Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

5,70 euro za godz.  €

Oferta fizycznej pacy w Niemczech przy zbiorach jabłek w sadzie bez języka

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Niemcy
  • Lista: 29 lipca 2014 08:22

Gospodarstwo sadownicze szuka 12 osób bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta dla Polaków przy zbiorach jabłek z sadu. Zatrudnienie od września.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: 5,70 euro za godz.

Zadania:
Do zadań pracownika należy zebranie jabłek z sadu. Dzienny zbiór owoców powinien wynosić 1 tonę.

Wymagania:
- możliwość wyjechania do Niemiec we wrześniu
- chęć do pracy za granicą na okres dwóch miesięcy
- dobra kondycja fizyczna i psychiczna
- osoba energiczna z zapałem do pracy
- przyjazd samochodem będzie mile widziany
- zatrudniony od roku 2014 nie może być zarejestrowany w Urzędzie Pracy
- osoba nie może pobierać żadnych świadczeń od początku roku
- brak posiadania własnej działalności gospodarczej

Oferujemy:
- 8 godzinny dzień pracy
- praca na okres dwóch miesięcy
- konkurencyjne stawki godzinowe
- możliwość zdobycia doświadczenia
- pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: praca@jeople.de w tytule proszę wpisać: jabłka.

Źródło:

ID Ogłoszenia: 76453d7581b48091

Linki Sponsorowane

9 Odpowiedzi na “Oferta fizycznej pacy w Niemczech przy zbiorach jabłek w sadzie bez języka”

  1. witam jestem Daniel i jestem zainteresowany panstwa propozycja pracy w niemczech przy zbiorach,posiadam doswiadczenie w danych czynnosciach i jestem gotowy od zaraz,nie boje sie ciezkiej pracy,organizacja pracy na dobry poziomie,oraz dobra praca w zespole.Mam srednie wyksztalcenie jezyk niemiecki w stopniu komunikatywnym,oczywiscie zonaty.Moj tel.48739510985 dziekuje douslyszenia

  2. kinguska1211 na 29 lipca 2014 @ 16:49

    Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Panstwa oferta pracy. Jestem osoba wytrwala, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Posiadam doświadczenie w zbiorach. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinguska1211-1995@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  3. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą.. Mam 19 lat i nie boję się pracy fizycznej. Jestem pracowity i odpowiedzialny.. W razie wyjazdu jestem zainteresowany od zaraz proszę o kontakt.. Numer tel. 669067723..

  4. witam ..jestem zainteresowana oferta prace przy zbiorach nie sa mo obce mam duze doswiadczenie jezdze na zbiory do wlochy ,danii od kilku lat jestem pracowita i sumienna moge podjac prace od zarazprosze o kontakt e-mailowy monajablonska@wp.pl lub tel 693-013-693.pozdrawiam

  5. Witam

    Jestem zainteresowany państwa ofertą.
    Pracowałem przy zbiorach i segregowaniu jabłek i gruszek w Holandii przez pięć sezonów, brak zarejestrowania w Urzędzie Pracy i brak własnej działalności.
    Mam 50 lat. proszę o kontakt 662259213

  6. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą. Mam 20 lat, jestem osoba nie bojącą się ciężkiej pracy sumienną i uczciwą bez nałogów. Jestem gotowy podjąć prace w każdej chwili, nie byłem zarejestrowany w urzędzie pracy i nie mam własnej działalności gospodarczej dlatego proszę o kontakt ze mną w każdym czasie, na e-mail David21op@hotmail.com lub tel: 725438879

  7. Witam, jestem zainteresowany tą ofertą. Jestem pracowity i zdyscyplinowany. Nie jestem zarejestrowany w Urzędzie Pracy oraz nie mam własnej działalności. Proszę o kontakt na numer 605-231-686. Pozdrawiam.

  8. Witam jestem zainteresowany pracą przy zbiorach,mam 28 lat jestem pracowity zdyscyplinowany i potrafię dobrze zorganizować swój czas pracy, nie straszna jest mi też praca fizyczna proszę o kontakt mailowy

    lukasz.bazela86@gmail.com lub na numer telefonu 518055870

  9. Witam jestem zainteresowany z dziewczyną. Ta pracą proszę o kontakt 722093392. Albo pisać kiedy wyjazd i ile koszt wyjazdu pozdrawiam to mój mail gaska204@wp.pl jeszcze raz pozdrawiam Przemek

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.