Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

11/h €

Praca dla par w Holandii przy zbiorach truskawek

 • Kraj: Netherlands
 • Miasto: Breda
 • Lista: 28 maja 2012 00:04
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca dla par w Holandii przy zbiorach truskawek

Opis

Praca adresowana do par oraz grup znajomych. Z doświadczenia pracodawcy wynika, że pracownicy, którzy się znają, są parą lub znają się od dawna pracują efektywniej, i mogą zarobić więcej.

Praca na plantacji w Holandii przy zbiorach truskawek. Polega na zbieraniu owoców do specjalnych koszy, ich wstępnym segregowaniu i magazynowaniu. Praca nie wymaga znajomości języka – jednak będzie stanowiła atut pracownika.

Zakwaterowanie zapewnia pracodawca, ubezpieczenie NW zapewnia agencja pracy.

Miejsce pracy: Okolice Bredy

Wynagrodzenie: 11 euro/h netto

Jako agencja pracy nie pobieramy żadnych prowizji wstępnych!
Prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza na niniejszej stronie (po prawej obok mapki).

     

ID Ogłoszenia: 2124fc2bf0a79ded

Linki Sponsorowane

48 Odpowiedzi na “Praca dla par w Holandii przy zbiorach truskawek”

 1. Dzień dobry!
  Ja w sprawie pracy, byłabym zainteresowana z chłopakiem i parą znajomych.
  Kiedy miałby być wyjazd? I czy mogłabym się czegoś więcej dowiedzieć?
  Pozdrawiam!

 2. Witam. Jestem zainteresowana pracą sezonową wraz z swoją sympatią poszukujemy. Wywiązujemy się z danych obowiązków i jesteśmy uczciwi. Prosimy o kontakt 787175706

 3. witam jestem zainteresowana pracą z mężem proszę napisać o szczegółach co z wyżiewieniem kiedy wyjazd i czy pracodawca pokrywa koszty podróżydziękuję

 4. Witam

  Jestem zdecydowany podjac prace sezonowa. Jestem osobą pracowitą która wywiązuje sie z danych obowiązków

 5. Witam, nazywam się Jakub,
  Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy, chciałbym się dowiedzieć coś więcej na jej temat. Prosiłbym bardzo o kontakt czy jest możliwość zatrudnienia się w Państwa przedsiębiorstwie, jeśli tak to proszę o więcej informacji i wymagań na temat zatrudnienia.
  Z poważaniem,
  Jakub S.

 6. Dzień dobry,
  Jesteśmy trójką przyjaciół poszukującą pracy sezonowej przy zbiorach. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców (truskawka, aronia, borówka) i warzyw. Świetnie ze sobą współpracujemy. Cechuje nas zaangażowanie w wykonywane prace, wytrzymałość i zdolność adaptacji do nowych miejsc i sytuacji. Jesteśmy studentami posługującymi się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym (poziom B1-B2).
  Bardzo proszę o kontakt 123jurek123@gmail.com

 7. Pracownik Fizyczny na 3 czerwca 2012 @ 18:35

  Witam
  Jestem zainteresowany wraz z znajomymi praca sezonowa lub na dłuższy okres
  Proszę o kontakt pod adres email artixsa@interia.pl

 8. Witam, w tym roku skończyłam liceum i napisałam maturę.
  Razem z koleżanką poszukujemy pracy na wakacje..
  Znamy język angielski, ja posiadam prawo jazdy kat. B
  Jesteśmy pracowite i chętne do podjęcia pracy przy zbiorach, gdyż
  zależy nam na zarobieniu pieniędzy.
  Jeśli byłybyśmy dobrymi kandydatami prześlemy CV.
  Proszę o dodatkowe szczegóły.
  Pozdrawiam,
  Ania
  e-mail-zawiasix17@interia.pl

 9. Agnieszka i Tomasz na 4 czerwca 2012 @ 17:25

  Witam,
  Jesteśmy para studentów, która koniecznie chce wyjechać razem, dodatkowo, jeśli istniała by taka możliwość z dwoma dobrymi znajomymi.
  Bardzo zależy nam na pracy, spełniamy wymagania, wyjechac możemy w każdej chwili.
  Proszę o dodatkowe informacje,
  Mam nadzieję na odzew.
  Pozdrawiamy

 10. Dzień dobry. Jeżeli ogłoszenie jest jeszcze ważna, to wraz z moim kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.
  Oboje mamy po 19 lat i znamy język angielski i podstawy języka niemieckiego.
  Jesteśmy pracowici i uczciwi. Pracowaliśmy już przy zbiorach. Prosił bym o kontakt na maila: michael-rock@hotmail.com i podanie więcej informacji.

 11. Justyna i Paweł na 6 czerwca 2012 @ 11:55

  Witam, jesteśmy zainteresowani wyjazdem. Mamy po 20 i 24 lata. J. ang znamy w stopniu komunikatywnym. Proszę o podanie daty wyjazdu jeśli jest to nadal aktualne oraz dodatkowe informacje.

 12. Witam

  Razem z moim partnerem zainteresowaliśmy się Pańską ofertą pracy na okres 2 miesięcy lipiec i sierpień. Niedługo skończę 18 lat, mój partner ma 22 lata. Jesteśmy bardzo pracowici, odpowiedzialni, sumienni i potrafimy dostosować się do każdych warunków. Mamy doświadczenie w pracy fizycznej.
  Bardzo prosimy o kontakt oto mój numer telefonu +48883053166. Z góry Dziękujemy

 13. Angelika i Grzegorz na 6 czerwca 2012 @ 20:52

  Razem z moim chłopakiem jestesmy zainteresowani Państwa oferta mamy po 24 i 29 lat prosimy o kontakt nasze numery telefonów Angelika 609-285 – 178 Grzegorz 506-278-944 Prosimy o dodatkowe informacje

 14. Jeżeli ogłoszenie jest aktualnie to wraz z moja kolezenka jesteśmy zainteresowane oferta pracy w Holandii. Obie mamy po 18 lat, jezyk angielski znamy w stopniu podstawowym, komunikatywnym. Pracowałysmy przy zborach w Polsce. chcialibyśmy wyjechać na wakacje. Prosze o kontakt.

 15. Agnieszka Mastalerz na 10 czerwca 2012 @ 12:30

  Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą w Norwegii. Jesteśmy pracowici, sprawni fizycznie, uczciwi, mamy 21 lat, jesteśmy studentami UW, świetnie znamy angielski (studia filologiczne, roczny pobyt w Stanach), ja znam także niemiecki na poziomie C1. Obydwoje posiadamy prawo jazdy kat.B.
  Będę wdzięczna za kontakt.
  agmastal@gmail.com

 16. Witam
  Wraz z żoną jesteśmy zainteresowani Państwa Ofertą pracy. Jesteśmy młodzi dynamiczni i znamy języki, żona ma udokumentowane prace na stanowisku zbieracz pakowacz w Anglii. Oby dwoje w czasie studiów wyjeżdżaliśmy do pracy w zagranicą. Także teraz jesteśmy po półrocznym pobycie w Niemczech. Jeśli oferta jest nadal aktywna prosimy o kontakt pod nr
  606136654 lub dawid.myzyk@poczta.onet.pl
  pozdrawiamy

 17. Kamil Kowalczyk na 11 czerwca 2012 @ 09:44

  Witam,
  Razem z partnerką i dwiema znajomymi jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem.Jesteśmy młodymi ludźmi w wieku 19- 24 lata, którzy szybko się uczą i sami potrafią zorganizować sobie czas pracy. Język angielski dobry w mowie i piśmie. kontakt przez email bądź tel.783812012

 18. Witam, grupa trzyosobowa z wlasnym
  środkiem transportu jest
  zainteresowana praca przy zbiorze truskawek .
  Doświadczenie przy tej pracy
  posiadamy wszyscy, gdyz zbieralisny truskawki w
  Polsce. Jedna
  osoba posiada Prawo Kat.
  B.Jezyk angielski w stopniach
  komunikatywnych. Gotowosc do
  wyjazdu od zaraz. W sklad wchodzi
  kobieta 22 lata oraz dwoch
  mężczyzn 18 oraz 27. Prosze o kontakt na
  email :
  dalprix@gmail.com lub kontakt telefoniczny
  727-415-133 lub 726-891-880
  Pozdrawiamy

 19. Witam! po przeczytaniu waszego ogłoszenia jestem wraz ze znajomą zainteresowana waszą ofertą. Proszę o kontakt :) magdalenakaczor@vp.pl

 20. Witan
  Jest nas 3 chętnych do tej pracy,chcielibyśmy sie wiecej dowiedziec na ten temat,jesteśmy młodzi,mamy 19 lat,jesteśmy dyspozycyjni od zaraz
  Prosił bym o numer to bym sie zkontaktował z wami, prosze o kontakt desperado4@onet.pl

 21. Witam. Jezeli praca jest dalej aktualna to wraz z kolega bylibysmy nia zainteresowani. Jestesmy mlodzi, mamy po 18 lat z dobra kondycja jak i motywacja do pracy. Prosze o wszystkie inforamcje dotyczace oferte na moj email. Czekam na odpowiedz, dziekuje i Pozdrawiam. Kamil.

 22. Roksana i Adrianna na 19 czerwca 2012 @ 08:42

  Witam.
  Jesteśmy zainteresowane pracą przedstawioną przez Państwa. Prosimy o udostępnienie szczegółowych informacji na mój e-mail. Dziękuje bardzo.

 23. Witam.
  2 osoby (student i licealistka). Pilnie poszukujemy pracy przy zbiorach na okres od 01.07 do 01.09 2012r. , oboje prawo jazdy kat.B. Jesteśmy chętni do pracy,odpowiedzialni, punktualni i mamy dużo energii. Bardzo zależy nam na pracy w tym okresie, prosimy o kontakt.
  Bielsko-Biała, Łukasz – 604158520
  Praca przy zbiorach nie jest nam obca.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 24. Witam. Wraz z trójką kolegów byli byśmy bardzo zainteresowani tą ofertą. W sezonach 2009 i 2010 pracowaliśmy przy zbiorach truskawek w Finlandii. Jesteśmy dyspozycyjni, w stopniach komunikatywnych znamy język angielski oraz mamy od 20 do 22 lat. Proszę o kontakt.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 25. Witam mam na imię Kuba i jestem zainteresowany w raz ze znajomymi taką pracą . Mamy po 18 lat i jesteśmy zdolni fizycznie znamy komunikatywnie język angielski i podstawowo j. niemiecki. Proszę o kontakt na nr 665678803 lub email: jakub11335@wp.pl

 26. para szuka pracy na 21 czerwca 2012 @ 21:32

  Witamy,
  Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy.
  Mamy 21-22 lata.Jestesmy osobami sumiennymi, uczciwymi i pracowitymi..Znamy języki obce w tym angielski, rosyjski i hiszpański.
  Czekamy na kontakt. pauliii_pauliii@hotmail.com

 27. witam, jestem zainteresowana tą oferta pracy wraz z chłopakiem i dwoma koleżankami. mamy doświadczenie przy zbiorze truskawek. prace możemy podjąć od zaraz. Pozdrawiam

 28. witam , z kolegą szukamy pracy i ta oferta powinna byc dobra dla nas ; )

 29. witam jestesmy z kolega zainteresowani wyjazdem i podjecia pracy u Panstwa prosze o podanie wiecej szczegolow na meila.

  serdecznie pozdrawiam z powazaniem Asia

 30. Witam.
  Moja koleżanka i ja jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą. Mamy po 21 lat i zapał do pracy. Koleżanka zna dobrze język włoski z kolei ja angielski. Jesteśmy dyspozycyjne od 6 lipca do końca września (jeżeli trzeba by było wyjechac wcześniej to też damy radę). Nie straszna nam ciężka praca, obie miałyśmy już z tym do czynienia.Posiadam również prawo jazdy kat. B. Pieniądze zarobione w pracy chcemy przeznaczyc na studia i mieszkanie.
  Kontakt telefoniczny i mailowy:
  - 535908328
  - klaudiaachmiel@gmail.com

 31. Witam, jestem zainteresowana praca wraz z osoba towarzyszaca i znajomymi, czy oferta jest nadal aktualna ? Interesowałaby mnie praca we wrześniu.

 32. Barbara i Bartosz na 26 czerwca 2012 @ 19:40

  Dzień Dobry jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy prosimy o kontakt pod numerem 799-030-643 lub 722-147-762.

 33. Witam serdecznie ja wraz z moimi przyjaciółmi jesteśmy zainteresowani Pana ofertą pracy :) Jesteśmy odpowiedzialni, pracowici, dyspozycyjni. Ja Agnieszka mam 22 lata, Ewelina 21, Karolina 22 oraz Mariusz 27 :) Prace możemy zacząć od zaraz :) Kontakt telefoniczny i mailowy: 880 697 384 , agusia204@o2.pl

 34. Tomasz i Katarzyna na 28 czerwca 2012 @ 20:26

  Witam!

  Razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani tym ogłoszeniem ref.: DK/003/2012.
  W Polsce pracowaliśmy już przy zbiorze truskawek.
  Potrafię mówić po angielsku w stopniu komunikatywnym (pracowałem już w Danii w rolnictwie), dziewczyna umie angielski w stopniu początkującym i niemiecki w stopniu komunikatywnym.
  Posiadamy własny samochód dlatego dojazd nie stanowi dla nas żadnego problemu.
  Możemy wyjechać już 12 lipca i aż do końca września.

  Liczymy, że nasze zgłoszenie zainteresuje państwa i czekam na waszą odpowiedź.

  kontakt:
  hankustomasz@gmail.com
  tel: 694 519 255

  Pozdrawiamy!
  Tomasz Hankus i Katarzyna Hukiewicz

 35. Witam
  Dwie osoby są bardzo zainteresowani tą ofertą pracy.
  Jesteśmy gotowi od 11.07.2012 do 20.08.2012
  Bardzo proszę o kontakt telefoniczny – +48795620535

  Pozdrawiam.
  Dobrosol Oleksandr

 36. Szanowni Państwo,

  Zgłaszamy chęć udziału w procesie rekrutacji przy zbiorze truskawek w Holandii.
  w 2011 roku w sezonie pracowaliśmy w BREDZIE przy zbiorze truskawek na polu mamy doświadczenie w tym zakresie.
  w 2012 roku pracowaliśmy na szklarniach przy uprawie plantów w ( barlo, maasbree, kesel) oraz na szklarniach przy zbiorze Pomidorów Red harvest oraz zbiorze Papryki Helderman.

  Jestesmy osobami pracowitymi i szukamy pracy na dluzszy okres czasu.
  Prosimy o kontakt emailowy.

  Z powazaniem
  Michal i Ola

 37. WOJTEK ADRIAN na 5 lipca 2012 @ 14:22

  Witam. Jesteśmy zainteresowani pracą! Doświadczenie mamy ze zbioru Winogron w Leiwen w Niemczech. Solidni i uprzejmi podejmiemy pracę od końca Lipca, początku sierpnia. Pozdrawiamy i liczymy na szybką odpowiedź

 38. Witamy,Jestesmy para,ktora chetni podejmnie prace przy zbiorach truskawek.Posiadamy doswiadczenie nabyte w Holandi(prace szklarniowe pomidory,papryka)Niemcy zbior truskawek w polu)rowniez inne prace w gospodarstwie,prawo jazdy,so-fi ,znajomosc j.angielskiego,bezkonfliktowi,bez nalogow,uczciwi. Monika i Krzysztof kontakt-e.mail krzysiek.luzyns@poczta.onet.pl lub tel.600664973

 39. Czarek i Ewelina na 7 lipca 2012 @ 05:24

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy.Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat.Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej.Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 40. Agata i Damian na 12 lipca 2012 @ 19:00

  Witam .
  Jestem zainteresowana ta oferta . Wraz z chłopakiem jesteśmy w stanie pracować 12h/24 , znajomość jezyka angielskiego jest na poziomie podstawowym. Jesteśmy ludzmi pracowitymi , uczynnymi a przede wszystkim kulturalnymi. Bardzo potrzebujemy tej pracy.
  Prosze o kontakat na numer 511329545.

 41. Ania i Damian na 24 lipca 2012 @ 07:33

  jestesmy zainteresowani praca

 42. łukasz i angelika na 1 sierpnia 2012 @ 08:56

  Witam
  Jestem zainteresowany ze swoją dziewczyną wyjechać do was do pracy. Proszę o jakikolwiek kontakt na podany przez nas adres email.

 43. Witam, mam 19lat i jestem zainteresowana powyższą ofertą. Posiadam doświadczenie w zbieraniu wiśni i jagód. Znam język niemiecki w stopniu podstawowym oraz angielski w stopniu komunikatywnym. Jestem gotowa podjąć tą pracę od zaraz do końca września.

 44. Hello,
  Mamy swoją pocztę i wierzę, że możemy dać Państwu wszelkiej niezbędnej pomocy, co potrzebne od nas, więc chcę żebyś wiedział, że zanim będzie można rozpocząć tę transakcję kredytu, trzeba będzie uzyskać ten kredyt wypełniony formularz wniosku i wrócić do nas tak, że możemy rozpocząć przetwarzanie pożyczki na rachunek bankowy, jeżeli będzie wymagało od Ciebie do przeniesienia kredytu ok, więc wypełnić i wrócić:jennyjackloancompany@yahoo.com

  ZGŁOSZENIE POŻYCZKOBIORCóW

  Wasze imiona …………………
  Kwota potrzebna ………………..
  Czas: ……………………
  Twój kraj ………………..
  Państwo: …………………….
  Miasto ……………………..
  Numer telefonu komórkowego: ……………..
  Numer telefonu ………………..
  Cel kredytu ………………..
  Miesięczny dochód ……………..
  Zawód …………………
  Płeć: …………………….
  Twój wiek …………………..
  Adres domowy: ……….
  Adres biura: ……..
  Skanowanie Kopia karty ID: ..
  Czekamy na Twój mail, tak szybko, jak masz wypełnić formularz wniosku o pożyczkę
  Najlepsze Regard,
  Pani Jenny Jack

 45. Currium Vitae

  Dane osobowe: Łukasz Karsznia
  Data urodzenia: 7.05.1987r.w Pucku
  Stan cywilny: kawaler
  Obywatelstwo: Polskie
  Adres: ul. Cetniewska 13
  84-120 Władysławowo
  Tel.kom: 506942229
  E-mail: Lukashhh221@interia.pl

  Wykształcenie:
  2005-2008 ZSZ w wejherowie zawód ślusarz

  Doświadczenia zawodowe:
  22.10.2008-30.062011 Przedsiębiorstwo połowów i Usług Rybackich SZKUNER
  22.10.208-31.01.2009 na stanowisku malarz-konserwator
  1.02.2009-15.05.2009 na stanowisku mrożonkowy

  Szkolenia:
  1.02.2010-17.02.2010 kurs kierowców wózkuw jezdniowych z napędem silnikowym i gazowych

  Umiejętności:

 46. MariettaundPatryk na 10 kwietnia 2014 @ 10:30

  Witam wraz z moim chłopakiem aktualnie przebywamy w Niemczech i szukamy pracy jesteśmy zainteresowani państwa oferta i gotowi do podjęcia współpracy . Jesteśmy młodzi i wytrwali . W ubiegłym roku pracowaliśmy również przy zbiorach . Potrafimy dogadac sie w języku niemieckim . Chłopak posiada prawo jazdy kat B .
  Kontakt +491521788766 E – mail Marietta181818@wp.pl .
  Z góry dziekujemy za odpowiedz
  Pozdrawiamy

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.