Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

8,85 euro/h €

Oferty pracy w Holandii przy zbiorach papryki

 • Kraj: Netherlands
 • Miasto: Almelo
 • Lista: 19 lipca 2012 00:39
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferty pracy w Holandii przy zbiorach papryki

Opis

Posiadamy oferty pracy przy zbiorach papryki w Holandii adresowane dla polaków poszukujących pracy sezonowej w Niderlandach.

Praca polega na zbieraniu i sortowaniu papryki przy uprawach szklarniowych. Miejsce pracy to plantacja niedaleko miasta Almelo.

Pracodawca zapewnia pracownikom nocleg w wynajętych kwaterach robotniczych.

Praca od zaraz – prowadzimy stałą rekrutację pracowników. Praca na kontrakt 3 miesięczny. Praca kończy się wraz początkiem jesieni. Zwykle na początku października.

Nr. ref. zbs/nl/056/2012

Jesteśmy uczciwą Agencją Pracy zrzeszoną w Europejskich Służbach Zatrudnienia (EURES) oraz Konfederacji Zatrudnienia i Rekrutacji (REC). Mamy wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy za granicą. Naszą specjalnością są oferty pracy sezonowej za granicą – głównie zbiory owoców i warzyw.

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego na niniejszej stronie (zakładka „kontakt” obok mapki po prawej stronie). W treści prosimy napisać: swoje imię/imiona, swój wiek, doświadczenie w pracy przy zbiorach, województwo oraz znajomości języków.

Z uwagi na poufność Państwa danych uprzejmie informujemy, że przy zgłaszaniu swojej aplikacji nie muszą Państwo podawać dokładnych danych adresowych ani personalnych. Wszelkie niezbędne dane do podpisania umowy uzupełnimy jeśli Państwa kandydatura zostanie zakwalifikowana w procesie rekrutacji.

Z uwagi na duże zainteresowania ofertami zastrzegamy sobie możliwość, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi pracownikami, których zgłoszenia będą najlepiej pasować do profilu poszukiwanego przez nas pracownika. Nie mamy w zwyczaju wysyłać odpowiedzi odmownych.

Pouczenie:
Agencja zatrudnienia nie może pobierać od osób, dla których poszukuje pracy zarobkowej, opłat innych niż z tytułu: dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich i tłumaczenia dokumentów.

     

ID Ogłoszenia: 840500753b204e47

Linki Sponsorowane

64 Odpowiedzi na “Oferty pracy w Holandii przy zbiorach papryki”

 1. Czarek i Ewelina na 19 lipca 2012 @ 05:41

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha, a także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Gotowi do wyjazdu w każdej chwili
  Cezary Drzewiecki 667287605

  • Ewa i Łukasz na 7 sierpnia 2012 @ 11:11

   Witam!
   Wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy za granicą. Jesteśmy po ukończonych studiach magisterskich. Wiek 23 lata. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek oraz malin w Niemczech. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, chętni do pracy. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa podlaskiego. Znajomość j. angielskiego oraz rosyjskiego.
   Gotowi do wyjazdu w każdej chwili

   Kontakt 503 952 550 oraz email chooda174@wp.pl

 2. uczciwa praca na 19 lipca 2012 @ 06:52

  nazywam sie danuta jankowska mam 51 lat jestem zainteresowana wasza oferta obecnie jezyka nie znam mieszkam w budzyniu tel 663596984

 3. Dzień dobry.

  Na imię mam Piotr, mam 29 lat. Jestem studentem ostatniego semestru studiów Informatycznych w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie (semestr 7-inż. rozpoczynam w połowie października).
  Wraz z kolegą Dawidem (28lat) szukamy pracy wakacyjnej przy zbiorach warzyw i owoców.
  Oboje posiadamy doświadczenie w tego rodzaju pracach a także w pracach magazynowych.
  Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B.
  Ja mówię w j. angielskim komunikatywnie na poziomie B1, natomiast kolega w j.angielskim w stopniu komunikatywnym.
  Posiadamy własny transport.
  Interesuje nas wyjazd w dwie osoby – m.in.tańsze koszty dojazdu, bezpieczeństwo, motywacja.
  Jesteśmy zmotywowani do pracy.
  Co nas cechuje?
  Praca w stresie, w ciężkich warunkach, pod presją czasu, pracowitość, rzetelność.
  Nie karani.
  Bardzo zależy nam na znalezieniu pracy wakacyjnej. Taka praca, to odskocznia od rzeczywistości, możliwość poznania ciekawych ludzi oraz – co najważniejsze – możliwość zdobycia doświadczenia.
  KONTAKT:
  GSM: +48 608-797-236
  e-mail: grzesikpiotr@op.pl
  woj: zachodniopomorskie

 4. witam jestesmy zainteresowani oferta pracy.para lat 20 jestesmy gotowi na prace na dlugi okres czasu.posiadamy numer sofi mamy duze doswiadczenie przy roznych pracach zbiory magazyny i szklarnie.znamy jezyk w stopniu komunikatywnym.zostawiam nasz numer kontaktowy 724522629.pozdrawiam

 5. Vittorio na 19 lipca 2012 @ 09:10

  Szanowni Państwo!

  Razem z przyjaciółmi jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jest nas czterech: Piotr Chełmiński, Łukasz Ujma, Michelle-Angelo Weber i ja – Vittorio-Angelo Weber. Znamy się od czasów licealnych i choć studiujemy w różnych miastach, stanowimy zgraną paczkę. Nie boimy się ciężkiej pracy, byliśmy już zatrudnieni jako robotnicy fizyczni przy remontowaniu hali (burzyliśmy ściany, kuliśmy podłogi, wywoziliśmy gruz, tynkowaliśmy i malowaliśmy pomieszczenia – nic nam nie straszne). Obiecujemy wykonywać ją z dokładnością i uczciwością. Oprócz tego wszyscy jesteśmy zdrowi i posiadamy duży zapał do pracy, z której zarobek pozwoli nam utrzymać się na studiach. Poniżej zamieszczam krótki opis każdego z nas.

  Piotr Chełmiński – 22 lata, student geologii i górnictwa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, bardzo dobra znajomość języka angielskiego (certyfikat)
  Łukasz Ujma – 22 lata, student informatyki na Politechnice Częstochowskiej, dobra znajomość języka angielskiego, tak zwana złota rączka, zna się na wielu pracach budowlanych i technicznych, świetnie prowadzi samochód
  Michelle-Angelo Weber – mój dwudziestoletni brat, uczy się w szkole policealnej informatyki, dobrze zna język angielski
  Vittorio-Angelo Weber – 22 lata, przez dwa lata studiowałem ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim, którą ostatnio postanowiłem porzucić dla biologii – mojej prawdziwej pasji, bardzo dobrze znam język angielski (certyfikat British School), dobrze język włoski
  Wszyscy jesteśmy z Częstochowy z wojwództwa Śląskiego
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od zaraz do końca września. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, bardzo prosimy o kontakt na ten mail lub telefonicznie: 509871159 – Vittorio-Angelo Weber vittorio11angelo@gmail.com
  508380090 – Piotr Chełmicki.
  lathifer.svu@gmail.com
  Z niecierpliwością czekamy na Państwa odpowiedź.

  Z wyrazami szacunku
  Vittorio-Angelo Weber

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 6. Witam. Michał i Piotr
  Jestem 23 letnim studentem. Obecnie mam urlop dziekański. Dyspozycyjny jestem w każdej chwili. Jestem silnie zmotywowany, bardzo zależy mi na znalezieniu pracy tymczasowej. Już pracowałem zagranicą przy zbiorach jak i w Polsce. Mam własną plantację owoców, więc wiem na czym polega praca przy zbiorach. Jestem z woj. lubelskiego (Lublin). Znajomośc angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  Mój kolega ma też 23 lata, jest również z Lublina, ma doświadczenie w zbiorach ( własna plantacja maliny), angielski komunikatywny, status studenta, gotowść do pracy od zaraz
  Jesteśmy bez nałogów, pracowici.
  Czekamy na kontakt 794678635
  Pozdrawiamy.

 7. katarzyna malik na 19 lipca 2012 @ 11:10

  witam jestem osoba pracowita mam 27lat pracowałam przy zboiorach owoców i warzyw wiec mam doswiadczenie jestem gotowa do wyjazdu w kazdej chwili niestety nie znam jezyka bardzo prosze o kontakt

 8. Witam > ja i mój kolega szukamy pracy sezonowej za granicą . jestesmy chętni tego wyjazdu . motywacja do cięzkiej pracy . Dawid I Jerzy . okolice ostrowa WLKP Nasze nr kontaktowe to ( 726076663) (693725394)

 9. Witam! mam na imię Bartek a moja dziewczyna Paulina i również jesteśmy zainteresowani ta praca. wiek 24 i 21. Pracowaliśmy już przy zbiorach takich owoców ok 12 godzin dziennie więc dla nas to nic nowego ani trudnego. z językami nie ma problemu prawo jazdy posiadamy. kontakt : 0048 691-291-451 lub 0048 723916204

 10. Witam,
  Wraz z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Mamy doświadczeniu w zbiorze malin, truskawek, pieczarek. Jesteśmy studentami w wieku 22 lat. Znajomość językaka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Posiadamy prawo jazdy kategorii B, możliwość wyjazdu od zaraz, jesteśmy pracowici, chętni i gotowi do pracy. Mój numer kontaktowy (661868655).
  Pozdrawiam,
  Beata

 11. Magdalena na 19 lipca 2012 @ 16:59

  Dzien dobry,wraz z dwoma kuzynami jestesmy zainteresowani Panstwa ofertą pracy. Mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek,porzeczek oraz winogron.Także z papryką sobie proadzimy. Mamy ogromny zapal do pracy. Bardzo prosimy o kontakt.

 12. Dominika na 20 lipca 2012 @ 05:57

  Witam!!
  Mam na imię Dominika mam 25 lat i jestem zainteresowana ofertą pracy. Jestem młodą energiczną kobietą która nie boi się żadnej pracy.
  Pracowałam w niemczach przy zbiorze wiśni, truskawek i ogórków 507424584

 13. Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha, a także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Gotowi do wyjazdu w każdej chwili
  Cezary Drzewiecki

 14. Para studentów na 20 lipca 2012 @ 11:31

  Witam serdecznie,
  jesteśmy zdecydowani wyjechać na dniach. Bardzo interesuję nas Państwa oferta.
  Oboje z moją dziewczyną mamy doświadczenie przy zbiorach. Jesteśmy energiczni, chętni do pracy, nie boimy się wstawania we wczesnych godzinach. Jesteśmy otwarci na ludzi i pozytywnie nastawieni do każdej przydzielonej nam pracy. Kilkakrotnie pracowaliśmy za granicą, dlatego porozumiewanie się w języku obcym (angielski) nie stanowi dla nas problemu.
  Czekamy na kontakt: 509-059-339
  Pozdrawiamy

 15. Witam, razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane Państwa ogłoszeniem o pracę. Jesteśmy osobami młodymi, nie bojącymi się ciężkiej pracy oraz odpowiedzialnymi. Mamy po 23 lata. Pochodzimy z woj. warmińsko-mazurskiego i woj. pomorskiego. Język angielski w stopniu komunikatywnym, u drugiej na podstawowym; język niemiecki – poziom podstawowy. Jesteśmy osobami rzetelnymi i pracowitymi. Posiadamy prawo jazdy kat. B. Jesteśmy dyspozycyjne i gotowe do wyjazdu od zaraz. Tel. 667340883. Prosimy o kontakt.

 16. Jacek, mam 30 lat, posiadam własne sady owocowe dlatego mam spore doświadczenie, znam angielski w stopniu dobrym, jestem z woj. podkarpackiego,posiadam prawo jazdy kat. B, uprawnienia na wózki widłowe itp. tel +48667352609

 17. Witam ,
  Mamy 19 i 22 lata .
  Jesteśmy zainteresowani pracą. Mamy doświadczenie przy zbiorach .
  Jesteśmy chętni do pracy , możemy wyjechać od zaraz :)
  Czekamy na pozytywne rozpatrzenie :)
  Pozdrawiamy .
  Maciek i Martyna

 18. Para chętna na wyjazd! na 20 lipca 2012 @ 20:43

  Witam! Jesteśmy parą która poszukuje pracy. Mamy po 20 lat, jesteśmy dyspozycyjni, punktualni i uczciwi. Znamy język angielski i podstawę niemieckiego. Posiadamy prawo jazd kat. B oraz doświadczenie przy zbiorze truskawek, jabłek, malin, borówki amerykańskiej, gruszek i innych warzyw i owoców (posiadamy duże gospodarstwo rolne w którym uprawia się głównie warzywa) Ciężka praca nie jest dla nas straszna, bardzo zależy nam na zarobku. Jesteśmy z województwa podkarpackiego. Prosimy o kontakt na numer: 886553092. Mamy nadzieję na pozytywne rozpatrzenie naszej kandydatury.
  Z poważaniem
  Joanna i Grzegorz

 19. Adam i Małgorzata na 23 lipca 2012 @ 08:29

  Witam,
  mamy 23 i 27 lat, obydwoje znamy język niemiecki w stopniu dobrym, angielski w stopniu zaawansowanym i podstawowym. Mamy doświadczenie przy zbiorze truskawek. Jestesmy dynamiczni i chętni do pracy od zaraz.
  Prosimy o kontakt.
  nr tel. 880283929

 20. Witam
  Jestem 23 letnim studentem i szukam pracy sezonowej na okres wakacji. Posługuję się dość dobrze językiem angielskim zarówno w mowie jak i piśmie. Praca fizyczna nie jest mi obca, zwłaszcza z tego względu, że mieszkam na wsi i mam doświadczenie w zbiorze niektórych warzyw, a także w pracy w gospodarstwie. Oprócz tego mam prawo jazdy kat. B, jestem osobą nie palącą i bez żadnych nałogów. Proszę o kontakt na numer: 607479922

 21. 3 studentów na 23 lipca 2012 @ 16:47

  Witam,
  Jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy tj. 3 osoby w wieku 23 lat. Znajomość języków : angielski bardzo dobry oraz niemiecki podstawowy. Wszystkie osoby mają prawo jazdy co najmniej kat. B. oraz bardzo dobrą kondycję fizyczną.
  Ponadto posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw , w pracy w delegacji oraz brak nałogów (alkohol, papierosy itp.).

 22. Jestem zanteresowana ponizszą ofertą
  Mam 40 lat .Jolanta Górniak
  792-862-196 woj wielkopolskie

 23. Cztery osoby od zaraz na 24 lipca 2012 @ 09:28

  Witam serdecznie.

  Jestem zainteresowany ofertą pracy wraz z moimi znajomymi (Dariusz, Daniel, Karol).
  Jesteśmy zgraną paczką i mamy doświadczenie w pracy za granicą (pierwsza trójka była wspólnie na zbiorach borówek amerykańskich w Niemczech oraz w pracy na budowie w Szwecji, Karol Zając pracował za granicą w Anglii w pizzerii) oraz samochód i prawo jazdy kat B.
  Posługujemy się biegle językiem angielskim i dobrze radzimy sobie w pracy, która wymaga doskonałej kondycji fizycznej.
  Jeżeli będą Państwo zainteresowani naszymi osobami, chętnie również prześlemy CV na wskazanego przez Państwa maila.

  Z wyrazami szacunku,
  Damian

  kontakt: 789 435 020 / damian.urbanik@gmail.com

 24. Barbara29 lat na 24 lipca 2012 @ 12:56

  Witam!
  Jestem zainteresowana pracą.Mam doświadczenie przy zbiorach.Jestem pracowita,sumienna.Znam j.angielski, komunikatywnie,posiadam prawo jazdy.Tel.726752857

 25. witam jestem 27 letnich chlopakiem ktory z checia podejmie prace od zaraz, jestem w dobrej kondycji fizycznej i posiadam juz numer sofi 696484303

 26. Witam,jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą,i gotowa do podjęcia pracy od zaraz!pracowita,bezkonfliktowa,sympatyczna,o dobrej kondycji fizycznej(ukonczylam awf) ,posiadam nr sofii :) ) MÓJ NR KONTAKTOWY- 519 370 742 ,POZDRAWIAM

 27. Kamil i Kasia na 25 lipca 2012 @ 07:41

  Witam,
  Jesteśmy zainteresowani tą ofertą mamy po 26 lat i doświadczenie przy zbiorze owoców. Kamil posiada prawo jazdy Kat B oraz własny samochód. Katarzyna włada j. ang na poziomie zaawansowanym, skończyła studia licencjackie z Filologii Angielskiej. Kamil włada j. ang na poziomie komunikatywnym.
  email: haer@spoko.pl tel 886440750
  Pozdrawiamy

 28. Witam serdecznie.

  Jesteśmy zainteresowani waszą ofertą wraz z moim kolegą wiek 20 i 23 lata mamy duże doświadczenie w zbiorach. Posługujemy się językiem angielskim w stopniu dobrym. Oboje mamy prawo jazdy kat. B z dojazdem nie ma problemu praca przy zbiorach sprawia nam przyjemność jesteśmy zmobilizowani sprawni fizycznie chętni do pracy dobry kontakt z ludźmi nie boimy się wczesnego wstawania pracę obiecujemy wykonywać dokładnie i uczciwie. Jesteśmy gotowi do wyjazdu od zaraz proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

  Pozdrawiam.

  Kontakt: 693-348-262 lub 146866729 E-mail: konrad.s@spoko.pl

 29. pracowite małrzeństwo szuka pracy na 26 lipca 2012 @ 10:50

  witam.
  Marta 21lat i Krzysztof 24lata.
  Jesteśmy zainteresowani praca za granica. Mamy doświadczenie w zbieraniu owoców i warzyw na rodzinnej uprawie. Bardzo zależny nam na pracy.Jesteśmy pracowitym małżeństwem,szybko się uczymy i nie boimy się pracy.
  dodatkowymi naszymi atutami są komunikatywność,umiejętność pracy w zespole ,łatwość nawiązywania kontaktów.
  j.ang.na poziomie podstawowym
  Bardzo prosimy o kontakt uczciwych pracodawców.
  nr tel 721243781
  marta-hawryluk@wp.pl

 30. Witam serdecznie,
  Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy przy zbiorze papryki.

  Mam na imię Anna, 30 lat, woj.kujawsko-pomorskie,j.angielski poziom bardzo dobry, płynny przez 6 lat mieszkałam w Anglii.

  Mam rodzinę na wsi,praca fizyczna, przy żniwach i zbiorze owoców i warzyw nie jest mi obca.Pracowałam przy zbiorach: jabłek,wiśni,truskawek,runa leśnego,pomidorów,ogórków i na plantacji tytoniu w Polsce.

  Dodatkowe informacje:
  - bardzo dobra kondycja fizyczna, wysportowana,gotowa pracować 12 godz i więcej w razie potrzeby
  - pracowita i sumienna
  - bezkonfliktowa, szybko nawiązująca kontakty, życzliwa, pomocna,potrafiąca pracować
  zespołowo
  - bez nałogów
  - gotowa na wyjazd od zaraz

  Z góry dziękuję i liczę na kontakt z Państwa strony,
  pozdrawiam,

  tel. +48 880 657 615
  mail ania13091981@interia.pl

 31. małgorzata na 26 lipca 2012 @ 18:14

  Witam,
  Jesteśmy studentami, Małgorzata[20lat] wraz z chłopakiem Grzegorzem [23lat] poszukujemy pracy przy produkcji na okres sierpień, wrzesień.
  Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  Posiadamy doświadczenie zarówno jeśli chodzi o produkcję warzyw jak i owoców.
  Nie boimy się pracy fizycznej. Jesteśmy samodzielni, dokładni, energiczni.
  Prosimy o informacje na temat wysokości zarobków, zakwaterowania, dojazdów do miejsca pracy z miejsca zakwaterowania jak i z Polski do Holandii, wyrobienia nr sofii, ubezpieczenie i inne możliwe.
  Możliwość kontaktu na mail’a: gosia092@wp.pl ; ewentualnie, co bardziej by nam odpowiadało, prosimy o rozmowę telefoniczną: 726726728, 536970600.

 32. witam mam 36 lat jestem zainteresowana pracą wyjade od zaraz jestem pracowita tel513404740 wyjezdzam od 4 lat na truskawki mam doswiadczenie

 33. Witam!
  Razem z moim narzeczonym jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy( woj.małopolskie).

  - jesteśmy zdyscyplinowani, pracowici
  - znajomość języka włoskiego bardzo dobra, angielskiego – dobra
  -prawo jazdy kat.B
  - gotowi do wyjazdu w każdej chwili
  - łatwo nawiązujemy nowe znajomości
  Dane:
  nr tel. +48 514 501 858
  e-mail ewelinakrzan@op.pl
  Pozdrawiam

 34. Witam,
  jestem zainteresowana waszą propozycją pracy przy zbiorze papryki,
  mam 25 lat i już wcześniej pracowałam w Holandii tylko że przy zbiorach truskawek,dokładnie to przeszłam już wszystkie etapy – od sadzenia po zbiory,nie boję się ciężkiej pracy fizycznej,jestem dyspozycyjna,znajomość języka angielskiego – średnia

  Dane kontaktowe:
  nr.tel 16 6513070 i 692522088
  e-mail: iwona312@onet.eu

  pozdrawiam i czekam na odpowiedz

 35. Witam wraz z mężem bylibyśmy zainteresowani państwa ofertą.Jesteśmy młodzi pracowici i silni,a język angielski znamy w stopniu umożliwiającym komunikację.
  Bardzo proszę o kontakt. Możliwość wyjazdu od zaraz

  Pozdrawiam

 36. kinga300 na 31 lipca 2012 @ 15:15

  Witam, razem z kolezanka bylybysmy zainteresowane wyjazdem. Mamy po 25 lat, nr sofi, znamy w stopniu komunikatywnym jezyki obce:jedna niemiecki, druga angielski. Mamy doswiadczenie w pracy w Holandii. To moj adres email:althea3@tlen.pl

 37. katarzyna słupik na 31 lipca 2012 @ 20:29

  witam:)
  wraz z chłopakiem jesteśmy bardzo zainteresowani wyjazdem!! jesteśmy gotowi do wyjazdu po 15 sierpnia, gdyż do tej pory jesteśmy związani umowa w pracy. nie mamy niestety doświadczenia, ale szczere chęci nie tylko do zarobku, ale i zdobycia doświadczenia.

 38. katarzyna słupik na 31 lipca 2012 @ 20:35

  796232847

 39. kasia patryk malgorzata na 1 sierpnia 2012 @ 10:48

  witam serdecznie!!
  mamy od 22-24 lat. jesteśmy bardzo zainteresowani wyjazdem do pracy. doświadczenie w zbiorach. j. angielski komunikatywny. woj dolnośląskie. jesteśmy dyspozycyjni od 15 sierpnia, aż do końca. bardzo prosimy o kontakt:794977498
  niezmiernie zależy nam na wyjeździe.

 40. Witam
  Jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy od zaraz
  Mamy 23 i 24 lata i jesteśmy parą. Nie boimy się pracy fizycznej. Posiadamy małe doświadczenie przy takim typie pracy.
  Nasze nr. kontaktowe:
  Damian 886541546
  Magda 691947637

 41. Witam, Mam na imię Marceli Jestem zainteresowany Państwa Ofertą Pracy, mam 19 lat, Posiadam doświadczenie przy zbiorach różnych typów owoców prawo jazdy kat ‘B” , Ciężkiej Pracy się nie boję Ogólnie pracuję jako Zbrojarz i to jedna z najcięższych prac fizycznych pracujemy od 10-12 godzin więc się nie obawia podjęcia pracy u Państwa Prozę o kontakt. 725-428-199 lub marceli93@o2.pl Z Góry Dziękuję !!! :-)

 42. Witamy. Cztery studentki w wieku 20-22 lat, Weronika, Marlena, Małgorzata, Katarzyna, bez nałogów przebywające obecnie w Holandii są zainteresowane opublikowaną ofertą. Posiadamy bogate doświadczenie jeśli chodzi o pracę w szklarnii, folii i na polu. Jesteśmy wytrwałe i zdecydowane do podjęcia pracy od zaraz, praca w systemie nadgodzin oraz weekendowa nie stanowi dla nas problem. Posiadamy prawa jazdy kat. B oraz znajomośc języka angielskiego w stopniu dobrym. Pracę możemy podjąc od zaraz, gwarantujemy swoją sumiennośc, dyspozycyjnosc uczciwośc. Prosimy o jak najszybsza odpowiedz i pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

  Email:weronisia200@wp.pl
  tel. 721047962 Weronika lub Gosia : 609385854

 43. Witam,
  podejmę pracę od zaraz. Pracownik produkcji od 8 lat. Sprawny fizycznie, pracowity, sumienny, dyspozycyjny. e mail piotrptak@o2.pl tel 605590468

 44. witam jestem zainteresowana ta praca

 45. Patrycja, Adrian i Kamil na 9 sierpnia 2012 @ 20:08

  Witamy,

  Jestesmy zainteresowani powyzsza oferta, aktualnie przebywamy w Belgii, mozemy podjac prace od zaraz.

  Serdecznie pozdrawiamy,

 46. Krzysztof Szymkowiak. na 10 sierpnia 2012 @ 14:11

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. E-mail markal4@wp.pl. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy. Pracowalem potem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej

 47. Witam mam na imię SYLWIA LAT 26 prawo jazdy kat.B wraz z mężem JACKIEM LAT 27 i jego kolegą ADRIANEM LAT 25 język podstawowy .poszukujemy pracy zagranicą przy zbiorach pracowalismy już przy zbiorach truskawek ,śliwek, i jabłek w okresie wakacyjnym w sadzie jesteśmy sumienni i wytrwali nie straszna nam żadna pogoda chcieli byśmy spróbować czegoś innego mogli byśmy jechać w każdej chwili tylko czekamy ze ktoś nas dostrzeże i zaoferuje jakąś prace i się na nas nie zawiedzie czekamy na kontakt 600009801 pozdrawiam serdecznie

 48. Witam,
  mam 34lata. Posiadam b. dobrą znajomość języka angielskiego, doświadczenie w orgodnictwie. Posiadam znajomość obsługi wózka widłowego, chetnie podejmę pracę również na akord. Jestem pracowity i rzetelny. Posiadam własny samochód. Mieszkam w Wielkopolsce.
  Tel. 536246267

 49. Krzysztof Szymkowiak na 13 sierpnia 2012 @ 09:22

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. E-mail markal4@wp.pl. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy. Po jego smierci pracowalem potem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii
  produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Mam prawo jazdy kat. „B”. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48 627492112 lub +48698028671 lub markal4@wp.pl. Pozdrawiam Szymkowiak.

 50. Witam. Jestem zainteresowana pracą. Mam 28 lat.
  691 640 719

 51. Witam jestem Piotr ja i mój kolega jesteśmy zainteresowani pracą, w tym roku jesteśmy po maturze i chcielibyśmy dorobić trochę pieniążków żeby mieć na studia, mówimy po angielsku i komunikatywnie po niemiecku bardzo prosimy o szanse, obiecujemy ze się przyłożymy i będziemy solidnie pracować, pracowaliśmy juz przy zbiorach ogórków w Niemczech, kontak tel: 795 441 435, email: piotrek2411@o2.pl
  Liczę na szybką odpowiedź, pozdrawiam

 52. Teresa i ilona na 18 sierpnia 2012 @ 17:53

  Witam! Czy jest mozliwosc zatrudnienia w panstwa dwoch osob gluchoniemych ktore posiadaje doswiadczenie w pracy za granica.

 53. Witam. Małzeństwo (22 i 26 lat) podejmie pracy przy zbiorach. Jezyk angielski komunikatywny.
  Posiadamy własny samochod 7 osobowy(nie bylo by problemu z zabraniem kogos.)
  doswiadczenie 1.5 roku w Wiekiej Brytani w dziale miesnym (w szczególności pakowanie.)
  tel 518274585
  e mail scierpisz@wp.pl

 54. Witam . Malzenstwo lat 22 i 26 podejmnie pracy. Mamy doswiadczenie tylko w branzy miesnej az 1.5 roku ale szybko sie uczymy. Posiadamy wlasny samochód komunikatywny angielski. pochodzimy z wojewodztwa śląskiego,

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 55. Witam,jestem zainteresowany oferta pracy przy zbiorach badz innej pracy mam 20lat ,chętny do pracy,mam doswiadczenie w pracy fizycznej.
  kurs na wózki widłowe
  j.angielski podstawowy
  j.niemiecki podstawowy
  kurs na wózki widłowe
  ksiażeczka sanepidowska
  kontak 516438132

 56. martamarcin666 na 23 sierpnia 2012 @ 09:09

  Mloda ztereminowana para,nie straszna nam praca fizyczna i zmienne warunki pogodowe. Oboje jestesmy silni i wytrzymali ( sportowcy), bez nalogow. Doswiadczenie przy zbiorach. Jezyk ang komunikatywny.
  Pilnie poszukujemy pracy od zaraz ! Kontakt: 500454790 lub 502424310

 57. Witam serdecznie,
  Jestem zainteresowany Państwa ofertą mogę wyjechać od zaraz.Mam 26 lat mieszkam w Wielkopolsce bylem kilka krotnie zagranicom przy kalafiorze , porze i szparagach.

 58. Maria i Janusz na 29 sierpnia 2012 @ 19:46

  Dzień dobry.
  Wspólnie z żoną jesteśmy zainteresowani pracą. Oboje mamy bardzo duże doświadczenie w pracach rolno – ogrodniczych w Polsce i za granicą. Ja posiadam prawo jazdy kategorii B i T. Pracę możemy rozpocząć od zaraz.
  Prosimy o odpowiedź.
  tel. 503 – 976 – 044

 59. Paulina i Tomek na 10 września 2012 @ 21:24

  Ja i kolega jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy od zaraz. Jesteśmy w Holandii po zbiorach borówki amerykańskiej. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców, mamy wyrobione sofinummery, posiadamy prawo jazdy kategorii B, oraz dobrą znajomość języka angielskiego. Prosimy o kontakt pod numer tel. 691735003 lub mail pyciek_g@o2.pl

 60. Mariolka i Renka na 11 września 2012 @ 20:53

  Witamy.
  Kobiety 38 / 33 l. gotowe do pracy od 17,09,2012r. Prawo jazdy kat B, język angielski i niemiecki komunikatywny, translanter w komórce :)
  Zapraszamy do współpracy.
  Pz.

 61. Mariusz9311 na 7 marca 2013 @ 19:38

  Para, 20-letni chłopak i 19-letnia dziewczyna jest zainteresowana ofertą zawartą w państwa ogłoszeniu. Szybko się uczymy, jesteśmy pracowici i sumienni, oboje znamy język angielski na poziomie komunikatywnym. Kontakt tel: +48725802651;email: mariuszlucz@gmail.com lub maniutek93111@onet.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.