Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

7,80 euro/h netto €

Oferta pracy przy zbiorach winogron w Hiszpanii

 • Kraj: Spain
 • Miasto: Murcia
 • Lista: 11 lipca 2012 23:45
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferta pracy przy zbiorach winogron w Hiszpanii

Opis

Dla naszego klienta właściciela winnicy z miasta Murcia (Hiszpania) poszukujemy pracowników do pracy przy zbiorach winogron w Hiszpanii. Praca idealna dla studentów na wakacje połączone z zarobkiem.

Praca bez znajomości języka Hiszpańskiego, jednak podstawy angielskiego obowiązują. Praca nie wymaga wielkich kwalifikacji – polega na ścinaniu kiści za pomocą sekatora i wkładaniu do pojemników. Jednak po pewnym czasie takiej pracy ręce mogą odmówić posłuszeństwa. Preferujemy zatem osoby, które mają wytrzymałość i kondycje. Praca z uwagi na klimat może również odbywać się w bardzo wysokich temperaturach i w słońcu.

Zarobki: 7,80 euro/h netto

Pracodawca zapewnia zakwaterowanie w specjalnie do tego przygotowanych namiotach na terenie winnicy. W pobliżu toalety oraz prysznice do pełnej dyspozycji pracowników.

Do pracy mile widziane są również pary oraz grupy znajomych. Praca od sierpnia do października (zależnie od dojrzewania owoców). Dojazd na miejsce pracy busem z Polski – koszt ok 150 zł od osoby.

Nr. ref.: es/zbw/004/2012

Jesteśmy uczciwą Agencją Pracy zrzeszoną w Europejskich Służbach Zatrudnienia (EURES) oraz Konfederacji Zatrudnienia i Rekrutacji (REC). Mamy wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy za granicą. Naszą specjalnością są oferty pracy sezonowej za granicą – głównie zbiory owoców i warzyw.

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego na niniejszej stronie (zakładka „kontakt” obok mapki po prawej stronie). W treści prosimy napisać: swoje imię/imiona, swój wiek, doświadczenie w pracy przy zbiorach, województwo oraz znajomości języków.

Z uwagi na poufność Państwa danych uprzejmie informujemy, że przy zgłaszaniu swojej aplikacji nie muszą Państwo podawać dokładnych danych adresowych ani personalnych. Wszelkie niezbędne dane do podpisania umowy uzupełnimy jeśli Państwa kandydatura zostanie zakwalifikowana w procesie rekrutacji.

Z uwagi na duże zainteresowania ofertami zastrzegamy sobie możliwość, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi pracownikami, których zgłoszenia będą najlepiej pasować do profilu poszukiwanego przez nas pracownika. Nie mamy w zwyczaju wysyłać odpowiedzi odmownych.

Pouczenie:
Agencja zatrudnienia nie może pobierać od osób, dla których poszukuje pracy zarobkowej, opłat innych niż z tytułu: dojazdu i powrotu osoby skierowanej, wydawania wizy, badań lekarskich i tłumaczenia dokumentów.

     

ID Ogłoszenia: 4154ffe0b45c0a3e

Linki Sponsorowane

46 Odpowiedzi na “Oferta pracy przy zbiorach winogron w Hiszpanii”

 1. Vittorio na 12 lipca 2012 @ 10:16

  Szanowni Państwo!

  Razem z przyjaciółmi jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jest nas czterech: Piotr Chełmiński, Łukasz Ujma, Michelle-Angelo Weber i ja – Vittorio-Angelo Weber. Znamy się od czasów licealnych i choć studiujemy w różnych miastach, stanowimy zgraną paczkę. Nie boimy się ciężkiej pracy, byliśmy już zatrudnieni jako robotnicy fizyczni przy remontowaniu hali (burzyliśmy ściany, kuliśmy podłogi, wywoziliśmy gruz, tynkowaliśmy i malowaliśmy pomieszczenia – nic nam nie straszne). Obiecujemy wykonywać ją z dokładnością i uczciwością. Oprócz tego wszyscy jesteśmy zdrowi i posiadamy duży zapał do pracy, z której zarobek pozwoli nam utrzymać się na studiach. Poniżej zamieszczam krótki opis każdego z nas.

  Piotr Chełmiński – 22 lata, student geologii i górnictwa na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, bardzo dobra znajomość języka angielskiego (certyfikat)
  Łukasz Ujma – 22 lata, student informatyki na Politechnice Częstochowskiej, dobra znajomość języka angielskiego, tak zwana złota rączka, zna się na wielu pracach budowlanych i technicznych, świetnie prowadzi samochód
  Michelle-Angelo Weber – mój dwudziestoletni brat, uczy się w szkole policealnej informatyki, dobrze zna język angielski
  Vittorio-Angelo Weber – 22 lata, przez dwa lata studiowałem ekonomię na Uniwersytecie Warszawskim, którą ostatnio postanowiłem porzucić dla biologii – mojej prawdziwej pasji, bardzo dobrze znam język angielski (certyfikat British School), dobrze język włoski
  Wszyscy jesteśmy z Częstochowy z wojwództwa Śląskiego
  Jesteśmy do Państwa dyspozycji od zaraz do końca września. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji, bardzo prosimy o kontakt na ten mail lub telefonicznie: 509871159 – Vittorio-Angelo Weber vittorio11angelo@gmail.com
  508380090 – Piotr Chełmicki.
  lathifer.svu@gmail.com
  Z niecierpliwością czekamy na Państwa odpowiedź.

  Z wyrazami szacunku
  Vittorio-Angelo Weber

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osob

 2. Witam,
  mam na imię Sylwia i mam 23 lata wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane waszą oferta pracy. Ja posiadam już doświadczenie przy zbiorach truskawek. Znamy język angielski w stopniu podstawowym.
  Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

 3. Czarek i Ewelina na 12 lipca 2012 @ 12:04

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy. Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat. Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej. Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

 4. Cztery osoby od zaraz na 12 lipca 2012 @ 16:02

  Witam serdecznie.

  Jestem zainteresowany ofertą pracy wraz z moimi znajomymi (Dariusz, Daniel, Karol).
  Jesteśmy zgraną paczką i mamy doświadczenie w pracy za granicą (pierwsza trójka była wspólnie na zbiorach borówek amerykańskich w Niemczech oraz w pracy na budowie w Szwecji, Karol Zając pracował za granicą w Anglii w pizzerii).
  Posługujemy się biegle językiem angielskim i dobrze radzimy sobie w pracy, która wymaga doskonałej kondycji fizycznej.
  Jeżeli będą Państwo zainteresowani naszymi osobami, chętnie również prześlemy CV na wskazanego przez Państwa maila.

  Z wyrazami szacunku,
  Damian

 5. Wyjazd na winobranie 2012 na 13 lipca 2012 @ 12:53

  Witam, jesteśmy parą zainteresowaną powyższą ofertą pracy przy zbiorach winogrona. Jesteśmy studentami (Karolina i Szymon, lat 24) o bardzo dobrej kondycji fizycznej. Mamy doświadczenie przy zbiorach wiśni na terenie Niemiec w 2008, 2009 i 2010.
  Jesteśmy pracowici, punktualni i ambitni. Pełni energii i przyjaźnie nastawieni do pracy. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy wielogodzinnej. Znamy bardzo dobrze j. angielski, posiadamy również podstawową znajomość j. norweskiego.

  Proszę o kontakt e-mailowy: wredniaaaczek@interia.pl lub telefoniczny: 796-88-01-01
  Z chęcią prześlemy nasze CV.

 6. Arek , Patrycja na 13 lipca 2012 @ 13:12

  Witam wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Jesteśmy młodzi ja mam 17 lat we wrześniu 18 a dziewczyna 19 i chcielibyśmy dowiedziec się coś więcej o tej pracy . PARA

  Curriculum Vitae
  Arek Szymocha
  Kamieniec Ząbkowicki
  57-230 Kamieniec Ząbkowicki
  Tel: 724 175 796
  Wykształcenie:
  2009-2011 Gimnazjum Publiczne w Kamieńcu Ząbkowickim
  2011-2013 Zasadnicza szkoła zawodowa o profilu mechanik
  Pojazdów samochodowych ( szkoła w trakcie)
  Doświadczenie zawodowe:
  Od września 2011 do czerwca 2012 Praca na warsztatach szkolnych
  • Spawanie metodą MIG MAG ( robie kurs spawacza metodą MAG )
  • Toczenie
  • Frezowanie
  • Naprawianie samochodów
  Umiejętności:
  Języki obce: Język angielski ( podstawy )
  Komputer: Znajomość z programem ( Microsoft Word , Ofice , Power Point )
  Dobra znajomość z Internetem
  Zainteresowania:
  Gry zespołowe , jazda na rowerze , wycieczki , muzyka , sport , siłownia, ciekawostki związane z motoryzacją i nie tylko , majsterkowanie.
  O sobie :
  Jestem osobą młodą ambitną rozwojową i chętną do pracy. Uważam, iż warto podkreślić, że chętnie podejmuję nowe wyzwania oraz łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, co zazwyczaj pozwala na szybkie zaakceptowanie mnie przez grupę pozostałych pracowników i korzystnie wpływa na współpracę.

  Curriculum Vitae

  Patrycja Broś
  Budzów 13
  57-200 Ząbkowice Śląskie
  Tel; 724995877

  Wykształcenie:
  2009-2011 Zasadnicza Szkoła Zawodowa o profilu sprzedawca
  Doświadczenie zawodowe:
  Od stycznia 2009 do czerwca 2009 AS Dyskont meblowy Słowiak i spółka
  57-200 Ząbkowice Śląskie ul. Handlowa 1

  Od sierpnia 2010 do czerwca 2011 Sklep i serwis AGD
  57-200 Ząbkowice Śląskie ul.kwiatowa1
  Umiejętności:
  Języki obce: Język angielski ( podstawy )
  Komputer: Znajomość z programem ( Microsoft Word )
  Dobra znajomość z Internetem
  Zainteresowania:
  Gry zespołowe , jazda na rowerze , wycieczki , muzyka , sport

  O sobie :
  Jestem osobą młodą ambitną rozwojową i chętną do pracy. Uważam, iż warto podkreślić, że chętnie podejmuję nowe wyzwania oraz łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, co zazwyczaj pozwala na szybkie zaakceptowanie mnie przez grupę pozostałych pracowników i korzystnie wpływa na współpracę. Posiadam Prawo jazdy kat. B.
  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

 7. Aneta Rusak na 15 lipca 2012 @ 13:57

  Witam mam na imie Aneta i jestem zainteresowana praca przy zbiorze winogron . Mam 37 lat i doswiadczenie przy zbiorach czeresni. Jezyk angielski znam srednio a jezyk niemiecki podstawy . Jestem dyspozycyjna . Moj adres : Aneta Rusak ul.Wyspianskiego 8/57 , 56-120 Brzeg Dolny. Moj numer telefonu 713196106. Bardzo zalezy mi na tej pracy. Pozdrawiam .

 8. Urszula Alfano na 15 lipca 2012 @ 14:04

  Witam, bardzo jestem zainteresowana praca przy zbiorach winogron. Mam doswiadczenie w zbiorach . Jezyk niemiecki znam bardzo dobrze . Mam 42 lata i mam bardzo dobra kondycje fizyczna .Moj adres: Urszula Alfano ul.Malopolska 10/2, 56-120 Brzeg Dolny. Prosze dzwonic na ten numer telefonu: 713196106. Pozdrawiam.

 9. Aneta Rusak na 15 lipca 2012 @ 14:09

  Witam, bardzo jestem zainteresowana praca przy zbiorze winogron. Mam doswiadczenie przy zbiorach czeresni . Mam 37 lat i jezyk angielski znam dosyc dobrze, lezyk niemiecki srednio. Mam dobre zdrowie. Prosze dzwonic pod ten numer telefonu: 713196106. Jestem z wojewodztwa dolnoslaskiego. Pozdrawiam.

 10. Romuald Olbinski na 15 lipca 2012 @ 14:15

  Witam, mam na imie Romuald i jestem bardzo zainteresowany praca przy zbiorze winogron. Jestem dyspozycyjny i posiadam dobre zdrowie . Jestem z woj.dolnoslaskiego. Mam doswiadczenie przy zbiorach owocow . Bardzo prosze o kontakt pod numerem telefony: 713196106.

 11. Dzień Dobry. Jestem zainteresowany pracą. Jestem Jakub. Mam 25 lat. Mam doświadczenie przy zbiorach. Pracowałem w podobnej pracy w Niemczech. Jestem osoba uczciwą i pracowitą. Jestem odporny na stres, silny i wytrzymały fizycznie. Lubię pracować w większym zespole i jestem osoba niekonfliktową, absolutnie nie przeszkadza mi praca z innymi narodami w grupie. Płynnie mówię po angielsku. Mój mail to: lacci200@wp.pl. Telefon kontaktowy: 795 253 787. Pozdrawiam

  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

 12. Agnieszka na 16 lipca 2012 @ 19:01

  odzywali sie do kogos?

 13. Witam,
  wraz z koleżanką Martą jesteśmy zainteresowane państwa ofertą pracy. Mamy 19 lat. Posiadamy prawo jazdy kat.B. Jesteśmy dyspozycyjne i wytrzymałe. Koleżanka Marta skończyła liceum o profilu europejskim z rozszerzonym językiem angielskim a także niemieckim. Ja natomiast władam językiem angielskim w stopniu dobrym, umiem także podstawy języka niemieckiego i rosyjskiego. Jesteśmy z województwa wielkopolskiego. Posiadamy doświadczenie w zbiorze czereśni i wiśni.

 14. Witam, mam na imię Anna (27 lat) i jestem zainteresowana pracą przy zbiorach. Pochodzę z woj. podkrpackiego, posiadam prawo jazdy kat.B
  Proszę o kontakt

 15. Ludzie nie jedzcie do hiszpani poniewaz po drzewach sa weze byla 2lata temu ugryzl waz koreanke i zanim dojechalo pogotowie koreanka zmarla:(P(nie polecam pracy w hiszpani

 16. Jestem zainteresowana wraz z siostra waszą ofertą pracy w Hiszpanii pracowałam i mieszkałam 6 lat w hiszpanii posiadam wszystkie wymagane dokumenty pozdrawiam

 17. Marta i Kamil na 19 lipca 2012 @ 07:33

  Witam,
  Oboje z bratem jesteśmy studentami w wieku 30 i 21 lat. Brat pracuje na budowie ja jestem bezrobotna. Oboje uczestniczyliśmy kilkakrotnie w zbiorach wiśni i jabłek. Oboje jesteśmy solidni, pracowici, samodzielni i zdyscyplinowani. Oboje bez nałogów, biegle władamy językiem angielskim,(dodatkowo podstawy francuskiego i rosyjskiego) posiadamy prawo jazdy kat.B.
  Proszę o kontakt pod nr 728-312-448 lub791-964-337
  Pozdrawiam Marta

 18. Dominika na 19 lipca 2012 @ 14:01

  Mam na imię Dominika mam 25 lat i jestem zainteresowana ofertą pracy. Jestem młodą energiczną kobietą która nie boi się żadnej pracy.
  Pracowałam w niemczach przy zbiorze wiśni, truskawek i ogórków 507424584

 19. mam na imie ROBERT 35L -pracowałem 5lat w hiszpani znam komunikatywnie język -posiadam dokumenty hiszpańskie

 20. Witam serdecznie,
  jesteśmy zdecydowani wyjechać na dniach. Bardzo interesuję nas Państwa oferta.
  Oboje z moją dziewczyną mamy doświadczenie przy zbiorach. Jesteśmy energiczni, chętni do pracy, nie boimy się wstawania we wczesnych godzinach. Jesteśmy otwarci na ludzi i pozytywnie nastawieni do każdej przydzielonej nam pracy.
  Czekamy na kontakt .

 21. DZIEN DOBRY JEST NAS TRZY OSOBY MAMY OSWIADCZENIE PRY ZBIORACH ZA GRANICOM PROSIMY O KONTAKT

 22. Para, studenci na 22 lipca 2012 @ 12:06

  Witam,
  Jesteśmy bardzo zainteresowani tą ofertą pracy.
  Jesteśmy pracowici, nie mamy żadnych nałogów.
  Wraz z moją dziewczyną studiujemy na kierunkach medycznych.
  Język angielski podstawowy
  Mieszkamy na podkarpaciu.
  Bardzo zależy nam na tej pracy..
  Pozdrawiamy i czekamy na odpowiedź
  telefon 791110550

 23. Adam i Małgorzata na 23 lipca 2012 @ 08:23

  Witam,
  mamy 23 i 27 lat, obydwoje znamy język niemiecki w stopniu dobrym, angielski w stopniu zaawansowanym i podstawowym. Mamy doświadczenie przy zbiorze truskawek. Jestesmy dynamiczni i chętni do pracy od zaraz.
  Prosimy o kontakt.
  nr tel. 880283929

 24. Praca w Hiszpanii przy winogronach zaczyna się w połowie wrzesnia ,wiem bo jeżdżę i myślę ze ktoś tu nas w wała chce zrobić i płacą nie więcej jak 5.80…

 25. Drodzy Państwo nie wierzcie w te oferty to przekręt,rozmawiałam dzis z EURESEM-nie mają żadnych ofert tego rodzaju wiec to co owa osoba wypisuje,,Jesteśmy uczciwą Agencją Pracy zrzeszoną w Europejskich Służbach Zatrudnienia (EURES) oraz Konfederacji Zatrudnienia i Rekrutacji (REC). Mamy wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy za granicą” jest po prostu KŁAMSTWEM pozdrawiam i nie dajcie się naciągnąć…

 26. Witam. Jestem zainteresowaną wyzej opisaną ofertą. Jeśli to możliwe, proszę o kontakt.

 27. Witam. Jestem zainteresowany panstwa ofertą pracy, posiadam doswiadczenie przy zbiorach.Jestem osobą wytrzymałą fizycznie,dyspozycyjnosc od zaraz proszę o kontakt daniel1989_89@02.pl lub 669147962 za co z góry dziękuję. Pozdrawiam.

 28. Łukasz i Konrad na 2 sierpnia 2012 @ 08:28

  Witam serdecznie!

  Dwoje kolegów poszukuje pracy za granicą . Mamy po 20 lat i jestesmy zmotywowani do pracy, posiadamy prawo jazdy kat. B. posługujemy sie j Angielskim w stopniu komunikatywnym . . Prosimy o kontakt na numer tel 721-118-400 lub email lukasz-krzysztofik@wp.pl

 29. Witam.Jestem zainteresowany panstwa ofertą pracy(mam doświadczenie)nabyte właśnie przy zbiorach w Hiszpanii,Francji,Niemiec.Dyspozycyjność od zaraz!!Proszę o kontakt barcelona12@spoko.pl lub 530 474 413 za co z góry dziękuje.Pozdrawiam

 30. Witam, Mam na imię Marceli Jestem zainteresowany Państwa Ofertą Pracy, mam 19 lat, Posiadam doświadczenie przy zbiorach różnych typów owoców prawo jazdy kat ‘B” , Ciężkiej Pracy się nie boję Ogólnie pracuję jako Zbrojarz i to jedna z najcięższych prac fizycznych pracujemy od 10-12 godzin więc się nie obawia podjęcia pracy u Państwa Prozę o kontakt. 725-428-199 lub marceli93@o2.pl Z Góry Dziękuję !!! :-)

 31. PRACA PRZY ZBIORACH na 9 sierpnia 2012 @ 16:15

  WITAM , CHCE PODJAĆ PRACĘ PRZY ZBIORACH OWOCOW ,WARZYW JESTEM SOLIDNY GOTOWY NA CIEZKA PRACE. WIEK TO 20 LAT ZNAM JEZYK ANGIELSKI ORAZ PODSTAWY NIEMIECKIEGO. PRACOWALEM JUZ ZA GRANICA 5 MIESIECY PRZY PRACACH BUDOWLANYCH W POLSKIEJ FIRMIE. POZDRAWIAM , CZEKAM NA ODPOWIEDZ NAJCHETNIEJ PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY 507494101 MACIEK !! DZIEKI!!

 32. KRZYSZTOF SZYMKOWIAK na 11 sierpnia 2012 @ 08:48

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy.Po jego smierci pracowalem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Mam prawo jazdy kat. „B” i obsluguje laptopa.Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48698028671 lub +48627402112 ewentualnie e-mail markal4@wp.pl. Pozdrawiam Krzysztof.

 33. Krzysztof Szymkowiak na 13 sierpnia 2012 @ 09:19

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. E-mail markal4@wp.pl. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy. Po jego smierci pracowalem potem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii
  produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Mam prawo jazdy kat. „B”. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48 627492112 lub +48698028671. Pozdrawiam Szymkowiak.

 34. witam
  jestem zainteresowany podjęciem pracy przy zgiorach mój tel,501-180-601
  edward

 35. Witam jestem osoba bez nalogow posiadajaca doswiadczenie pracy za granica m.in na farmie w poludniowej szkocji z jezykiem angielskim posiadam pelna sprawnosc fizyczna jezeli wyjazd aktualny prosze o kontakt 793177199 woj kuj-pom

 36. witam jestem zainteresowana praca przy zbiorze winogron.mam 25 lat w Polsce pracowałam przy zbiorze truskawek ogórków ,kopaniu czosnku zbiorze czereśni.jetem mężatka bez nałogów .mogę wyjechać od zaraz i na dłużej.z góry dziękuje malgorzata

 37. Witam . Malzenstwo lat 22 i 26 i Para lat 22 i 21.podejmnie pracy. Mamy doswiadczenie ty w branzy miesnej az 1.5 roku oraz w okresie letnim na sezonie w zakladzie przetwórstwie owocow i warzyw FRUKTUS.szybko sie uczymy. Posiadamy wlasny samochód komunikatywny angielski. pochodzimy z wojewodztwa śląskiego,

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
  tel 518274585
  dyspocyzyjni od zaraz

 38. martamarcin666 na 23 sierpnia 2012 @ 09:05

  Mloda ztereminowana para,nie straszna nam praca fizyczna i zmienne warunki pogodowe. Oboje jestesmy silni i wytrzymali ( sportowcy), bez nalogow. Doswiadczenie przy zbiorach. Jezyk ang komunikatywny.
  Pilnie poszukujemy pracy od zaraz ! Kontakt: 500454790 lub 502424310

 39. witam, mieszkam w hiszpani 11 lat i nigdy nie slyszalam o takich stawkach godzinnych tym bardziej na winobraniu, po pierwsze winogron zbiera sie z akordu i placa od kilograma, a nie jak tu jest podane 7,80e na godz, jezeli jest to praca na godz to stawka moze sie wachac od 4,50 do maksymalnie 6 euro, zaden pracodawca nie zapewnia zakwaterowania za wszystko placicie sami wynajem domu ,woda, gaz, prad i ubezpieczenie, nie wiezcie w takie oferty poniewaz to jest zwykle oszustwo, wszystko ladnie wyglada w ofercie ogloszenia w momencie kiedy ludzie przyjada na miejsce wszystko sie zmienia o 180 stopni,

 40. Pawel i Ania na 2 września 2012 @ 09:08

  Para chętnie podejmie praceprzy zbiorach posiadamy zagraniczne dośwadczenie w tego tymu pracach 501185351

 41. radosław Lubański na 4 września 2012 @ 15:37

  witam

  Jestem wraz z moimi dwoma kolegami zainteresowani państwa ofertą pracy . Od kilku lat pracujemy sezonowo przy winobraniach , zbiorach pomidorów itp.
  jestesmy zmotywowanymi mlodymi ludzmi nie bojącymi sie pracy .

  Tel. 0048 794 4926 58

 42. Grzegorz-Praca na 18 września 2012 @ 14:39

  Witam serdecznie… jeśli było by jeszcze miejsce to był bym zainteresowany do wyjazdu… bardzo proszę o kontakt…507432555

 43. Ana, nie pisz glupot winogron zbieralo sie i zbiera na h nigdy akord,stawki 5 z hakiem a nocleg zapewnia pracodawca za niewielka odplatnosc,bylem , pracowalem a tu podana stawka 7,8 to oszustwo ale ludzie sie nie znaja i sie tu zglaszaja,moze cos ich to nauczy

 44. Witam.
  Wysłałem chyba już ze sto ofert do pracy przy zbiorach i wszystkie moje oferty przepadły jak w studni.Nie dostałem żadnej odpowiedzi.
  Czy ktoś może wybiera się do pracy przy zbiorach/nie ważne jakich/?Chętnie bm się z kimś zabrał.Nie boję się ciężkiej pracy.Właśnie wróciłem ze zbiorów runa leśnego w Szwecji /z sukcesem/.
  Moje kontakty:
  telefon:608 139 684
  adres e-mail:rotomaniak@wp.pl
  Pozdrawiam Edward.

 45. paulinabz na 4 lutego 2013 @ 14:09

  Witam!
  Wspólnie z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tą pracą. Mam 24 lata, a chłopak 25 l. Oboje posiadamy prawo jazdy kategorii B, dodatkowo mój chłopak posiada uprawnienia na wózek widłowy. Posiadamy doświadczenie w pracy przy zbiorach w kraju i za granicą, mój chłopak od 4 lat wyjeżdża do pracy za granicę. Jesteśmy bardzo pracowitymi i uczciwymi osobami. Oboje podejmiemy się każdej pracy. Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby. Kontakt telefoniczny 513502214, a także email paulinabz@o2.pl

 46. Witam jestem zainteresowana oferta pracy znam j.hiszpański pracowałam kilka lat w Hiszpanii przy zbiorze truskawek okolice Huelvy , jestem osobą bez nałogów , posiadam prawo jazdy kat b .jestem osoba bardzo pracowitą , sumienną , uczciwą .Proszę o kontakt
  mail ewulek177@wp.pl lub tel 886959410

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.