Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia  €

Dam pracę w Holandii bez znajomości języka przy zbiorach jabłek Rilland

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Rilland
  • Lista: 16 czerwca 2014 21:47

Potrzebni fizyczni pracownicy do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach jabłek z sadu. Oferta z Rilland w ogrodnictwie bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Rilland
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
- zbieranie jabłek z sadu
- wstępna segregacja
- układanie owoców w skrzynkach

Wymagania:
- bez przeciwwskazań zdrowotnych
- osoba ambitna z doświadczeniem
- otwartość i umiejętność pracy w zespole
- aktualne prawo jazdy kat. B
- język angielski bądź niemiecki w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
- terminowe wypłaty
- szkolenia dla brygadzistów
- wdrożenie w system firmy
- miłą atmosferę
- programy lojalnościowe

Aplikacja:
Chętnych prosimy o aplikowanie poprzez maila: sherpaforce.299586@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-ogrodnictwa-zrywanie-jablek-lewedorp-id226119.html

ID Ogłoszenia: 879539f5031d249e

Linki Sponsorowane

4 Odpowiedzi na “Dam pracę w Holandii bez znajomości języka przy zbiorach jabłek Rilland”

  1. Witam

    pracowałem razem z żoną w Holandii przy zbiorze i sortowaniu jabłek i gruszek w miejscowości Andelst przez cztery sezony, oraz sezon w miejscowości Kats

    posiadamy sofii numer, prawo jazdy kat.B,
    brak znajomości języka obcego jesteśmy zainteresowani tą ofertą proszę o odpowiedź

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt 786917054 lub marcin-galicki123@wp.pl

  3. mariog55562 na 23 czerwca 2014 @ 17:26

    Witam jestem zainteresowany oferta pracy mam 19 lat prace moge podjąc od zaraz. Posiadam prawo jazdy KAT.B posługuje sie jezykiem angielskim w stopniu dobrym prosze o kontakt : 502 528 019 ; mariog55562@wp.pl

  4. emil1993 na 1 lipca 2014 @ 09:41

    Witam pilnie szukam pracy na wyjazd wraz z narzeczoną mamy po 22 lata. jestem pracowity posiadam prawo jazdy. prosze o kontakt telefoniczny 505084560

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.