Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

9,26 euro brutto/h €

Dam pracę w Holandii przy zbiorze pomidorów od zaraz w szklarni dla Polaków

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Friesland
  • Lista: 12 maja 2016 22:22

Ogłoszenie sezonowej pracy w Holandii dla Polaków do podjęcia od zaraz przy zbiorze pomidorów kiściowych w szklarni. Zatrudnienie w Friesland z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru pomidorów

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Friesland, Holandia

Wynagrodzenie: 9,26 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna polegająca na zbiorze pomidorów kiściowych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć do podjęcia pracy w Holandii na dłużej
  • duża motywacja
  • zorganizowanie
  • zdyscyplinowanie
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub holenderskiego

Zapewniamy:

  • lokum
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • wynagrodzenie wypłacane będzie w systemie co tydzień na konto
  • przejazdy na miejscu
  • podpisanie umowy w języku polskim

Aplikacja:

Drodzy kandydaci prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów na poniżej podany adres kontaktowy:

  • rekrutacja@liderjob.pl z dopiskiem: „pomidory”

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/praca-w-holandii-przy-pomidorach-zbiory-warzyw-od-zaraz-friesland/

ID Ogłoszenia: 13657349785671ac

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.