Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

105 SEK/h €

Praca przy zbiorach truskawek w Szwecji

 • Kraj: Sweden
 • Miasto: Karlstad
 • Lista: 22 czerwca 2012 00:46
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca przy zbiorach truskawek w Szwecji

Opis

Szukasz pracy sezonowej na wakacje za granicą? Potrzebujemy ludzi do pracy przy zbiorach truskawek w Szwecji. Jeśli jesteś młodym i pełnym zapału studentem, lub dysponujesz wolnym czasem w okresie lipiec- sierpień – ta praca jest dla Ciebie. Praca polega na zbiorze owoców truskawek, ich wstępnej selekcji według klas jakości i gatunków, oraz pakowanie do skrzynek.

Zarobki: ok 105 SEK/h netto (praca na akord – są to uśrednione zarobki)

Miejsce: Region niedaleko miasta Karlstad

Zakwaterowanie: pracodawca zapewnia domki kempingowe 4 i 5 osobowe z WC i prysznicem.

Nr. ref.: zbs/019/2012

Jako agencja pracy „workseasons” nie pobieramy żadnych prowizji wstępnych za rekrutację pracowników. Rozliczamy się z pracodawcą. Pobieranie opłat przez agencje pracy przed podpisaniem umowy jest nie zgodne z prawem! Przestrzegamy przed nieuczciwymi pośrednikami.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o kontakt przez formularz na niniejszej stronie (zakładka „kontakt” obok mapki po prawej stronie). W zgłoszeniu prosimy o podanie: imienia/imion, swojego wieku, doświadczenia przy zbiorach, województwa oraz znajomości języków – Angielski lub Szwedzki.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

     

ID Ogłoszenia: 6244fe3bda355cd4

Linki Sponsorowane

25 Odpowiedzi na “Praca przy zbiorach truskawek w Szwecji”

 1. W odpowiedzi na Wasze ogłoszenie zamieszczone w intrenecie chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko przez Was zaproponowane. Wierzę, że moja oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie.
  Jeżeli szukają Państwo do swojego zespołu osoby, która:
  - posiada zmysł techniczny i zdolności manualne,
  - jest dyspozycyjna i gotowa do pracy w systemie zmianowym,
  - jest komunikatywna i ma predyspozycje do pracy zespołowej,
  - potrafi pracować efektywnie i wydajnie pod presją czasu,
  zachęcam do spotkania ze mną.
  Poza tym mam bardzo ważny cel do którego dążę, dlatego to jeszcze bardziej zapędza mnie do pracy!

 2. Nr. ref.: zbs/019/2012 na 22 czerwca 2012 @ 18:44

  Witam , jesteśmy zainteresowani pracą u państwa!* (2 osoby) pracą fizyczną tj. : zbiory owoców , sprzątanie itp.
  Pracowaliśmy już w ośrodkach wypoczynkowych w Łebie , i jedno z Nas przy zbiorach truskawek w wakacje. Jesteśmy przygotowani na ciężką pracę. Dpdam , że oboje wychowaliśmy się na wsi i wiemy co znaczy praca na polu , czy przy zbiorach owoców. Co roku zbieramy maliny.Jesteśmy osobami uczciwymi i pracowitymi. Oboje studiujemy. Bardzo zależy nam na pracy, nie zawiedzie się Pan na nas. Proszę o odpowiedź czy jest jakakolwiek szansa na dostanie tej pracy. Jeśli chodzi o języki , to oboje znamy go komunikatywnie.
  Proszę o kontakt!
  515032882
  filipczakpaulina@gmail.com

 3. Witam
  jestem zainteresowany Pańską ofertą,mam 24lata ,dobrą kondycję fizyczną.Charakteryzuje się dużą motywacją do pracy.Bardzo dobra znajomość języka angielskiego , dobra niemieckiego.Dyspozycyjny od 2 lipca. kontakt 516257699 padolprzem@gmail.com

 4. Witam.
  Jestem bardzo zainteresowany pracą w Szwecji.
  Nazywam się Dawid i mam 24 lata. Mam doświadczenie w pracy w Skandynawii przy rybach. Jestem odpowiedzialny, szybko pracuję, kontaktowy. Znam język angielski na poziomie średnio zaawansowanym. Pracowałem już przy zbiorach owoców w Holandii. W tym roku zakończyłem edukację na studiach i jestem osobą chcącą pracować. Jestem z małopolski i bardzo proszę o kontakt na maila lub tel. 695-543-696.
  Umiem sobie poradzić w każdych warunkach i myślę, że z dotarciem na miejsce nie będę miał problemu.
  Z góry dziękuję za odpowiedź.

 5. Witam mam na imię Anna. Wraz z koleżanką ze studiów szukamy pracy sezonowej za granicą. Jesteśmy bardzo zainteresowane pracą, zaoferowaną w ogłoszeniu nadanym przez Państwa tj. fizyczną tj. : zbiory owoców , sprzątanie itp.
  Obie mamy doświadczenie w pracy sezonowej za granicą we Włoszech i Niemczech, przy zbiorach ogórkoów winogron, i gruszek. Jesteśmy przygotowani na ciężką pracę. Dodam , że obie wychowaliśmy się na wsi i wiemy co znaczy praca na polu , czy przy zbiorach owoców. Jesteśmy osobami uczciwymi i pracowitymi. Jeśli szukają Państwo pewnych, solidnych i rzetelnych pracowników, to na nas można liczyć. Proszę o odpowiedź czy są Państwo zainteresowani naszą kandydaturą, na adres mailowy. Będę wdzięczna za ciągłość w korespondencji.
  Z wytazami szacunku,
  Anna

 6. Witamy,
  Jesteśmy dwiema studentkami w wieku 21 i 24 lata. Mieszkamy na wybrzeżu Polski w Gdyni. Jesteśmy zainteresowane pracą przy zbiorach, mamy bardzo dobrą kondycję fizyczną, prowadzimy aktywny tryb życia i nie boimy się ciężkiej pracy (obecnie pracujemy codziennie po 12h na umowie zlecenie). Właśnie zakończyłyśmy pracę na stadionie Euro 2012 w Gdańsku. Chciałybyśmy wyjechać do Szwecji ponieważ kochamy zieleń i naturę. Mamy doświadczenie w pracy przy zbiorach malin szwedzkich hjotron w okolicach Storuman na północy Szwecji. Byłybyśmy szczęśliwe, gdybyśmy mogły podjąć pracę u Państwa.

  Podajemy adres mailowy pod którym jesteśmy na bieżąco dostępne:
  zorbenkowo@wp.pl
  (Numery telefonów i dalsze informacje możemy przesłać bezpośrednio na Państwa adres ponieważ wolałybyśmy nie udostępniać osobistych danych na ogólnodostępnej stronie ;) )

  Pozdrawiamy,
  Zainteresowane

 7. Witam

  Mam na imię Michał i wraz z dziewczyną jesteśmy bardzo zainteresowani pracą. Wcześniej pracowaliśmy już przy zbiorach. Dobrze operujemy językiem angielskim i średnio niemieckim. Jesteśmy bardzo zdeterminowani na wyjazd od zaraz

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 8. 4 doświadczonych pracowników na 26 czerwca 2012 @ 16:56

  Witam.
  Wraz z 3 kolegami jesteśmy zainteresowani pracą. Studenci wiek 20-21 z Krakowa, doświadczeni w zbiorze truskawek za granicą(rok temu pracowaliśmy w Niemczech) Zdrowi, w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej, zdeterminowani,ambitni i wytrzymali na ciężkie warunki pracy.

  Wszyscy biegle posługujemy sie językiem angielskim, posiadamy prawo jazdy kategorii B
  doświadczeni w ciężkiej pracy fizycznej. Chętni na wyjazd w początkach lipca.

 9. Barbara i Bartosz na 27 czerwca 2012 @ 18:23

  Dzień Dobry jesteśmy zainteresowani ofertą pracy najlepiej od zaraz znamy język angielski na poziomie komunikatywnym. Prosimy o kontakt pod numerem 799-030-643 lub 583800131

 10. Tomasz i Katarzyna na 28 czerwca 2012 @ 20:08

  Witam!

  Razem z dziewczyną jesteśmy zainteresowani tym ogłoszeniem.
  W Polsce pracowaliśmy już przy zbiorze truskawek.
  Potrafię mówić po angilesku w stopniu komunikatywnym (pracowałem już w Danii w rolnictwie), dziewczyna umie angielski w stopniu początkującym.
  Posiadamy własny samochód dlatego dojazd nie stanowi dla nas żadnego problemu.

  Liczymy, że nasze zgłoszenie zainteresuje państwa i czekam na waszą odpowiedź.

  Pozdrawiamy!
  Tomasz Hankus i Katarzyna Hukiewicz

 11. Tomasz i Katarzyna na 28 czerwca 2012 @ 20:10

  Chciałem jeszcze dodać, że możemy wyjechać już 12 lipca i pracować do końca września.

  kontakt:
  hankustomasz@gmail.com
  tel: 694 519 255

 12. Agnieszka na 2 lipca 2012 @ 15:15

  Szanowni Państwo,
  Mój chłopak (Paweł Rogowski 22) i ja (Agnieszka Drabik 23) jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach truskawek oraz innych owoców i warzyw. Jesteśmy pracownikami sumiennymi, odpowiedzialnymi, punktualnymi, rzetelnymi, uczciwymi, energicznymi, nie bojący się ciężkiej pracy. Doświadczenie między innymi przy zbiorach wiśni, truskawek, malin, rabarbaru, porzeczek.
  Język angielski na poziomie komunikatywnym.
  Kontakt 791443636
  „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

 13. Jarosław Dul na 2 lipca 2012 @ 21:09

  Witam,

  Nazywam się Jarek i wraz ze znajomymi(4-5os.) szukam pracy za granicą. Zalety grupy:

  -znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  -doświadczenie w zbiorach owoców(malin,czereśni,truskawek),
  -praca samodzielna i w zespole,
  -jesteśmy osobami komunikatywnymi, punktualnymi i ambitnymi,
  -przedział wieku 20-23 lata,
  -wykształcenie techniczne oraz wyższe,
  -nie boimy się wyzwań i jesteśmy gotowi na ciężką pracę wymagającą wysiłku.

  Polska, Woj. Kujawsko-pomorskie, tel.502849129

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 14. madridistas11 na 3 lipca 2012 @ 22:23

  Witam. Nazywam się Łukasz mam 19 lat i wraz z kolegą Norbertem poszukujemy pracy w te wakacje. Językiem angielskim posługujemy się w stopniu komunikatywnym. Jesteśmy sumienni, uczciwi, pracowici. Mamy doświadczenie w tego typu pracach, żadnej pracy i żadnych warunków się nie boimy. Nie mamy żadnych problemów zdrowotnych. Proszę o kontakt: tel. 724742823 lub email: luzi11@wp.pl

 15. Witam.
  Nazywam się Damian i jestem studentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jestem zmotywowaną osobą do pracy i chciałbym wyjechać za granicę. Język angielski znam na poziomie bardzo dobrym. Posiadam prawo jazdy kategorii B.
  Proszę o kontakt: denz.dk@gmail.com lub tel 724863751

 16. Rodzeństwo na 17 lipca 2012 @ 15:21

  Witamy Państwa,
  Jesteśmy rodzeństwem. Ja mam na imię Hubert. Mam 21 lat. W tym roku ukończyłem Techniku Żywienia i Gospodarstwa Domowego. Moje doświadczenie to: odbyta praktyka kulinarska, praca przy wycince drzew, praca przy żniwach, zbiory borówek amerykańskich, truskawek, czereśni, jabłek, śliwek, jagód, zbiory runa leśnego. Moje umiejętności to głównie: dogłębna znajomość różnych systemów operacyjnych: Microsoft Office 2000, 2003, 2007, 2010 naprawa problemów wynikających z nieumiejętnego korzystania systemu Vista, Seven. Moje zainteresowania to: gotowanie, informatyka, wędkarstwo, pływanie, turystyka, bieganie.
  Ponadto moim atutem jest Prawo jazdy kat. „B”., brak jakichkolwiek nałogów, aktualna
  książeczka sanepidowska. Język angielski zarówno w mowie i piśmie przedstawia się u mnie w stopniu komunikatywnym.
  Moja siostra Kinga ma 23 lata i w tym roku ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.
  Jej doświadczenie to: zbiory borówek amerykańskich, truskawek, czereśni, jabłek, śliwek,
  jagód, zbiory runa leśnego.
  Ponadto języki obce przedstawiają się siostry w następujący sposób Język angielski znajomość dobra w piśmie i w mowie, Język niemiecki: znajomość podstawowa znajomość w piśmie i w mowie. Siostry zainteresowania to: gotowanie, kino, muzyka, jazda na rowerze, czytanie książek, nauki społeczne. Jej atutem jest dokładność, punktualność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy grupie, sumienność brak jakichkolwiek nałogów.
  Posiadam legitymacje uczniowską ważną do 30 września natomiast siostra posiada legitymacje studencką ważną do 30 października.
  Jesteśmy gotowi do podjęcia pracy od zaraz i mamy ogromny zapał do pracy.
  Pozdrawiamy
  Kinga i Hubert
  Woj. warmińsko-mazurskie
  Tel: 516-603-905

 17. Student Politechniki,jestem zainteresowany tą pracą.
  Gotowość do wyjazdu od zaraz.
  Pracę chcę podjąć na okres do końca września.
  Doświadczenie w pracy fizycznej:
  -załadunek oraz rozładunek tira załadowanego meblami
  -montaż oraz demontaż sceny na koncert George’a Michaela
  Nie boję się pracy fizycznej,pracowałem już po 14 godzin na dobę
  Poziom znajomości języka angielskiego : dobry
  Bardzo proszę o kontakt w przypadku zainteresowania

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 18. Witam serdecznie,
  Jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą przy zbiorze truskawek.

  Mam na imię Anna, 30 lat, woj.kujawsko-pomorskie,j.angielski poziom bardzo dobry.

  Mam rodzinę na wsi,praca fizyczna, przy żniwach i zbiorze owoców i warzyw nie jest mi obca.Pracowałam przy zbiorach: jabłek,wiśni,truskawek,runa leśnego,pomidorów,ogórków i na plantacji tytoniu w Polsce.

  Dodatkowe informacje:
  - bardzo dobra kondycja fizyczna, wysportowana,gotowa pracować 12 godz i więcej w razie potrzeby
  - pracowita i sumienna
  - bezkonfliktowa, szybko nawiązująca kontakty, życzliwa, pomocna,potrafiąca pracować
  zespołowo
  - bez nałogów
  - gotowa na wyjazd od zaraz

  Z góry dziękuje i liczę na kontakt z Państwa strony,
  pozdrawiam,

  tel. +48 880 657 615
  mail ania13091981@interia.pl

 19. Pawel i Maja na 26 lipca 2012 @ 11:31

  Witam. Wraz z dziewczyna jesteśmy zainteresowani oferta pracy. Znajomość języka ang. poziom podstawowy komunikatywny. mamy 21 i 22lata, oboje mamy doświadczenie w pracach sezonowych lecz teraz szukamy czegoś na dłuższy okres czasu.posiadam również posiadam uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz wraz z dziewczyna posiadamy oboje prawo jazdy kat.B .bardzo zależy nam na tej pracy w związku z czym prosimy o szybki kontakt droga mailowa lub na podane niżej nr telefonu
  504609147 lub 605577268.
  Pozdrawiam.

 20. Właśnie ukończyłem LO i zostałem przyjęty na studia do Wrocławia. Poszukuję pracy w celu utrzymania się na studiach. Jestem zainteresowany pracą od zaraz.
  Pracę podejmę do początku października. Pracowałem już fizycznie przy zbiorach wiśni nie daleko Kalisza. Pracowałem również w Decahtlonie jako sprzedawca. Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym i niemieckiego na poziomie podstawowym. Mogę pracować po 12 godzin na dobę.Proszę o kontakt.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 21. Krzysztof Szymkowiak na 13 sierpnia 2012 @ 10:00

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. E-mail markal4@wp.pl. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy. Po jego smierci pracowalem potem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii
  produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Mam prawo jazdy kat. „B”. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48 627492112 lub +48698028671. Pozdrawiam Szymkowiak.
  Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych.

 22. martamarcin666 na 23 sierpnia 2012 @ 09:14

  Mloda ztereminowana para,nie straszna nam praca fizyczna i zmienne warunki pogodowe. Oboje jestesmy silni i wytrzymali ( sportowcy), bez nalogow. Doswiadczenie przy zbiorach. Jezyk ang komunikatywny.
  Pilnie poszukujemy pracy od zaraz ! Kontakt: 500454790 lub 502424310

 23. zainteresowny na 21 lutego 2013 @ 13:39

  Witam,
  jestem zainteresowny Pańska oferta.
  Mam 22 lata, prawo jazdy kat.B i uprawnienia na wozek widlowy.
  mam doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw.
  Znam język angielski w stopniu komunikatywnym.
  prosze o kontakt.
  pozdrawiam.

 24. Witam,
  Jesteśmy 2 studentami Politechniki Śląskiej w Gliwicach (uzyskaliśmy tytuł inżyniera). Mamy 23-24 lata. Posługujemy się językiem angielskim w stopniu co najmniej komunikatywnym. Posiadamy prawo jazdy kategorii B oraz dysponujemy własnym środkiem transportu. Jesteśmy dyspozycyjny od połowy maja do końca września. Mamy doświadczenia w wielu pracach dorywczych ( w tym w Norwegii).Jesteśmy wytrwali, sprawni fizycznie. Szybko się uczymy, łatwo współpracujemy w grupie Jesteśmy gotowi do pracy w każdych warunkach atmosferycznych. Bardzo chętnie podejmiemy proponowaną przez Państwa pracę.
  kontakt:
  Email: Lukasz.Stachon.3@gmail.com
  tel:791890131
  tel:530450570

 25. martin62301 na 22 maja 2013 @ 21:14

  Witam,
  Jestem zainteresowany tą ofertą jestem osobą pracowitą uczciwą i dokładną. posiadam doświadczenie przy zbiorach . Chętnie podejme sie pracy od zaraz bardzo mi zależy na tej pracy . prosze o kontakt na numer 531392478

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.