Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

na akord ok. 25 NOK/kg €

Norwegia praca sezonowa w Magnor przy zbiorach truskawek bez języka 2015

  • Kraj: Norway
  • Miasto: Magnor
  • Lista: 22 kwietnia 2015 23:37

Oferta sezonowej pracy w Norwegii dla studentów, grup bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w Magnor przy zbiorach truskawek z plantacji. Ogłoszenie aktualne dla 4 osób.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Norwegia, Magnor
Wynagrodzenie: na akord ok. 25 NOK/kg
Start: od czerwca

Zadania:
Zbiór truskawek rosnących na plantacji. Prace odbywają się bez względu na panujące warunki pogodowe.

Wymagania:
- zdyscyplinowanie, punktualność
- dobra organizacja
- zabranie odpowiedniego stroju do tej pracy
- znajomość języka angielskiego będzie atutem
- doświadczenie jest wymagane
- przyjazd samochodem

Oferujemy:
- pracę dla studentów i grup
- zakwaterowanie w domkach (80 NOK za dzień)
- stawki akordowe
- wynagrodzenie zależne od indywidualnego zbioru
- najlepszym pracownikom oferujemy stałą współpracę
- pracę w międzynarodowym środowisku
- brak opłat za rekrutację

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia na maila: apaczkowski@onet.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/wakacyjna-sezonowa-oferta-pracy-w-norwegii-przy-zbiorze-truskawek-czerwiec-2015-magnor/

ID Ogłoszenia: 4085538285852694

Linki Sponsorowane

1 Odpowiedź na “Norwegia praca sezonowa w Magnor przy zbiorach truskawek bez języka 2015”

  1. Jaromir Jagiero na 3 czerwca 2015 @ 16:08

    Witam,

    Jestesmy grupa 4 osobowa , spelniamy wszystkie wymagane kryteria.Preferowany okres pracy lipiec-sierpien.Prosze o kontakt
    tel.:884389448
    e-mail.:maxwellgoodmax@gmail.com

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.