajomością j.angielskiego i niemieckiego, z doświadczeniem
  przy zbiorach w Polsce i dysponujący wolnym czasem do końca sierpnia/początku września,
  z chęcią podejmą pracę za granicą.

  Prosimy o szybką odpowiedź i podanie szczegółów.
  tel. 667975249
  Kamila Wrzalik
  Damian Szmytka

 4. Jakub i Justyna na 9 lipca 2012 @ 10:54

  Witam jestesmy zainteresowani panstwa oferta pracy mamy po 22 lata, doświadczenie w pracy sezonowej ,znajomosc jezyka angielskiego w stopniu komunikatywnym, jestesmy z woj.podkarpackiego , prosimy o kontakt : 696718726

 5. Krzysiek30000 na 9 lipca 2012 @ 13:53

  Witam, Mam na imię Krzysiek i wraz z trójką przyjaciół jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Mamy doświadczenie w zbieraniu pomidorów i znamy język niemiecki. Jesteśmy uczniami, mamy 18, 19 i 20 lat. Jesteśmy pracowici, nie boimy się pracy w każdych warunkach. Możemy pracować od zaraz. Posiadamy również prawo jazdy kat.B. Kontakt do nas tel. 757841157. Prosimy o kontakt. Liczymy na udaną współpracę.

 6. 2pary obecnie w Holandii na 9 lipca 2012 @ 13:57

  Witam z tej strony Arek(22lata) i Judyta(22lata) oraz Jakub(20lat) i Paulina(22lata).Obecnie przebywamy w Holandii,posiadamy trzy prywatne auta oraz prawo jazdy,nr sofii i konta bankowe Holenderskie.Mamy doswiadczenie zdobyte w Holandii w roznych dziedzinach w tym rowniez przy pomidorach.Jestesmy dostepni w kazdej chwili pod nr +31637317519.Mozemy cv w jezyku polskim lub angielskiem wyslac na e-maila.Z gory dziekujemy.

 7. Alicja Karolina Paweł na 9 lipca 2012 @ 15:41

  Dzień dobry,
  W nawiązaniu do ogłoszenia, jestem zainteresowany wraz z trzema osobami podjęciem pracy przy zbiorze owoców i warzyw.Mamy doświadczenie w zbiorach w firmie Spargel Lohner w Niemczech, przy zbieraniu truskawki i szparagi, oraz w pracy na hali. Proszę o podanie szczegółów oferty.

 8. Monika, Natalia na 9 lipca 2012 @ 15:58

  Witam!

  Jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą pracy. Jesteśmy studentkami (19, 20lat). Obie znamy język angielski i niemiecki w stopniu komunikatywnym oraz prawo jazdy kat.B. Mamy doświadczenie w pracy przy zbiorach a ponadto pochodzimy ze wsi więc praca w rolnictwie nie jest nam obca. Jesteśmy sumienne i pracowite. Jesteśmy do dyspozycji od zaraz i dysponujemy czasem do końca września.
  Prosimy o szybką odpowiedz 609742068

 9. Kamila i Wojtek na 9 lipca 2012 @ 17:00

  Dzień dobry. Ja z chłopakiem poszukujemy pracy od teraz. Zostaliśmy oszukani przez pośrednika, dlatego czekamy na poważne odpowiedzi. Mamy doświadczenie w zbiorze owoców, dwa sezony zbieraliśmy truskawkę. Nasz kontakt 608535194 lub 604459407. Pozdrawiamy

 10. Witam mam 32 lata i pilnie poszukuję pracy fizycznej za granicą.
  Jestem
  pracowity, odpowiedzialny, sumienny, uczciwy, umiem pracować w zespole.Posiadam uprawnienia do obsługi wózków,pj.kat B
  jestem abstynentem. Może być ogrodnictwo, produkcja, pracownik fizyczny,
  załadunki, rozładunki, przy taśmie, zbiór owoców i warzyw, itp.Szybko się uczę.Proszę o poważne oferty pracy.Jestem gotów do wyjazdu w każdej chwili.Pochodzę z woj.Łódzkiego. 535308535.

 11. Katarzyna na 9 lipca 2012 @ 20:48

  Dzień dobry,
  Mam 21 lat i jestem studentką.Zainteresowała mnie ta ofertą pracy gdyż posiadam doświadczenie na podobnym stanowisku, ponadto posiadam prawo jazdy kat. B, oraz dobrą znajomość J. angielskiego w mowie i piśmie. Pochodzę z województwa małopolskiego.

 12. vittorio na 10 lipca 2012 @ 08:32

  Szanowni Państwo!
  Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą OD ZARAZ i prosimy o kontakt
  Razem z przyjaciółmi jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jest nas czterech: Piotr Chełmiński, Łukasz Ujma, Michelle-Angelo Weber i ja – Vittorio-Angelo Weber. Znamy się od czasów licealnych i choć studiujemy w różnych miastach, stanowimy zgraną paczkę. Nie boimy się ciężkiej pracy, byliśmy już zatrudnieni jako robotnicy fizyczni przy remontowaniu hali (burzyliśmy ściany, kuliśmy podłogi, wywoziliśmy gruz, tynkowaliśmy i malowaliśmy pomieszczenia – nic nam nie straszne). Obiecujemy wykonywać ją z dokładnością i uczciwością. Oprócz tego wszyscy jesteśmy zdrowi i posiadamy duży zapał do pracy, z której zarobek pozwoli nam utrzymać się na studiach. Poniżej zamieszczam krótki opis każdego z nas.

  Piotr Chełmiński – 22 lata, student geologii i górnictwa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, bardzo dobra znajomość języka angielskiego (certyfikat)
  Łukasz Ujma – 22 lata, student informatyki na Politechnice Częstochowskiej, dobra znajomość języka angielskiego, tak zwana złota rączka, zna się na wielu pracach budowlanych i technicznych, świetnie prowadzi samochód
  Michelle-Angelo Weber – mój dwudziestoletni brat, uczy się w szkole policealnej informatyki, dobrze zna język angielski
  Vittorio-Angelo Weber – 22 lata, przez dwa lata studiowałem ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim, którą ostatnio postanowiłem porzucić dla biologii – mojej prawdziwej pasji, bardzo dobrze znam język angielski (certyfikat British School), dobrze język włoski

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od zaraz do końca września. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, bardzo prosimy o kontakt na ten mail lub telefonicznie: 509871159 – Vittorio-Angelo Weber
  508380090 – Piotr Chełmicki.

  Z niecierpliwością czekamy na Państwa odpowiedź.

  Z wyrazami szacunku
  Vittorio-Angelo Weber

 13. Karolina na 10 lipca 2012 @ 10:40

  witam.jestem zainteresowana oferta pracy.posiadam numer sofi.pracowalam rok temu w Holandii przy pakowaniu pomidorow i obcinaniu lisci.mam 23 lata zadnej pracy sie nie boje.czekam na odpowiedz.pozdrawiam

 14. Mam na imie Iwona i wraz z trójką przyjaciół jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy sezonowej przy zbiorach pomidorów .Jesteśmy bez nałogów i nie boimy się ciężkiej pracy.Mamy doświadczenie,gdyż pracowaliśmy przy zbiorach pieczarek,brokuł,pomidorów. Uprzejmie proszę o kontakt pod adresem email abus.k@interia.pl lub telefonicznym 724510607.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 15. Grzegorz na 10 lipca 2012 @ 11:04

  Student, lat 19, dyspozycyjny przez dwa miesiące lipiec oraz wrzesień, posiadam prawo jazdy kat. B, mieszkam w województwie, podkarpackim, znajomość języka angielskiego i niemieckiego podstawowa, dyspozycyjność od zaraz.

  Doświadczenie:
  - dwa lata temu pracowałem na zbiorach ogórków w Austrii
  - rok temu pracowałem przy zbiorach truskawek w Belgii.

  Z niecierpliwością czekam na Państwa odpowiedz.

  Pozdrawiam Grzegorz Jędrek

 16. Wyjazd od zaraz na 10 lipca 2012 @ 11:05

  Damian 26 lat, komunikatywny j. angielski, doświadczenie w pracach przy zbiorach, prawo jazdy kat. b, gotowy do wyjazdu od zaraz.
  tel. 693-662-148

 17. Witam,jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.Posiadam numer sofi,jak i doświadzczenie w pracy za granicą nie tylko w Holandii.Mój numer tel.785400375.Proszę o kontakt.
  Z Poważaniem Katarzyna Dobrowolska

 18. Magdalena na 10 lipca 2012 @ 14:50

  Dzien dobry, wraz z dwoma kuzynami jestesmy zainteresowani Panstwa oferta pracy. Mamy doswiadczenie przy zbiorach truskawek, porzeczek oraz winogron. Mamy ogromny zapal do pracy. Prosimy o kontakt.

 19. Witam,
  mam na imię Sylwia i mam 23 lata wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane waszą oferta pracy. Ja posiadam już doświadczenie przy zbiorach truskawek. Znamy język angielski w stopniu podstawowym.
  Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

 20. Witam.

  Wraz z moją dziewczyną chętnie podejmiemy prace przy zbiorach pomidorów
  tel. 667-190-996

 21. witam mam na imię Ula mam 21 lat i jestem zainteresowana państwa ofertą. pracowałam w Polsce przy zbiorach truskawek i ogórków.
  ulka1319@wp.pl tel. 695346703
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 22. Dzień dobry, wraz z trzema osobami jesteśmy zainteresowani pracą przy w. w. zajęciach. Dwie kobiety 19 lat 43 lat oraz ja 25 lat posiadamy doświadczenie przy zbiorach m in. szparagi, ogórki, pomidory, jabłka, wiśnie oraz dynia. Jest możliwy wyjazd od zaraz na dowolny okres czasu, prosimy o rozważenie naszej kandydatury. tel. 669 390 597

 23. ANIA I KAMILA na 11 lipca 2012 @ 16:05

  Witam jesteśmy zainteresowane pracą przy zbiorach pomidorów.Pracowałyśmy w Polsce przy zbiorze bobu przez 3 lata i przy innych zbiorach tez ,mamy po 22 i 23 lata. Znajomość języka w stopniu komunikatywnym. Proszę o odpowiedź na adres E-mail aniula18101990@wp.pl

 24. Agata, Dominika na 11 lipca 2012 @ 22:26

  Witam,
  jesteśmy zainteresowane ofartą pracy, mamy 22 i 20 lat. Posiadamy doświadczenie w pracy sezonowej przy zbieraniu warzyw i owoców. Język angielski na wysokim poziomie, poza tym francuski i niemiecki komunikatywnie. Posiadamy prawo jazdy kat. B.

 25. Czarek i Ewelina na 12 lipca 2012 @ 11:59

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

 26. A teraz tak szczerze … Dostał ktos ta prace????

 27. Krzysiek na 12 lipca 2012 @ 13:40

  Witam, mam 23 lata, mieszkam i studiuję w Krakowie. Jestem w bardzo dobrej kondycji fizycznej, gotów do pracy od zaraz. Posługuje się angielskim w stopniu zaawansowanym i podstawowym francuskim. Mam doświadczenie w zbiorach choć na trochę mniejszą skalę. Bardzo proszę o kontakt: 604 296 242, email: greenantonioni@gmail.com

 28. Witam. Mam na imię Tomek mam 25 lat.Jestem zainteresowany Państwa ofertą.Posiadam prawo jazdy kat b oraz doświadczenie w pracach fizycznych ,angielski w stopniu podstawowym. Kontakt 514-472-770

 29. Katarzyna F na 12 lipca 2012 @ 15:34

  Witam, mam na imię Katarzyna, mam 20 lat i bardzo mnie zainteresowała powyższa oferta. Jestem uczennicą i poszukuję pracy na okres wakacji. Jestem pracowita i bardzo zalży mi na dostaniu możliwości pracy. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym, posiadam doświadczenie w pracach przy zbiorach oraz posiadam prawo jazdy kat. B .
  Bardzo proszę o kontakt.
  kasiula_buziak@onet.eu
  513606157

 30. Aleksandra na 14 lipca 2012 @ 11:17

  Witam :) Jestem bardzo zainteresowana waszą ofertą pracy wraz z koleżanka. Mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, wiśni, malin. Jesteśmy w wieku 21 i 20 lat. Jesteśmy zdyscyplinowane, punktualne, pracowite. Znajomość języka angielskiego- podstawowa. Prosimy bardzo o kontakt.

  511-738-273

 31. Wasyłyk na 15 lipca 2012 @ 12:36

  Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy przy zbiorach pomidorów i gotowy do wyjazdu od zaraz. Mam 23 lata woj.wielkopolskie. Mam doświadczenie nabyte w Tomaten Garden koło Leeuwarden przy zrywaniu pomidorów jak i zrywaniu liści. Proszę o kontakt. Pozdrawiam.
  Tomasz Wasyłyk
  tel. 67/2164729

 32. Dzień dobry.

  Na imię mam Piotr, mam 29 lat. Jestem studentem ostatniego semestru studiów Informatycznych w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie (semestr 7-inż. rozpoczynam w połowie października).
  Wraz z kolegą Dawidem (28lat) szukamy pracy wakacyjnej przy zbiorach warzyw i owoców.
  Oboje posiadamy doświadczenie w tego rodzaju pracach a także w pracach magazynowych.
  Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B.
  Ja mówię w j. angielskim komunikatywnie na poziomie B1 (TELC), natomiast kolega w j.angielskim w stopniu komunikatywnym.
  Posiadamy własny transport.
  Interesuje nas wyjazd w dwie osoby – m.in.tańsze koszty dojazdu, bezpieczeństwo, motywacja.
  Jesteśmy zmotywowani do pracy.
  Co nas cechuje?
  Praca w stresie, w ciężkich warunkach, pod presją czasu, pracowitość, rzetelność.
  Nie karani.
  Bardzo zależy nam na znalezieniu pracy wakacyjnej. Taka praca, to odskocznia od rzeczywistości, możliwość poznania ciekawych ludzi oraz – co najważniejsze – możliwość zarobienia pieniędzy, dzięki którym można kontynuować naukę.
  KONTAKT:
  GSM: +48 608-797-236
  e-mail: grzesikpiotr@op.pl
  woj: zachodniopomorskie

 33. witam mam 9 lat doswiadzczenia przy pracy związanej z pomidorami jezyk niemiecki komunikatywny, mam 26 lat tel 888635674

 34. Witam
  Wraz z siostra i mamą jesteśmy zdeterminowanymi do ciężkiej pracy, posiadamy doświadczenie w pracy sezonowej,posiadamy prawo jazdy kat. B , Czekamy z niecierpliwością na odpowiedź.
  Pozdrawiam

 35. Witam, jestem 20 letnim chłopakiem który razem z dziewczyną 19 lat i kolegą 20 lat szuka pracy na wakacje. Mamy nr sofi, własny samochód i angielski na poziomie bardzo dobrym. Moj tel. 602-315-058. wszyscy posiadamy prawo jazdy kat.B a ja oprócz tego mam certyfikat uczelni Cambridge na poziomie Advanced (CAE). Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. W razie możliwości chcielibyśmy mieszkać razem, ale BARDZO proszę o kontakt w sprawie jakiejkolwiek pracy w holandii. Pozdrawiam

 36. Kamil Łysień na 18 lipca 2012 @ 13:57

  Witam!
  Jestem również zainteresowany Pańską ofertą pracy. Jestem młodą energiczną osobą. Mam dwuletnie doświadczenie w zbiorach. Dyspozycyjność gwarantowana. Mój tel. 727-904-408

 37. Pracowita para na 18 lipca 2012 @ 16:04

  Witamy , jestesmy mloda , pracowita para chetna do podjecia pracy . Znamy j. angielski w stopniu komunikatywnym , moja dziewczyna zna tez podstawy j. niemieckiego . Jestesmy sprawni fizycznie i energiczni . Szybko sie uczymy , jestesmy wstanie na szybkie podjecie pracy . Kontakt 501 922 728 .

 38. Praca przy zbiorach na 20 lipca 2012 @ 09:42

  Witamy,

  jesteśmy młodym małżeństwem zainteresowanym tego typu pracą. Posiadamy szerokie doświadczenie w pracy fizycznej, w tym różnego rodzaju zbiorach. Możemy podjąć pracę od zaraz. tel. 782391228

 39. Jacek, mam 30 lat, posiadam własne sady owocowe dlatego mam spore doświadczenie, znam angielski w stopniu dobrym, jestem z woj. podkarpackiego,posiadam prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe itp. tel +48667352609

 40. Witam serdecznie,
  jesteśmy zdecydowani wyjechać na dniach. Bardzo interesuję nas Państwa oferta.
  Oboje z moją dziewczyną mamy doświadczenie przy zbiorach. Jesteśmy energiczni, chętni do pracy, nie boimy się wstawania we wczesnych godzinach. Jesteśmy otwarci na ludzi i pozytywnie nastawieni do każdej przydzielonej nam pracy.
  Czekamy na kontakt .

 41. dawid 27 lat chetny do pracy od zaraz 696484303

 42. Student Politechniki,jestem zainteresowany tą pracą.
  Gotowość do wyjazdu od zaraz.
  Pracę chcę podjąć na okres do końca września.
  Doświadczenie w pracy fizycznej:
  -załadunek oraz rozładunek tira załadowanego meblami
  -montaż oraz demontaż sceny na koncert George’a Michaela
  Nie boję się pracy fizycznej,pracowałem już po 14 godzin na dobę
  Poziom znajomości języka angielskiego : dobry
  Bardzo proszę o kontakt w przypadku zainteresowania

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 43. małgorzata na 26 lipca 2012 @ 18:14

  Witam,
  Jesteśmy studentami, Małgorzata[20lat] wraz z chłopakiem Grzegorzem [23lat] poszukujemy pracy przy produkcji na okres sierpień, wrzesień.
  Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  Posiadamy doświadczenie zarówno jeśli chodzi o produkcję warzyw jak i owoców.
  Nie boimy się pracy fizycznej. Jesteśmy samodzielni, dokładni, energiczni.
  Prosimy o informacje na temat wysokości zarobków, zakwaterowania, dojazdów do miejsca pracy z miejsca zakwaterowania jak i z Polski do Holandii, wyrobienia nr sofii, ubezpieczenie i inne możliwe.
  Możliwość kontaktu na mail’a: gosia092@wp.pl ; ewentualnie, co bardziej by nam odpowiadało, prosimy o rozmowę telefoniczną: 726726728, 536970600.

 44. Paweł Kochanowicz na 28 lipca 2012 @ 13:07

  Witam,
  Jestem 20 letnim studentem turystyki i rekreacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Poszukuje obecnie razem z 2 kolegami pracy przy zbieraniu warzyw lub owoców na okres wakacji. Znam dobrze dwa języki obce: angielski i francuski. Jestem osobą pracowitą i komunikatywną, radzę sobie dobrze zarówno pracując w grupie jak i samodzielnie.
  Jeśli są Państwo zainteresowani moją ofertą proszę o kontakt na numer 504697012 lub przez email pkochanowicz92@gmail.com
  Paweł Kochanowicz

 45. katarzyna słupik na 31 lipca 2012 @ 20:38

  witam:)
  wraz z chłopakiem jesteśmy bardzo zainteresowani wyjazdem!! jesteśmy gotowi do wyjazdu po 15 sierpnia, gdyż do tej pory jesteśmy związani umowa w pracy. nie mamy niestety doświadczenia, ale szczere chęci nie tylko do zarobku, ale i zdobycia doświadczenia. kontakt tel 796232847

 46. kasia patryk malgorzata na 1 sierpnia 2012 @ 10:53

  witam serdecznie!!
  mamy od 22-24 lat. jesteśmy bardzo zainteresowani wyjazdem do pracy. doświadczenie w zbiorach. j. angielski komunikatywny. woj dolnośląskie. jesteśmy dyspozycyjni od 15 sierpnia, aż do końca. bardzo prosimy o kontakt:794977498
  niezmiernie zależy nam na wyjeździe.

 47. Sebastian and Brat na 6 sierpnia 2012 @ 12:25

  Witam, mam na imię Sebastian, mam 25 lat, i szukam pracy za granicą. Rok temu skończyłem studia, uzyskując stopień magistra gospodarki przestrzennej.
  Bardzo jestem zainteresowany wyjazdem za granicę za pośrednictwem państwa firmy. Zależy mi na dowolnej ofercie, zarówno zbiory czy też praca w innej branży.

  Krótko o mnie:

  - po studiach 5 miesięcy pracowałem w Anglii jako paker, wykrywasz baraniny na linii taśmowej,

  - w Polsce pracowałem jako pracownik informacji turystycznej,

  - dorabiałem przy zbiorach truskawek, malin, szparagi i innych warzyw i owoców,

  - pracowałem również jako pracownik budowlany, drobne remonty, izolacje budynków, malowanie, szpachlowanie, wykończenia.

  -Posiadam prawo jazdy kat. B oraz własny samochód, jestem gotów jechać własnym samochodem, wraz z dwoma moimi znajomymi, którzy świetnie władają językiem Angielskim

  -moja znajomość Angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  Proszę o ewentualną odpowiedz.

  woj. Świętokrzyskie

  tel: 609973700

  Z poważaniem

 48. Witamy. Cztery studentki w wieku 20-22 lat, Weronika, Marlena, Małgorzata, Katarzyna, bez nałogów przebywające obecnie w Holandii są zainteresowane opublikowaną ofertą. Posiadamy bogate doświadczenie jeśli chodzi o pracę w szklarnii, folii i na polu. Jesteśmy wytrwałe i zdecydowane do podjęcia pracy od zaraz, praca w systemie nadgodzin oraz weekendowa nie stanowi dla nas problem. Posiadamy prawa jazdy kat. B oraz znajomośc języka angielskiego w stopniu dobrym. Pracę możemy podjąc od zaraz, gwarantujemy swoją sumiennośc, dyspozycyjnosc uczciwośc. Prosimy o jak najszybsza odpowiedz i pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

  Email:weronisia200@wp.pl
  tel. 721047962 Weronika lub Gosia : 609385854

 49. KRZYSZTOF SZYMKOWIAK na 11 sierpnia 2012 @ 09:06

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy.Po jego smierci pracowalem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Mam prawo jazdy kat. „B” i obsluguje laptopa.Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48698028671 lub +48627402112 ewentualnie e-mail markal4@wp.pl. Pozdrawiam Krzysztof.

 50. Danusia i Krzysiek na 11 sierpnia 2012 @ 14:04

  Witam jesteśmy zainteresowani ta oferta pracy ,oboje mamy doświadczenie w zbieraniu pomidorów ,,posiadamy nr SOFY jak i konto walutowe ,nasze nr tel to 880864115,795247622,prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej oferty ,POZDRAWIAMY

 51. Daniel,Karolina na 13 sierpnia 2012 @ 12:01

  Witam.
  Jesteśmy parą(20l i 19l),bardzo zmotywowani.Brak doświadczenia przy zbiorach choć ciężka praca fizyczna w gospodarstwie nie jest nam obca. Posiadamy prawo jazdy kat. B. Język angielski na poziomie podstawowym-komunikatywnym.
  Pozdrawiamy.

 52. Witam. W raz z chlopakiem jestesmy zainteresowani,posiadamy prawo jazdy wlasny samochod. Aktywni od zaraz

 53. Witam. Małzeństwo (22 i 26 lat) podejmie pracy przy zbiorach. Jezyk angielski komunikatywny.
  Posiadamy własny samochod 7 osobowy(nie bylo by problemu z zabraniem kogos.)
  doswiadczenie 1.5 roku w Wiekiej Brytani w dziale miesnym (w szczególności pakowanie.)
  tel 518274585
  e mail scierpisz@wp.pl

 54. Witam . Malzenstwo lat 22 i 26 podejmnie pracy. Mamy doswiadczenie tylko w branzy miesnej az 1.5 roku ale szybko sie uczymy. Posiadamy wlasny samochód komunikatywny angielski. pochodzimy z wojewodztwa śląskiego,

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
  tel 518274585

 55. martamarcin666 na 23 sierpnia 2012 @ 09:10

  Mloda ztereminowana para,nie straszna nam praca fizyczna i zmienne warunki pogodowe. Oboje jestesmy silni i wytrzymali ( sportowcy), bez nalogow. Doswiadczenie przy zbiorach. Jezyk ang komunikatywny.
  Pilnie poszukujemy pracy od zaraz ! Kontakt: 500454790 lub 502424310

 56. Agnieszka i Jakub ( Para) na 24 sierpnia 2012 @ 12:55

  Witam ! Jesteśmy zainteresowani wyjazdem do pracy nawet od zaraz.
  Agnieszka lat 25 – wyk. wyższe, prawo jazdy kat B,
  Jakub lat 26 – wyk. zawodowe, Prawo jazdy kat B, język angielski w stopniu komunikatywnym.
  Jesteśmy osobami pracowitymi i bardzo szybko się uczymy. Czekamy na kontakt : Jakub – 796417617 Agnieszka 792370194 Pozdrawiamy serdecznie

 57. Kasia i Sylwia na 26 sierpnia 2012 @ 10:05

  Jesteśmy zainteresowane wyjazdem do pracy od zaraz.
  Kasia lat 24 (kujawsko-pomorskie) – język angielski – komunikatywny, język niemiecki – podstawowy,
  Sylwia lat 26 (warmińsko-mazurskie) – , język angielski – komunikatywny
  kontakt 6071005

 58. Tomek100391 na 31 sierpnia 2012 @ 09:16

  Witam serdecznie jestem zainteresowany tą ofertą pracy i jestem gotowy od zaraz,posiadam znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym,prawo jazdy kat.B mam 21 lat proszę o kontakt 889 027 129

 59. Witam mam 20 lat , jestem zainteresowany pracą od zaraz
  władam językiem niemieckim
  prawo jazdy kat. B
  chętny do pracy od września do listopada
  proszę o kontakt pod. 693294744 lub 792689813

 60. Paulina i Tomek na 10 września 2012 @ 21:28

  Ja i kolega jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy od zaraz. Jesteśmy w Holandii po zbiorach borówki amerykańskiej. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców, mamy wyrobione sofinummery, posiadamy prawo jazdy kategorii B, oraz dobrą znajomość języka angielskiego. Prosimy o kontakt pod numer tel. 691735003 lub mail pyciek_g@o2.pl

 61. Damian 24 Wojciech 23 na 11 września 2012 @ 08:49

  Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani pracą. Pracowaliśmy przy zbiorach owoców (truskawek) w Polsce. Język angielski opanowany w stopniu dobrym. Pracowici, bez nałogów. Proszę o kontakt 793075002

 62. jestem zainteresowany ta oferta

 63. jarekc95 na 9 lutego 2013 @ 22:59

  Jestem zainteresowany tą pracą na okres lipiec-wrzesień czyli na okres wakacyjny posiadam doświadczenie przy zbiorze owoców i warzyw gdyż pracowałem wielokrotnie nad zbiorem pomidorów,wiśni,jabłek w polsce. Mam 18 lat posiadam zdolność komunikowania się w języku angielskim,pracowity i wytrwały podejmie pracę na okres wakacyjny (2 miesiące). Pochodzę z woj.Lubelskiego
  email: hawk095@hotmail.com
  nr.tel:724-049-117

 64. jarek241989 na 16 kwietnia 2013 @ 16:51

  Witam Państwa wraz z żoną jesteśmy zainteresowani państwa oferta mamy doświadczenie przy pomidorach jesteśmy pracowici i bez nałogów.tel.726276248.email.ja2eczek@.o2.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.