Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do uzgodnienia €

Praca w Holandii w szklarni przy warzywach z bez znajomości języka

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Holandia
  • Lista: 6 września 2013 22:02

Szklarnie z Holandii poszukują fizycznych pracowników z doświadczeniem. Aktualna oferta pracy w Holandii w szklarni przy warzywach bez znajomości języka.

Stanowisko: Pracownik szklarni

Zadania:

  • Zadaniami pracowników będzie praca przy uprawie i zbiorach warzyw szklarniowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w szklarni przy warzywach
  • doświadczenie w pracy w Holandii
  • wysoka chęć do pracy

Oferta:

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • zagwarantowane mieszkanie
  • przejrzyste warunki zatrudnienie
  • opiekę pracodawcy

Aplikacja:

  • CV prosimy przesyłać na adres: halama.a@personalpartners.pl

źródło: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-szklarni-z-doswiadczeniem-warzywa-holandia,oferta,3070681

ID Ogłoszenia: 1815227840949d82

Linki Sponsorowane

9 Odpowiedzi na “Praca w Holandii w szklarni przy warzywach z bez znajomości języka”

  1. jestam zainteresowana ofrtą pracy,pracowałam już przy zbiorach,proszę o kontakt zemną pod nr :691 585 624 .Pozdrawiam

  2. witam jestesmy szczerze zainteresowani kazda oferta pracy.

    prace mozemy podjac od zaraz, mozemy takze dojechac „na wlana reke”

    mamy doswiadczenie przy pracy na chlodni przy temperaturze 0 stopni. 2 osoby pracowaly na magazynie jako order picker przez poltorej roku .

    rowniez posiadaamy prawojazdy kategori B. jestesmy zdyscyplinowani i nie boimy sie zadnej pracy. posiadamy numery sofi oraz Holenderskie konta bankowe.
    prosze o kontakt mailowy . oldantyloszka@o2.pl

    pozdrawiam

  3. Pracowałem 10 lat w chłodnictwie przy warzywach wraz z moim kolegą
    Proszę o kontakt 724 738 349 . Czekamy na odzew .

  4. Witam jestem zainteresowana ofertą pracy ,proszę o kontakt pod numerem telefonu 505 087 188 lub 32 644 90 63

  5. Witam,
    Jestem zainteresowana pracą.
    Proszę o kontakt karolka693@interia.pl

  6. jestem zainteresowany wyjazdem
    jestem ogrodnikiem
    pracowałem w szklarni
    nie boję się ciężkiej pracy
    mój tel,514407894
    e-mail lenin264@gmial.com

  7. Witam jestem zainteresowany oferta pracy, pracowalem przy zbiorach warzyw w Niemczech iBelgi prosze okontakt 669184748

  8. Dzien dobry. Wraz z dwoma
    kuzynami jestesmy
    zainteresowani Panstwa ofertą
    pracy. Pracowalismy przy
    zbiorach truskawek,porzeczek
    oraz winogron. Nie boimy sie
    ciężkiej pracy i mamy ogromny
    zapal. Bardzo prosimy o kontakt. Pod adresem email czesiek1667@wp.pl lub pod numerem +48661919957 Oczekuje na Państwa odpowiedź . Pozdrawiam . Wiesław Milewski .

  9. Witam.. Wraz z mężem jestem zainteresowana praca w szklarni, oboje mamy doświadczenie zarówno w pielęgnacji, sadzeniu jak i zbiorów warzyw i owoców. Teł kontaktowy 0048600666714 Rafał i elzbieta

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.