Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

6,50 euro/h brutto  €

Praca w Niemczech bez języka przy zbiorach pomidorów w szklarni Wurzen

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Wurzen
  • Lista: 24 sierpnia 2014 17:18

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla 4 osób przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie w Wurzen bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia na okres 2 miesięcy. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw
Lokalizacja: Niemcy, Wurzen
Wynagrodzenie: 6,50 euro/h brutto
Nr. referencyjny: pa/044/14

Zadania:
- praca w szklarni
- pielęgnacja pomidorów i papryk (podlewanie, przycinanie, przesadzanie)
- zbiór dojrzałych warzyw
- wkładanie zbioru do skrzynek
- prace na magazynie

Wymagania:
- osoba dyspozycyjna w okresie od września do października
- energiczność, zaangażowanie, motywacja
- przyjazd samochodem mile widziany
- doświadczenie w pracach w szklarni będzie dodatkowym atutem
- osoba zdrowa, chętna do podjęcia fizycznej pracy

Oferujemy:
- 8 godzinny dzień pracy
- dobre stawki godzinowe
- bezpłatne miejsce do spania na terenie zatrudnienia
- podpisanie umowy za pośrednictwem agencji pracy
- dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV w języku niemieckim wraz z dołączoną klauzulą o poufności na adres: polnische-arbeiter@clerk.com w tytule proszę wpisać: Nr. referencyjny: pa/044/14

Źródło:

ID Ogłoszenia: 79753fa109c3116e

Linki Sponsorowane

2 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech bez języka przy zbiorach pomidorów w szklarni Wurzen”

  1. roksi070796 na 1 września 2014 @ 18:41

    Witam , bardzo chętnie podejme sie tej pracy , jestem bezrobotna i szukam zarobku , bardzo szybko sie ucze i chętnie podejmę sie pracy oraz nowego dla mnie doświadczenia.
    Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

    Dziękuje , pzodrawiam.

    mój e-mail : roksiaczek070796@interia.pl

  2. Witam, jesteśmy parą zainteresowaną wyjazdem od zaraz do pracy. Proszę o kontakt.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.