Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

ok 10000 zł brutto miesięcznie €

Oferta pracy w Belgii od zaraz przy zbiorach owoców i ziół Bois De Lessines

  • Kraj: Belgium
  • Miasto: Bois De Lessines
  • Lista: 19 czerwca 2014 19:02

Gospodarstwo z Bois De Lessines zatrudni Polaków do zbiorów owoców i ziół oraz na produkcję w przetwórni. Oferta pracy w Belgii bez znajomości języka od zaraz.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów

Lokalizacja: Bois De Lessines, Belgia

Zarobki: ok 10000 zł brutto miesięcznie

Praca sezonowa do podjęcia od lipca 2014

Obowiązki:

  • Praca w gospodarstwie głównie przy zbiorach owoców oraz ziół.
  • Do zadań mogą należeć inne rzeczy np pielenie.
  • Pracownik może być zobowiązany nie tylko do pracy przy zbiorach ale również na produkcji w przetwórni.

Oczekujemy:

  • chęć podjęcia pracy sezonowej
  • możliwość wyjazdu od lipca
  • gotowość do pracy fizycznej
  • szybkość w nauce nowych rzeczy

w tej pracy znajomość języka obcego nie jest wymagana

Oferujemy:

  • Praca sezonowa przy zbiorach lub na produkcji w przetwórni
  • dobre wynagrodzenie dla pracowników
  • zamieszkanie zagwarantowane na miejscu oraz opłacone przez pracodawcę
  • zatrudnienie od lipca

Aplikacja:
Osoby zainteresowane i dyspozycyjne prosimy o wysłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
topazagencjapracy@swift-mail.com

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/zbieracz-owocow-ziol-i-innych-roslin-2353249.html

ID Ogłoszenia: 72953a31cf1d000c

Linki Sponsorowane

6 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Belgii od zaraz przy zbiorach owoców i ziół Bois De Lessines”

  1. Przemyslaw_Kow na 20 czerwca 2014 @ 15:32

    Ludzie to jest oszust. Nie aplikujcie

  2. adriansajdak na 21 czerwca 2014 @ 10:47

    Zanim zaczniecie wysyłać aplikacje, polecam poszukać danych na temat tej agencji.

  3. marcinpaklepa na 1 lipca 2014 @ 20:17

    Witam , jestem zainteresowany podjęciem pracy , Nazywam sie Marcin Paklepa mam 21 lat i jestem sprawny fizycznie , mam doswiadczenie przy zbiorach . Podaje swoj numer tel 537-024-236 . Prosze o kontakt i pozdrawiam !

  4. lakiluk3210 na 16 lipca 2014 @ 21:10

    Witam
    Jesteśmy z dziewczyną zainteresowani pracą, oboje pracowaliśmy w polu przy zbiorach truskawek, warunki atmosferyczne nie są nam straszne, jesteśmy zmotywowani i zdeterminowani, posiadamy samochód, ja mam 21 lat ona 19
    tel: 667818708
    e-mail: lakiluk3210@wp.pl
    Pozdrawiam

  5. Witam jestem zainteresowany pańską ofertą wraz z moim kolegą mamy po 20 lat prawo jazdy kategorii „B” pochodzimy z regionu rolniczego więc wszelkie zbiory i prace polowe nie są nam obce, język angieslki w stopniu komunikatywnym. Kontakt 727643681 :)

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.