Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

 

11/h €

Praca w Holandii przy zbiorach jabłek

 • Kraj: Netherlands
 • Miasto: Breda
 • Lista: 4 lipca 2012 00:44
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Holandii przy zbiorach jabłek

Opis

Dla naszego klienta – holenderskiego sadownika poszukujemy pracowników do pracy przy zbiorach jabłek w Holandii – praca od sierpnia 2012.

Od pracowników wymagamy chęci do pracy, wysokiej motywacji oraz wysokiej kultury osobistej. Mile widziana znajomość języków oraz doświadczenie przy zbiorach owoców za granicą.

Praca polega na zbieraniu – zrywaniu jabłek w sadzie. Do zadań należy ocena jakości owocu, jego sklasyfikowanie według jakości (deserowe i do przetwórni) oraz pakowanie do skrzynek.

Praca od sierpień 2012 – miejscowość BREDA

Zarobki: 11 euro/h

Pomagamy z formalnościami (SOFI) oraz z zakwaterowaniem.

Agencja pracy workpicking zapewnia swoim pracownikom najlepsze oferty pracy sezonowej za granicą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie pracy. Z naszych usług skorzystało tysiące zadowolonych osób. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy sezonowej w Holandii – głównie zbiory, remonty, prace produkcyjne, gastronomia.

Jako agencja pośrednictwa pracy nie pobieramy opłat od pracowników. Mamy umowy podpisane bezpośrednio z pracodawcami za granicą i to od nich pobieramy prowizję za rekrutację pracowników. U nas za pośrednictwo nie zapłacisz nic.

Jeśli cenisz sobie prywatność i poufność swoich danych, a jednocześnie chcesz zgłosić chęć do pracy w naszej agencji nie musisz podawać dokładnych danych adresowych przy wstępnej rekrutacji. Jeśli zakwalifikujesz się do danej pracy sami skontaktujemy się z Tobą i wówczas poprosimy Cie o pełne dane niezbędne do sporządzenia umowy.

Jednocześnie informujemy naszych potencjalnych klientów, iż kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, którzy najlepiej spełniają warunki podane w ogłoszeniu.

Z uwagi na wielkie zainteresowanie naszymi ofertami, zrezygnowaliśmy z nie wydajnego systemu telefonicznego, i od maja 2012 r. rekrutacja odbywa się całkowicie za pośrednictwem poczty email.

     

ID Ogłoszenia: 5374ff38a3dc7177

Linki Sponsorowane

220 Odpowiedzi na “Praca w Holandii przy zbiorach jabłek”

 1. Wtam,
  jestem zainteresowana tą ofertą, mam 21 lat, doświadczenie z owocami- definitywnie posiadam.
  j. ang w stopniu komunikatywnym, pochodzę z woj. lubelskiego.

  email: moniczkacha@gmail.com- tel podam po skonaktowaniu się ze mną. pozdrawiam

 2. WITAMY JESTEŚMY ZAINTERESOWANE PAŃSTWA OFERTĄ .POŚIADAMY DOŚWIADCZENIE PRZY ZBIORACH OWOCÓW ZA GRANICA .TEL 513 979 950

 3. Błażej na 4 lipca 2012 @ 08:08

  Witam. Również jestem zainteresowany tą ofertą. Mam 20 lat i posiadam doświadczenie w tego typu pracach. Rok temu na wakacjach pracowałem w Holandii. Znam bardzo dobrze angielski i podstawowy niemiecki.
  Z wyrazami uszanowania,
  Błażej

 4. Cristobal na 4 lipca 2012 @ 08:28

  Jestem zainteresowany pracą.

 5. Mateusz i Krysia (oboje 26lat) na 4 lipca 2012 @ 08:41

  Witam, ja i moja narzeczona mamy siedmioletnie doświadczenie w pracy za granicą głównie przy zbiorach warzyw i owoców (ogórki, pomidory, papryka, truskawki i czereśnie). Obecna firma, w której pracowaliśmy niestety zbankrutowała wiec jesteśmy gotowi podjąć każdą pracę. Pochodzimy ze śląska i posiadamy niemieckie paszporty. Bardzo dobra znajomość niemieckiego i podstawowa angielskiego. Tel. 503788697 pozdrawiamy.

 6. Witam!
  Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Pańską ofertą pracy. Pracowałam na farmie przy zbiorze jabłek i gruszek w Anglii. Mój chłopak pracował w Polsce przy zbiorach. Może nie mamy zbyt dużego doświadczenia, ale jesteśmy pracowici i nie boimy się pracy. Jestesmy dyspozycyjni od 13 lipca do końca września / początku pażdziernika. Język niemiecki i angielski w stopniu podstawowym.

 7. Dabek i Marteczek na 4 lipca 2012 @ 10:41

  Witam jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Jesteśmy pracowici i sumienni, duża motywacja i kultura osobista .posiadamy, doświadczenie przy zbiorach. Język angielski komunikatywny. Proszę o kontakt mailowy.Pozdrawiam

 8. Agnieszka, 23 lata na 4 lipca 2012 @ 10:50

  Witam, wraz z koleżanką (w tym samym wieku) chciałybyśmy podjąć tą pracę. Bardzo zależy nam na wyjeździe za granicę do pracy na ten sezon. Ja posługuję się dobrze językiem angielskim i jestem z Wałbrzycha, ona niemieckim (pszczólki – okolice Gdańska). Proszę o kontakt 609967510.

 9. Witam, jesteśmy pięcioosobową grupą znajomych szukających pracy sezonowej aby zarobić na dalszą edukację, jesteśmy zdyscyplinowani i gotowi do ciężkiej pracy, doświadczenie przy zbiorach truskawek w Polsce, dyspozycyjni od 14 lipca, język angielski na poziomie komunikatywnym, jesteśmy w województwa Lubuskiego, prosimy o kontakt e-mail efka-aa@wp.pl. Z poważaniem.

 10. Dzień dobry,
  Wraz z grupą znajomych ( 4-5 chłopaków w wieku od 22 do 26lat) jesteśmy zainteresowani tego typu pracą. Każdy z Nas pracował już przy zbiorach owoców i warzyw wszelkiego rodzaju (winogrona, jabłka, truskawki, maliny, poziomki, ziemniaki) m.in w Holandii i Francji. Znam biegle język francuski i włoski, ponadto każdy z Nas zna język angielski w stopniu wystarczającym do swobodnej komunikacji. Istnieje również możliwość wyjazdu własnym samochodem. W razie pytań prosimy o kontakt mailowy.
  Pozdrawiamy

 11. Witam:) jestem zainteresowany tą oferta gdyż pracowalem juz na podobnych stanowiskach, jestem dyspozycyjny juz od dziś. prosze o kontakt e-mail’owy z poważaniem:)

 12. Dawid i Kasia na 4 lipca 2012 @ 12:33

  Witamy
  Jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą.
  Jesteśmy parą (24 i 26 lat) odpowiedzialnych i dobrze zorganizowanych ludzi gotowych do pracy przy zbiorach. Pochodzimy ze wsi, gdzie prace tego typu są znane, więc nie boimy się żadnych niespodzianek. Ponadto pracowaliśmy na zbiorach w Polsce.
  Jesteśmy dyspozycyjni od początku sierpnia, obydwoje posiadamy prawo jazdy kat. B. Chłopak posiada VCA oraz nr. Sofi . Język angielski na poziomie wystarczającym do porozumienia :) Prosimy o kontakt.
  Z poważaniem
  K&D

 13. miszorek133 na 4 lipca 2012 @ 13:12

  Witamy
  Jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą.
  Jesteśmy parą (24 i 26 lat) odpowiedzialnych i dobrze zorganizowanych ludzi gotowych do pracy przy zbiorach. Pochodzimy ze wsi, gdzie prace tego typu są znane, więc nie boimy się żadnych niespodzianek. Ponadto pracowaliśmy na zbiorach w Polsce.
  Jesteśmy dyspozycyjni od początku sierpnia, obydwoje posiadamy prawo jazdy kat. B. Chłopak posiada VCA oraz nr. Sofi . Język angielski na poziomie wystarczającym do porozumienia Prosimy o kontakt.
  Z poważaniem
  K&D

 14. Jestem zainteresowany pracowalem juz przy jablkach gruszach oraz szparasze posiadam numer SOFI prosze o kontakt Sienio999@interia.pl lub tel.534552174 Pozdrawiam

 15. Witam jest zainteresowany ofertą pracy pracowałem juz przy zbiorach warzyw w Niemczech mój nr.tel.724108480/zdzislawa.stepien@onet.pl pozdrawiam Jurek

 16. Trzech mężczyzn gotowych do pracy na 4 lipca 2012 @ 14:45

  Trzech męzczyzn odpowiednio zmotywowanych i gotowych do pracy w wieku od 30 do 32 lat z prawem jazdy kat.B znajacych bardzo dobrze jezyk Angielski. Czekamy na kontakt i pozdrawiamy!

 17. Dzien dobry mam ponad roczna prace przy zbiorach jablek z polnocnych wloch znam dobrze jez.wloski i komunikatywnie jez.angielski. Tomasz

 18. Marta i Kasia na 4 lipca 2012 @ 15:15

  Witam
  Wraz z koleżanką również jesteśmy zainteresowane tą pracą. Mamy 22 i 23 lata, obydwie jesteśmy studentkami i jesteśmy dyspozycyjne w okresie sierpień-wrzesień. Jesteśmy zdeterminowane i pracowite. Język angielski zaawansowany i u drugiej komunikatywny. Jeśli oferta jest wciąż aktualna i będzie taka potrzeba – wyślemy cv i reszte danych.

  pozdrawiam
  Marta
  605913989

 19. Witam , nazywam się Adam , ja i moi znajomi (2osoby) posiadamy doświadczeni w pracach sadowych jak również w pracy na wysokości , jesteśmy konkretni i szybcy .Znamy język angielski

  Chcielibyśmy podjąć w/w pracę .Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby

 20. Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą mam 19 lat pracowałem już przy zbiorach owoców.

  e-mail perkaprzemek@wp.pl
  telefon podam po skontaktowaniu się.

 21. WIEK 24 LATA JESTEM ZAINTERESOWANA PAŃSTWA OFERTĄ. OD DZIECKA MIESZKAM NA WSI JAK RÓWNIEŻ WYKONYWAŁAM PRACĘ PRZY ZBIORACH OWOCÓW I WARZYW. SZYBKO SIĘ UCZĘ. j ANGIELSKI NA POZIOMIE PODSTAWOWYM
  POZDRAWIAM

 22. Roma i Klaudia na 4 lipca 2012 @ 16:11

  Jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą pracy. Posiadamy doświadczenie w pracy za granicą i w pracy przy zbiorach. adres email kontaktowy to: roma16@onet.eu

 23. Krzysiek na 4 lipca 2012 @ 16:24

  Witam mam 32 lata i pilnie poszukuję pracy fizycznej za granicą.
  Jestem
  pracowity, odpowiedzialny, sumienny, uczciwy, umiem pracować w zespole.Posiadam uprawnienia do obsługi wózków,pj.kat B
  jestem abstynentem. Może być ogrodnictwo, produkcja, pracownik fizyczny,
  załadunki, rozładunki, przy taśmie, zbiór owoców i warzyw, itp.Szybko się uczę.Proszę o poważne oferty pracy.Jestem gotów do wyjazdu w każdej chwili.Pochodzę z woj.Łódzkiego. 535308535.

 24. Artur i Tadzik na 4 lipca 2012 @ 16:27

  Witam , mam na imię Artur i mam 32 lata wraz z kolegą (39l.) jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy od zaraz . Na wszelki wypadek podaje swój numer telefonu…536-249-474 . Pozdrawiam.

 25. Łukasz,Bartek,Krzysiek na 4 lipca 2012 @ 16:29

  Jestem zainteresowany państwa ogłoszeniem na temat pracy w Holandii i mógłbym podjąć pracę już od początku lipca , jestem osobą komunikatywną,otwartą znającą język angielski na dość wysokim poziomie. Wraz z 2 znajomymi praca fizyczna nie jest nam obca iż jako młode osoby 22,26 i 27 mamy ponad 6 letni staż w zakładach produkcyjnych,magazynierzy w kilku zakładach. Jestesmy zdecydowani i przygotowani do wyjazdu w kazdej chwili. Pozdrawiam!

 26. witam,
  jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Jestem studentem, pracowity, znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym

 27. Joanna i Marek na 4 lipca 2012 @ 17:18

  Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą i gotowi do wyjazdu w każdej chwili. Znamy biegle język angielski i mamy długoletnie doświadczenie w pracy za granicą oraz w ogrodnictwie/sadownictwie. Pochodzimy z woj. zachodniopomorskiego.

 28. Witam nazywam sie Adam mam 22 lata i doświadczenie w zrywaniu jabłek , jestem młody silny uczciwy i pracowity . Zainteresowała mnie Państwa oferta pracy .
  Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby

 29. Witam.
  Jestesmy zainteresowani Państwa ofertą. Dwie osoby mezczyzna lat 20 i kobieta lat 18 pilnie poszukuja pracy i chetnie podejmiemy Panska oferte. Jesteśmy pracowici i mamy duzą motywacje do pracy.

  bardzo prosimy o szybki kontakt: 724966404

  Dziękujemy.!

 30. Witam,
  jesteśmy parą studentów i mamy po 24 lata. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach w Polsce. Chętnie podejmiemy pracę. Znajomość języków: angielski-dobry, niemiecki-podstawowy.(woj. mazowieckie)
  Prosimy o odpowiedz
  marlena509@o2.pl

 31. Bardzo jestem zainteresowany Pańską ofertą, mieszkam na wsi a wiec jestem przyzwyczajony do takiej pracy mam 26 lat i jestem odpowiedzialną osobą, pozdrawiam

 32. Witam, również jestem zainteresowany Pańską ofertą, w tej chwili potrzebuję pracy jak wody … Pracowałem w Irlandii przy pieczarkach . Mieszkam na wsi. Mam 26 lat.
  Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby

 33. Witam ,
  szukam pracy przy zbiorach dla pary , oboje mamy doswiadczenie przy zbiorach (grecja)
  j.angielski w stopniu komunikatywnym , pełna dyspozycyjnosc.
  pozdrawiam

 34. Witam mam na imię Karol mam 22 lata,w tamtym roku byłem dwa razy w Holandii wiosną siedem tygodni przy szczepieniu drzewek i w wakacje przy sadzonkach truskawek znam komunikatywnie język angielski i bardzo jestem zainteresowany waszą ofertą pracy,proszę o jakąś odpowiedz.
  Pozdrawiam Karol

 35. To sciema! nikt nie płaci w Holandii 11 euro za godzine -to oszustwo!!!!

 36. Praca Adam Koralewski na 5 lipca 2012 @ 08:40

  Witam serdecznie.
  Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy. Mam 21 lat jestem studentem na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Jestem osobą młodą gotową podjęcia się pracy fizycznej od zaraz. Językiem angielskim posługuje się na poziomie dobrym, język niemiecki- poziom podstawowy. Prosiłbym o kontakt e-mail lub pod numerem 793013360.
  Pozdrawiam Adam Koralewski.

 37. Marta i Michał na 5 lipca 2012 @ 08:50

  Jesteśmy parą maturzystów i bylibyśmy zainteresowani państwa ofertą. Ja znam angielski w stopniu komunikatywnym mój partner zaś w zaawansowanym. Jesteśmy sumienni i uczciwi. Oboje mamy bardzo dużą motywacje do pracy. Proszę o kontakt na maila – sprawka5@gmail.com
  Pozdrawiam
  Marta Sprawka

 38. Wyjazd od zaraz na 5 lipca 2012 @ 10:05

  Damian 26 lat, komunikatywny j. angielski, prawo jazdy kat. B, bez nałogów, wieloletnie doświadczenie pracy w krajach UE (również zbiory).
  Woj. dolnośląskie, zdeterminowany do wyjazdu od zaraz.
  693-662-148
  damian.mrd@o2.pl

 39. Witam jestem zainteresowana Panstwa oferta mam 22 lata , okolice Bydgoszczy +48889657844
  Pozdrawiam Maria

 40. Jakub
  Lat 19
  Województwo małopolskie
  Doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw
  Komunikatywny angielski
  Prawo jazdy kat. B
  515 941 353
  Mogę wyjechać chociażby dziś.
  Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury

 41. Michał i Andrzej na 5 lipca 2012 @ 10:43

  Jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.Znamy j.niemiecki i angielski.Mamy doświadczenie w ogrodnictwie i sadownictwie.Posiadamy prawo jazdy kategorii B,C,C+E.
  Jesteśmy dyspozycyjni.Kontakt

 42. Grzegorz na 5 lipca 2012 @ 10:46

  Witam. Również jestem zainteresowany Państwa ofertą. Mam 26 lat, język ang. komunikatywny, przyzwyczajony do ciężkiej pracy fizycznej, sumienny i pracowity.
  tel. kom. 722-045-332
  Pozdrawiam

 43. Magdalena na 5 lipca 2012 @ 11:08

  Dzień dobry mam 23 lat. wraz z chłopakiem(26 lat) jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Posiadamy doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw(Holandia), prawo jazdy kat. B oraz SOFI numery. Proszę o kontakt na maila bądź pod numer telefonu 506515183 . Pozdrawiam i czekam na pozytywne rozpatrzenie.

 44. Patrycja Myga na 5 lipca 2012 @ 11:46

  Jestem zainteresowana ofertą pracy.
  Chciałabym podjąć pracę z moim chłopakiem.
  Język angielski w stopniu komunikatywnym.
  Proszę o kontakt.
  503161500

 45. WOJTEK ADRIAN na 5 lipca 2012 @ 14:19

  Witam. Jesteśmy zainteresowani pracą! Doświadczenie mamy ze zbioru Winogron w Leiwen w Niemczech. Solidni i uprzejmi podejmiemy pracę od końca Lipca, początku sierpnia. Pozdrawiamy i liczymy na szybką odpowiedź.

 46. Witam! Jesteśmy chętni do pracy za granicą przy zbiorach jabłek.Jest nas 3,dwie dziewczyny 19i25lat i chłopak lat 22 szukamy pracy za granicą i jesteśmy zainteresowani tą ofertą a także mamy świadomośc że praca ta wymaga zaangażowania siły i chęci.
  721517050 prosimy o kontakt

 47. Piotr i Sylwia na 5 lipca 2012 @ 15:38

  Poszukujemy kogos z samochodem kto chcialby pojechac na zbiory owocow lub warzyw do Holandii badz tez pld Niemcy bez posrednictwa agencji pracy. Znamy pare miejsc gdzie pracowalismy wczesniej. Pokryjemy wieksza czesc kosztow paliwa.
  Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod nr 507559681.

 48. Witam , jestem zainteresowana ofertą. Jeśli są jeszcze miejsca wolne proszę o kontakt pod numerem 785117296 bądź pod mailem. Jestem dyspozycyjna , mam 20 lat i właśnie ukończyłam szkołe średnią. Język angielski koomunikatywny.

 49. Witam mam na imię Aneta jestem zainteresowana państwa ofertą , mam silną motywacje , pracowałam juz przy zbiorze owoców w Niemczech . Jestem dyspozycyjna w każdej chwili mam 20 lat . język angielski komunikatywny. pochodze z woj. małoposkiego . bardzo prosze o kontakt e-mail aneta566@interia.eu

 50. Witam.
  Nazywam się Damian i jestem studentem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Jestem zmotywowaną osobą do pracy i chciałbym wyjechać za granicę. Język angielski znam na poziomie bardzo dobrym. Posiadam prawo jazdy kategorii B.
  Proszę o kontakt: denz.dk@gmail.com lub tel 724863751

 51. Witam mam 32 lata i pilnie poszukuję pracy fizycznej za granicą.
  Jestem
  pracowity, odpowiedzialny, sumienny, uczciwy, umiem pracować w zespole.Mam doświadczenie przy zbiorach jabłek.

 52. Witam!!! Jestem osobą pracowitą, solidną, odpowiedzialną, sumienną, uczciwą, umiem pracować w zespole. Indywidualna praca również nie sprawia mi żadnego problemu. Posiadam prawo jazdy kat. B. Nie mam żadnych nałogów. Jestem otwarty na Państwa propozycje pracy nie tylko w ogrodnictwie (zbiory owoców i warzyw), ale również może to być produkcja, pracownik fizyczny,
  załadunki, rozładunki, przy taśmie itp. Szybko się uczę. Doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw w Polsce. Dyspozycyjny – jestem gotów do wyjazdu w każdej chwili bez limitu czasowego. Pozdrawiam

 53. Witam, jestem studentem, mam 19 lat i jestem zainteresowany tą ofertą, dobrze znam angielski i pracowałem już przy zbiorach truskawek. proszę o kontakt 602240496

 54. Witam,
  Jestem zainteresowany pracą przy zbiorach owoców i warzyw.
  Mam 19 lat. Jestem osobą pracowitą i sumienną. Mój angielski jest dobry. Prawo jazdy kat.B. Doświadczenie przy zbiorach truskawek. Jestem gotów do wyjazdu. W razie zainteresowania moją osobą proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  Tel: 504 475 548

  Z poważaniem

  Michał Poniatowski

 55. w raz z 2 koleżankami poszukuję pracy sezonowej. Jesteśmy studentkami krakowskiej uczelni, mamy 21 lat, doświadczenie w podobnej pracy, znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie oraz prawo jazdy kat. B. Pozdrawiam

 56. Dawid 21 lat na 6 lipca 2012 @ 12:14

  Interesuje mnie praca na wakacje lipiec-pazdziernik ale nie wykluczam zostania na dluzej, o ile to bedzie mozliwe. Jestem studentem trzeciego roku uczelni technicznej (Politechnika) na kierunku Zarzadzanie i Inzynieria Produkcji. Pochodze z miejscowosci typowo rolniczej w wojewodztwie kujawsko-pomorskim. Mam doswiadczenie przy pracy w rolnictwie, poniewaz rodzice posiadaja gospodarstwo rolne. Znajomosc jezyka angielskiego na dobrym poziomie, prawo jazdy kat. B.

  Pozdrawiam
  Dawid.

 57. Jarek, Kamil na 6 lipca 2012 @ 12:20

  Witam!
  Mamy po 19 lat i jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach. Jesteśmy bardzo pracowitymi i solidnymi osobami.
  Proszę o kontakt.
  Z poważaniem
  Jaromir Bigajski

 58. Dominika na 6 lipca 2012 @ 15:44

  Witam!!
  Mam na imię Dominika mam 25 lat, szukam pracy przy zbiorach w Holandii jestem osobą pracowitą i gotową do wyjazdu w każdej chwili. tel 507424584

 59. 2 studentów na 6 lipca 2012 @ 16:46

  Witamy !

  Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Mamy po 21 lat, jeśtesmy studentami i pragniemy dorobić. Pracowaliśmy juz w Niemczech przy zbiorze ogórków, więc wiemy co to ciężka praca.

  Prosimy o kontakt 601516021

 60. Wtam,
  jestem wraz z koleżanka zainteresowana tą ofertą, mamy 20 i 21 lat, doświadczenie z owocami- oczywiście posiadaamy

  email: jadzika16@interia.eu tel 501935392 pozdrawiam

 61. Trzy studentki na 6 lipca 2012 @ 18:00

  Witam!
  Trzy studentki w wieku 21 lat bardzo zainteresowane ogłoszeniem. Mamy wielkie chęci i motywację do pracy. Kontakt pod nr 662636432

 62. Witam mam 21 lat, posiadam duże doświadczenie w pracach przy zbiorach warzyw i owoców. Prosze o kontakt

 63. Paweł i Gosia na 6 lipca 2012 @ 20:54

  Witam. Jesteśmy zainteresowani wraz z dziewczyną waszą ofertą pracy, mamy po 21 lat, jesteśmy studentami. Mamy doświadczenie w pracach sezonowych, w zeszłym roku pracowaliśmy przez ponad 3 miesiące na szklarniach przy pomidorach. Jesteśmy młodymi, pracowitymi osobami, znamy język angielski w stopniu komunikatywnym. Posiadam prawo jazdy kat. B. Z niecierpliwością czekamy na odpowiedź.
  Pozdrawiam,
  Paweł i Gosia
  hpawel91@gmail.com
  tel. 504 512 665

 64. Witam jestem zainteresowany propozycją pracy mam 21 lat . mam doświadczenie przy zbiorach owoców bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam

 65. Czarek i Ewelina na 7 lipca 2012 @ 05:08

  Witam!
  Wraz z moją dziewczyną jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy.Jesteśmy studentami w wieku 22 i 21 lat.Oboje mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, posiadam własną plantacje ok 1 ha także z winobraniu i w zbiorze pomidorów. Jesteśmy zdyscyplinowani, bez nałogów, zdolni do pracy 12h i więcej.Posiadamy prawo jady kat.B i własny samochód. Pochodzimy z województwa lubelskiego. Znajomość j. angielskiego bdb, język niemiecki średni, j. niderlandzki podstawy
  Kontakt 667287605 Cezary Drzewiecki

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 66. zofia Malgorzata na 7 lipca 2012 @ 05:37

  Jestesmy zainteresowane oferta pracy przy zbiorze jablek prosimy o szczegoly oto muj numer tel 507563230 Pozdrawiamy

 67. Monika, Grażyna i Mariusz na 7 lipca 2012 @ 06:05

  Dzień dobry. Chciałabym zgłosić kandydaturę swoją oraz dwójki znajomych. Jestem osobą zdyscyplinowaną i silnie zmotywowaną, znam dobrze język angielski, szybko odnajduję się w nowych miejscach i sytuacjach oraz posiadam wysoką kulturę osobistą. Proszę o kontakt. Pozdrawiam

 68. LUDZIE! weźcie nauczcie się czytać :) swoją odpowiedz do pracodawcy macie nad mapką takie ładne coś jak :KONTAKT . Wystarczy kliknąć i po kłopocie :P

 69. Witam :) Jestem zainteresowana Państwa ofertą, od kilku lat jeżdżę na szparagi do Niemiec wiec ciężkiej pracy się nie boję, mam 27 lat. Proszę o kontakt

 70. Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy, od kilku lat jeżdżę na szparagi do Niemiec, także nie straszna mi żadna praca, zbierałam również inne owoce i warzywa w Polsce. Mam 27 lat i jestem w pełni dyspozycyjna, posiadam podstawową znajomość języka angielskiego i niemieckiego. Proszę o kontakt.

 71. Edyta Handel na 7 lipca 2012 @ 15:19

  Witam,
  Jesteśmy bardzo zainteresowani propozycją pracy. Razem wyjeżdżaliśmy podczas wakacji do Anglii. Poza tym chłopak posiada doświadczenie przy zrywaniu jabłek, którego nabrał podczas pracy w Austrii. Oboje w stopniu komunikatywnym znamy angielski. Możemy wyjechać w każdej chwili.
  Prosimy o kontakt na edyta.handel@gmail.com

 72. Jestem zainteresowany pracą, mam 23 lata, pracowity. wrobel25801@wp.pl

 73. znam również język angielski na poziomie komunikatywnym , prawo jazdy kat, B , C, i uprawienia na wózki widłowe

 74. kari19991 na 7 lipca 2012 @ 20:41

  jestem zainteresowana ofertą pracy. prosze o szczegóły. karolina_rudecka@wp.pl

 75. 2 siostry:) na 7 lipca 2012 @ 20:50

  Witamy jesteśmy bardzo zainteresowane waszą ofertą! Jesteśmy dynamicznymi kobietkami które nie boją sie pracy.W sposób odpowiedzialny i sumienny wykonujemy powierzone nam zadania.Jezyk angielski znamy w stopniu średnim.Pozdrowionka:)
  S i M.

 76. Natalia i Piotr na 7 lipca 2012 @ 21:17

  Witam! jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Jesteśmy parą 19/20 lat. Jesteśmy sprawni fizycznie oraz zmobilizowani i chętni do pracy. Możemy podjąć pracę od zaraz. prosimy o szczegóły oferty. Pozdrawiamy.

 77. Grzegorz na 8 lipca 2012 @ 11:42

  Jestem zainteresowany praca przedstawiona na tym serwisie internetowym.
  Mam doswiadczenie w zbiorach owoców i warzyw (Austria – ogórki, Belgia – truskawki). Jestem osoba uczciwa i pracowita. Wiem co to praca poniewaz prowadze z tata małe gospodarstwo. Jestem studentem Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

  Moge podjac prace od zaraz.

  telefon kom. +48 886456330
  e-mail: edie1993@wp.pl

 78. Witam,

  Mam 22 lata i jestem zainteresowany pracą sezonową za granicą. Posiadam prawo jazdy kategori B, język angielski opanowałem w stopniu komunikatywnym. Jestem zainteresowany każdąofertąpracy.

  pozdrawiam
  Rafał

 79. Witam! Jesteśmy zainteresowane państwa ofertą.Czy nadal jest oferta aktualna?Proszę o odpowiedz.

 80. Witam!
  Mam 23 lata i jestem zainteresowany pracą sezonową za granicą. Posiadam prawo jazdy kategorii B, uprawnienia na wózki widłowe, Brak znajomości języka. Jestem zainteresowany każdą ofertą pracy w Holandii.

  Mogę podjąć pracę od zaraz!

  Kontakt e-mail: norbi241089@wp.pl

 81. jestem studentem, mam 22 latawiele razy bylem w Holandi na zbiorach, znam angielski,niemiecki,hiszpanski, i troszeczke holenerski, Wiem jak wygląda taka praca jestem silnym i niezwykle wydajnym pracownikiem.

 82. Witam jesteśmy jak najbardziej zainteresowani pracą przy zbiorach jabłek , oboje z mężem mamy 4 letnie doświadczenie w zbiorach jak i sortowaniu oraz pakowaniu owoców. Doświadczenie zostało nabyte w Belgi. Bardzo proszę o kontakt . Jesteśmy ludźmi pracowitymi, dyspozycyjnymi ,posiadamy własny transport no i oczywiście prawo jazdy. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

 83. witam mam 21 lat .Znam niemiecki w stopniu komunikatywnym oraz podstawy angielskiego.Pracowalam juz przy zbiorach owocow w czechach.

 84. Witam , jestesmy 2 parami (26 i 32 oraz 45 i 45 ) mamy doswiadczenie przy zrywaniu jablek i gruszek na ziemi i na platwormie ,posiadamy nr sofii. Jezeli Panstwa jest jeszcze aktualna to prosimy o kontakt na email lub tel 0048 690 024 227 dziekujemy i pozdrawiamy

 85. Jakub i Justyna na 9 lipca 2012 @ 10:50

  Witam jestesmy zainteresowani panstwa oferta pracy mamy po 22 lata, doświadczenie w pracy sezonowej , jestesmy z woj.podkarpackiego , prosimy o kontakt : 696718726

 86. Witam , jestesmy 2 parami (26 i 32 oraz 45 i 45 ) mamy doswiadczenie przy zrywaniu jablek i gruszek na ziemi i na platwormie ,posiadamy nr sofii. Jezeli Panstwa jest jeszcze aktualna to prosimy o kontakt na email lub tel 0048 690 024 227 dziekujemy i Pozdrawiamy serdecznie

 87. Witam, bardzo jestem zainteresowana państaw ofertą. Mam 27 lat i posiadam prawo jazdy kat. B.
  Proszę o kontakt tel. 667-740-043

 88. Marta i Tomek na 9 lipca 2012 @ 14:26

  Witamy, jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Mamy po 23 lata i jesteśmy studentami. Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym. Jesteśmy odpowiedzialni i pracowici. Posiadam prawo jazdy kategorii B. Jeżeli to możliwe proszę o kontakt i bliższe informacje. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszego zgłoszenia.
  Pozdrawiamy serdecznie
  tel. 666478197

 89. Witam,
  jestem zainteresowaną Państwa ofertą. Mam 22 lata jestem studentką, dlatego wyjechać mogę na okres od teraz do końca września. Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, posiadam niewielkie doświadczenie w pracy przy zbiorach owoców w Polsce. Jestem odpowiedzialna i pracowita, posiadam prawo jazdy kat. B. Proszę o kontakt i bliższe informację. Pozdrawiam serdecznie
  Magdalena Kurzyna

 90. “Praca sezonowa w Holandii przy zbiorach owoców i warzyw” na 9 lipca 2012 @ 21:00

  Mam 51 LAT ZBIERAM OWOCE JUZ DLUGO NA TERENIE HOLANDI JESTEM SPRAWNA FIZYCZNIE PRACODAWCY HOLENDERSCY SA OGOLNIE ZEMNIE ZADOWOLENI.MOJ NUMER TEL.0048781932821 PRZYGOTOWNI ZEMNA DO WYJAZDU SA JESZCZE 3 OSOBY DO LAT30 POZDRAWIAM

 91. Praca w Holandii przy zbiorach jabłek!! na 10 lipca 2012 @ 10:33

  Witam,
  Jesteśmy zainteresowani ofertą .Jesteśmy Parą znamy język angielski w stopniu komunikatywnym.Mamy doświadczenie w zbiorze,klasyfikacji i segregowaniu owoców,jabłek i gruszek zagranicą.Jedna osoba z naszej dwójki posiada prawo jazdy,druga zaś posiada nr sofi.Prosimy o kontakt mailowy i bliższe informacje odnośnie tej oferty pracy.Jeśli dostaniemy jakis odzew z Państwa strony podamy nr telefonu oraz wyślemy cv i odpowiemy na wszystkie pytania czego też oczekujemy od państwa ponieważ mamy kilka pytań a odpowiedzi na nie nie były zawarte o ofercie. Pozdrawiamy serdecznie i czekamy na mail.

 92. Witam.
  Jestem zainteresowana Państwa ofertą. Proszę o kontakt.

 93. Dzień dobry jestem mile zaskoczona waszą ofertą pracy mam 26 lat pracowałam już kilka krotnie za granicą więc proszę o kontakt tel. 721-748-997

 94. Kamila- studentka na 10 lipca 2012 @ 15:34

  Witam,
  Mam 20 lat, i jestem studentką, poszukuję pracy za granicąi jestem zainteresowaną pańską ofertą. Mam doświadczenie przy zbiorze owoców i warzyw oraz potrafię bez problemu porozumieć się w języku angielskim. 693095634 oto mój nr kontaktówy

 95. Witam,
  Jestem zainteresowany pracą przy zbiorach owoców i warzyw.
  Mam 19 lat. Jestem osobą pracowitą i sumienną. Mój angielski jest dobry. Prawo jazdy kat.B. Doświadczenie przy zbiorach truskawek. Jestem gotów do wyjazdu. W razie zainteresowania moją osobą proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  Tel: 504 785 548

  Z poważaniem

  Michał Poniatowski

 96. Jesteśmy zainteresowani pracą( 3 osoby) na okres sierpnia 2012 roku . Angielski na poziomie komunikatywnym .

 97. Witam.

  Wraz z moją dziewczyną chetnie podejmiemy oferte pracy przy zbiorach jabłek tel.667-190-996,martynakopec@op.pl

 98. Praca w Holandii przy zbiorach jabłek na 11 lipca 2012 @ 10:33

  Dzień dobry,

  Jestem zainteresowany Państwa ofertą wraz z dwoma kolegami z wielką chęcią podejmiemy tą pracę. Mamy za sobą wiele prac sezonowych. Jeśli są Państwo zainteresowani, proszę o kontakt.

 99. Anna i Damian na 11 lipca 2012 @ 11:17

  Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą i jeśli jest nadal aktualna prosimy o kontakt 146428138

 100. Kamil Gajewski na 11 lipca 2012 @ 12:44

  Witam. Mam na imię Kamil. Pracowałem na Wyspach. Mieszkam na takiej tracie gdzie ludzie żyją z sadownictwa wiec zbiór jabłek jest mi znany. Mam 26 lat.
  Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby….pozdrawiam
  - tel – 502 670 372

 101. Witam. W tym roku skończyłem technikum, mam 20 lat. Jestem pracowity i odpowiedzialny oraz mam doświadczenie w zbiorze jabłek a także innych owoców. Dobrze znam j. angielski i mam prawo jazdy kat. B.

 102. Witam. Mam 23 lata i jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Jestem osobą bardzo ambitną i pracowitą. Posiadam doświadczenie jeśli chodzi o ciężkie prace fizyczne. Proszę o kontakt pod nr 660868700 lub e mailem. Pozdrawiam.

 103. Sebastian Bąk na 11 lipca 2012 @ 15:01

  Witam mam 25 lat moja dziewczyna 24 chcielibyśmy wyjechać razem do pracy na chwilę obecną oboje pracujemy w holandii ja przy zbiorze pomidorów moja dziewczyna przy sadzonkach szukamy pracy w jednym miejscu z góry dziękuję za odpowiedź

 104. Dzień dobry, wraz z trzema osobami jesteśmy zainteresowani pracą przy w. w. zajęciach. Dwie kobiety 19 lat 43 lat oraz ja 25 lat posiadamy doświadczenie przy zbiorach m in. szparagi, ogórki, pomidory, jabłka, wiśnie oraz dynia. Jest możliwy wyjazd od zaraz na dowolny okres czasu, prosimy o rozważenie naszej kandydatury. tel. 669 390 597

 105. Iwona Mikitiuk na 11 lipca 2012 @ 15:39

  Witam
  Posiadam doświadczenie w zbiorach jabłek (3 sezony) w tym jeden w Anglii. Znam język angielski i mam prawo jazdy. nr 509111297

 106. Witam. Mam 21 lat i poszukuje pracy na okres Sierpień-wrzesień znam w stopniu komunikatywnym jęzzyk niemiecki i angielski. Bardzo prosze o kątakt 721863245

 107. Kamil i Waldemar(24lata i 27 lat) na 11 lipca 2012 @ 19:25

  Jesteśmy zainteresowani pracą przy zbiorach jabłek.
  We Włoszech (Bari, Toskania) byliśmy na zbiorach oliwek (Bari) i winogron (rejon Toskanii).
  Ja Kamil płynnie mówie po angielsku.
  tel.519574802
  email: kamil801@gmail.com

 108. witam jesteśmy zainteresowane oferta pracy oto moj nr. telefonu 791074358

 109. Dzień dobry, jestem zainteresowana tą ofertą pracy wraz z dwiema innymi dziewczynami i jednym chłopakiem. Znamy j. angielski i j. niemiecki. Posiadamy doświadczenie przy zbiorze truskawek i malin. Wiemy co to ciężka praca. Jestesmy sumienni i ambitni, i nastawieni na realizację powierzonych nam zadań. Bardzo prosimy o kontakt.

 110. witam mam 25lat i troche praktyki w zrywie i sorcie. Byłam w Niemczech 3razy na zbiorze i 1raz na sorcie w Niemczech Nottensdorfi. Oraz kilka razy w Belgii Kortenaken i okolice. Jestem zainteresowana pracą miałabym grupke 10osób chętnych w różnym wieku ale bardzo sprytnych fizycznie zarówno kobiety jak i mężczyźni. Język na poziomie podstawowym angielski jak i niderlandzki. prawo jazdy ktoś z moich znajomych miałby na pewno.Dojazd ponosimy na własny koszt. Jeśli jesteście zainteresowani proszę o kontakt.
  jestem z woj.Lubelskiego prosze o kontakt mailowy izyka1@go2.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 111. Witam.Mam na imię Tomek mam 25 lat.jestem zainteresowany Państwa ofertą.Posiadam prawo jazdy kat.b oraz doświadczenie w pracach fizycznych, angielski w stopniu podstawowym. kotakt 514-472-770

 112. Katarzyna F na 12 lipca 2012 @ 15:37

  Witam, mam na imię Katarzyna, mam 20 lat i bardzo mnie zainteresowała powyższa oferta. Jestem uczennicą i poszukuję pracy na okres wakacji. Jestem pracowita i bardzo zalży mi na dostaniu możliwości pracy. Znam język angielski w stopniu komunikatywnym, posiadam doświadczenie w pracach przy zbiorach oraz posiadam prawo jazdy kat. B .
  Bardzo proszę o kontakt.
  kasiula_buziak@onet.eu
  513606157

 113. Barbarella na 12 lipca 2012 @ 17:58

  Witam,
  ja (24l.) wraz z moim chłopakiem (29l.) jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Mamy oboje doświadczenie przy zbiorach truskawek, malin, oliwek, oraz warzyw, posiadamy sofi nr, chłopak potrafi j. angielski w stopniu komunikatywnym, ja j. niemiecki (średnio). Jesteśmy zmotywowani do natychmiastowej współpracy, nawet na okres długoterminowy.
  Nasza praca jest zawsze wykonywana sumiennie i wydajnie, co świadczy o naszej mobilności.
  Kontakt:
  Basia: b.narloch1@wp.pl
  tel.603 073 725
  Tomek: antonio426@wp.pl
  tel. 782 383 276

 114. krzysztof na 12 lipca 2012 @ 19:22

  Witam,
  ja i mój kolega 19 i 20 tat jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Mamy oboje doświadczenie przy zbiorach posiadamy sofi nr, i j. angielski w stopniu komunikatywnym, prawo jazdy, PODEJMIEMY każdą pracę od zaraz.Obecnie przebywamy w Holandii.
  Kontakt:31685780080
  Krzysztof

 115. Witam serdecznie,

  Jestem studentem zainteresowanym Państwa ofertą , posiadam doświadczenie przy zbiorach.Znam jezyk angielski i niemiecki na poziomie podstawowym. Jestem osoba uczciwą, nie bojącą sie pracy fizycznej, bez nałogów. Telefon kont. 724955125

 116. Praca w Holandii przy zbiorach jabłek na 13 lipca 2012 @ 08:15

  Witam
  Mam na imię Bogdan 44lata Posiadam doświadczenie w pracy przy zbiorach.Pracowałem przy zbiorach jabłek we francji{okolice GAP,ORANGE } oraz przy zbiorach pomidorów we włoszech{okolice Fogii}
  Jestem w pełni dyspozycyjny
  Pozdrawiam

 117. Elżbieta i Stanisław na 13 lipca 2012 @ 08:42

  Witam,
  wraz z mężem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Posiadamy doświadczenie w pracach sezonowych w Holandii oraz znamy komunikatywnie język niemiecki.

 118. Kaśka i Martyna na 13 lipca 2012 @ 11:01

  Witam! Dwie koleżanki w wieku 24 lat są zainteresowane powyższą ofertą pracy przez okres sierpień-wrzesień. Jesteśmy sumienne, odpowiedzialne, pełne energii do pracy. Obie dobrze znamy język angielski oraz mamy doświadczenie w podobnej pracy. Prosimy o kontakt mailowy- kasiar210@wp.pl

 119. Wyjazd na winobranie 2012 na 13 lipca 2012 @ 12:47

  Witam, jesteśmy parą zainteresowaną powyższą ofertą pracy przy zbiorach winogrona. Jesteśmy studentami (chłopak i dziewczyna, lat 24) o bardzo dobrej kondycji fizycznej. Mamy doświadczenie przy zbiorach wiśnie na terenie Niemiec w 2008, 2009 i 2010. Jesteśmy pracowici, punktualni i ambitni. Pełni energii i przyjaźnie nastawieni do pracy. Znamy j. angielski i podstawy norweskiego. Proszę o kontakt e-mailowy: wredniaaaczek@interia.pl lub telefoniczny: 796-88-01-01 Z chęcią prześlemy nasze CV.

 120. dwoje młodych chętnych ludzi do pracy mamy doświadczenie przy zbiorach za granicą pracowaliśmy przy zbiorach owoców w holandii. Jesteśmy gotowi do wyjazdu w każdej chwili ponieważ posiadamy własny samochód i przyjad do pracy nie stanowi nam problemu nawet gdyby trzeba było dojeżdżać do pracy z nami nie ma problemu

 121. Aleksandra na 14 lipca 2012 @ 11:18

  Witam :) Jestem bardzo zainteresowana waszą ofertą pracy wraz z koleżanka. Mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, wiśni, malin. Jesteśmy w wieku 21 i 20 lat. Jesteśmy zdyscyplinowane, punktualne, pracowite. Znajomość języka angielskiego- podstawowa. Prosimy bardzo o kontakt.

  511-738-273

 122. Witam jestesmy zainteresowani panstwa propozycja pracy przy zbiorach jablek. Jest nas grupa od 4 do 6 osob w wieku od 20-23 lat, obecnie jestesmy w Anglii, prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej propozycji i pilny kontakt pod nr: 07587341369

 123. Arek , Patrycja na 15 lipca 2012 @ 21:18

  Witam Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy wraz z dziewczyną. Mamy doświadczenie przy zbiorach truskawek, jabłek . Jesteśmy w wieku 18 i 19lat. Jesteśmy pracowici młodzi i uczciwi. Znajomość języka angielskiego- podstawowa. Prosimy bardzo o kontakt. 724175796

 124. witam jestem zainteresowany Wasza oferta pracy proszę o kontakt .
  Mam doświadzczenie przy zbiorach owoców.
  tel536961275
  mail:wojtekjp25@gmail.com

 125. Pracowałam juz przy jabłkach w holandii posiadam numer sofi i jestem zainteresowana wasza ofertą

  mail: pola1812@wp.pl

 126. kacprzak91981 na 17 lipca 2012 @ 11:06

  Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.

 127. Witam! Jestem zainteresowany ofertą. Więcej informacji na email…

 128. Jeżeli jest ktoś z woj. lubelskiego bądź podkarpackiego i chciałby jechać za granicę mając już pracę lub dopiero szukając, proszę pisać do mnie, jestem chętny na wyjazd lub wspólne szukanie pracy- wiadomo, ze z kimś zawsze raźniej… Mój e-mail: szakal10@buziaczek.pl

 129. Witam jestem zainteresowany Wasza oferta pracy proszę o kontakt .
  Mam doświadczenie przy zbiorach owoców. 727 574 228 Pozdrawiam !

 130. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY TA OFERTA JESTEM ZORGANIZOWANY KULTURALNY Z DUZA WERWA DO PRACY W TYM ROKU BYŁEM NA ZBIORZE TRUSKAWEK W BELGII WIEC PRACA DLA MNIE NIE JETS OBCA PROSZE O KONTAKT:)697347235

 131. Witam , jestem zainteresowana pracą przy zbiorach. Posiadam doświadczenie w gospodarstwie,jestem dyspozycyjn. Posiadam prawo jazdy. kat.B prosze o kontakt 667-740-043

 132. Witam. Jestem zainteresowany państwa ofertą. Posiadam doświadczenie przy zbiorach jabłek, gdyż od 4 lat jeździłem do pracy przy zbiorach jabłek w Niemczech. Czekam na odpowiedź. Dziękuje

 133. Witam! mam na imię Bartek a moja dziewczyna Paulina i również jesteśmy zainteresowani ta praca. wiek 24 i 21. Pracowaliśmy już przy zbiorach takich owoców ok 12 godzin dziennie więc dla nas to nic nowego ani trudnego. z językami nie ma problemu prawo jazdy posiadamy. kontakt : 0048 691-291-451 lub 0048 723916204

 134. Kamil Łysień na 18 lipca 2012 @ 14:01

  Witam!
  Jestem również zainteresowany Pańską ofertą pracy. Jestem młodą energiczną osobą. Mam dwuletnie doświadczenie w zbiorach. Dyspozycyjność gwarantowana. Mój tel. 727-904-408

 135. Pracowita para na 18 lipca 2012 @ 16:06

  Witamy , jestesmy mloda , pracowita para chetna do podjecia pracy . Znamy j. angielski w stopniu komunikatywnym , moja dziewczyna zna tez podstawy j. niemieckiego . Jestesmy sprawni fizycznie i energiczni . Szybko sie uczymy , jestesmy wstanie na szybkie podjecie pracy . Kontakt 501 922 728 .

 136. Kasia i Kuba na 18 lipca 2012 @ 16:13

  Witam,
  wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Oboje jesteśmy 22-letnimi studentami poszukującymi pracy na sierpień. Jesteśmy wytrzymali na długotrwałe prace fizyczne i mamy do nich predyspozycje, znamy język angielski na poziomie co najmniej B2. Jesteśmy uczciwi i komunikatywni, nie boimy się nowych wyzwań, więc praca przy zbiorach nie stanowi dla nas żadnego problemu.

 137. Sebastian na 18 lipca 2012 @ 21:36

  Witam
  Jestem studentem UR w Rzeszowie na 4 roku obecnie jestem chętny podjąć prace od zaraz.Doświadczenie posiadam bo wraz z rodziną posiadam gospodarstwo rolne.Wieć prace szanuje. Praca bardzo by mi się przydała na uzyskanie środków na ukończenie studiów .
  Jestem bez nałogu,język angielski na poziomie komunikatywnym
  email:szuwi1232@wp.pl
  tel: 794213906

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 138. jestem zainteresowana pracą wraz z mężem obecnie jesteśmy we francij posiadamy certyfikaty pracy znajomość języka angielskiego i prawo jazdy czekamy na odpowiedz

 139. Krzysztof na 20 lipca 2012 @ 08:26

  Witam
  Mam 24 lata , ukonczone studia I stopnia i jestem bardzo zainteresowany Panstwa oferta. Posiadam doswiadczenie w zbieraniu jablek poniewaz posiadam rowniez gospodarstwo z sadem oraz jabloniami. Jestem osoba energiczna, bezkonfilktowa ktora umie pracowac w zespole oraz szybko nawiazuje nowe znajomosci. Nie boje sie ciezkiej pracy oraz nadgodzin, jezyk angielski na poziomie dobrym
  tel 509111490
  Pozdrawiem

 140. Witam.Nazywam się Jacek razem ze szwagrem jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy posiadamy doświadczenie przy zbiorze owoców obecnie przebywany w Niemczech.Prosze o odpowiedz na email gosiaa7171@wp.pl.Dziękuję.

 141. Witam

  Wraz z narzeczonym jestem zainteresowana Państwa ofertą w miarę możliwości bardzo proszę o szybką odpowiedz na e-mail: milenawarcino@wp.pl

 142. Witam wraz z narzeczonym jestem zainteresowana Państwa ofertą bardzo proszę o odpowiedz na e-mail: milenawarcino@wp.pl

 143. Witam serdecznie,
  jesteśmy zdecydowani wyjechać na dniach. Bardzo interesuję nas Państwa oferta.
  Oboje z moją dziewczyną mamy doświadczenie przy zbiorach. Jesteśmy energiczni, chętni do pracy, nie boimy się wstawania we wczesnych godzinach. Jesteśmy otwarci na ludzi i pozytywnie nastawieni do każdej przydzielonej nam pracy.
  Czekamy na kontakt .

 144. mariusz32 na 21 lipca 2012 @ 10:17

  witam jetem zainteresowany zbiorem posiadam doświadczenie w zbiorach i sortowaniu owoców. pracowałem już kilka sezonów na holenderskich plantacjach oraz sortowniach. posiadam sofii-numer język, angielski komunikatywny .

  czekam na kontakt.

 145. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy. proszę o kontakt lukasznycek@wp.pl lub 726556137

 146. 29lat.angielski dobry.sofi,doświadczenie przy zbiorach weFrancji,.nr kont.783018798. email snake25@autograf.pl.

 147. Witam mam 5 osób z doświadczeniem przy zbiorach owoców , z własnym
  samochodem.Chętni zmotywowani młodzi bez nałogów wiek od 23 do 27 lat.Każdy posiada prawo jazdy kat B. jezyk niem. ang. podstawowy!!
  Pracowici, niekarani,umiejętność pracy w grupie,podejmiemy sie pracy
  na
  dłuzszy okres czasu!! Prosimy bardzo o kontakt 669355413
  bądz na mail. POZDRAWIAM!! Gotowi do wyjazdu od zaraz !!

 148. Natalia Milosz na 22 lipca 2012 @ 18:33

  Studenci. Jestesmy zainteresowani oferta.Prosze o kontakt

 149. Witam,
  ja i moi znajomi jesteśmy zainteresowani ofertą. Jestem 21 letnim studentem, moja dziewczyna ma 19 lat. Dwójka moich znajomych jest w moim wieku mają 21 lat. Jesteśmy pracowici, znamy j. angielski w stopniu komunikatywnym i posiadamy prawa jazdy. Prosimy o kontakt.

 150. Barbara29 lat na 24 lipca 2012 @ 10:28

  Witam serdecznie!Jestem zainteresowana ofertą mam spore doświadczenie w pracy przy zbiorach.Jestem osobą sumienną,uczciwą,pracowitą i silną.Znam komunikatywnie j.angielski posiadam prawo jazdy.Bardzo proszę o kontakt tel 726752857.

 151. Magdalena na 24 lipca 2012 @ 11:03

  Dzień dobry mam na imię Magdalena(23lat) wraz z chłopakiem(26lat) chętnie podejmiemy pracę ,posiadamy doświadczenie w pracy przy zbiorach. Jesteśmy pracowici oraz sumienni. Znamy komunikatywnie język angielski,posiadamy prawo jazdy kat.B.oraz SOFI numery.
  Proszę o kontakt pod numer tel.505 109 265 lub na e-mail.
  Pozdrawiam

 152. Piotr Bokszański na 24 lipca 2012 @ 11:09

  Witam.

  Jestem zainteresowany współpracą proszę o kontakt w razie ewentualnego wyjazdu. Posiadam doświadczenie w pracy przy zbiorach, 26 lat, chęć i zapał do pracy. Znam j.angielski w stopniu b.dobrym. Proszę o kontakt pod nr tel: 507354304 lub na maila

  Pozdrawiam,
  Piotr.

 153. WITAMY JESTESMY ZAINTERESOWANE PAŃSTWA OFERTĄ MAMY DOŚWIADCZENIE PRZY ZBIORACH OWOCÓW ZA GRANICĄ TEL 728255434

 154. krzysztof na 24 lipca 2012 @ 13:15

  Wtam,
  jestem zainteresowany tą ofertą, mam 18 lat, doświadczenie z owocami- przy zbioprze czereśni i jabłek .
  j. ang w stopniu komunikatywnym, pochodzę z woj. zach.-pomorskiego.

  email: krzysztof.matkowski@op.pl- tel podam po skonaktowaniu się ze mną. pozdrawiam

 155. Pracuje w rolnictwie od małego (zbierałem maliny ,truskawki, wiśnie), a zagranicą przy zbiorach winogron, czereśni, jabłek, gruszek i śliwek. W miarę komunikatywny j.niemiecki. Jakby moje doświadczenie odpowiadało to proszę dzwonić pod nr 513245524

 156. Praca w Holandii przy zbiorach jabłek Witam MAM 34lata wcześniej pracowałam w erkelenz przy zbiorach i jestem bardzo za interesowana pracą Jabłka od września do listopada bardzo proszę o pilny kontakt tele 662-162-352 pozdrawiam

 157. Gosia-;) I DWIE OSOBY DODATKOWO ZEMNĄ SĄ ZA INTERESOWANE
  Witam mam 34 lat jestem zainteresowany oferta pracy przy zbiorach posiadam doświadczenie z zbiorach owoców proszę o kontakt tel 662-162-352

 158. Pawel i Maja na 26 lipca 2012 @ 11:14

  Witam. Wraz z dziewczyna jesteśmy zainteresowani oferta pracy. Znajomość języka ang. poziom podstawowy komunikatywny. mamy 21 i 22lata, oboje mamy doświadczenie w pracach sezonowych lecz teraz szukamy czegoś na dłuższy okres czasu.posiadam również posiadam uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz wraz z dziewczyna posiadamy oboje prawo jazdy kat.B .bardzo zależy nam na tej pracy w związku z czym prosimy o szybki kontakt droga mailowa lub na podane niżej nr telefonu
  504609147 lub 605577268.
  Pozdrawiam.

 159. Jest nas 4 studentów w wieku 21 – 23 lat chętnych do pracy nawet od zaraz uczciwi, pracowici, zdecydowani chcący podjąć prace mający doświadczenie w pracach fizycznych. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Posiadamy również uprawnienia na wózki widłowe, prawo jazdy kat. B.
  Pozdrawiam

 160. Witam, mam 26 lat i doswiadczenie pracy w Holandii, mloda i chetna do pracy. posiadam własny samochod . prosze o kontakt 788-252-720 badz natalia_wazelinska@wp.pl

 161. Wtam,
  jestem zainteresowany tą ofertą pracy mam 19 lat
  Prosze o kontakt :783535321

 162. Sławomir na 27 lipca 2012 @ 13:22

  Witam. Jestem zainteresowny sezonową pracą przy zbiorze jabłek. Znam język angielski w stopniu zaawansowanym. Moge wyjechać z kolegą wlasnym sasmochodem od zaraz. Mam 30 lat

 163. Witam.Jestem zainteresowany pracą przy zbiorach.Posiadam własny samochód.Znajomośc kilku języków obcych.Dobry stan zdrowia,nie karany,bez nałogów.Dyspozycyjnośc od zaraz.Wiek: 28l.

 164. Witam. jak w temacie jestesmy zainteresowani ta oferta pracy.znajdujemy sie na terenie Holandii posiadamy sofi numery i doświadczenie w Holandii przy zbieraniu twardych owoców a także ich segregacji. znajomość jezyka angielskiego

 165. Witam
  Jesteśmy zainteresowani ofertą. Mieszkamy w Rotterdamie. Jest nas cztery kobiety (23, 25, 25, 54 lata) i jeden mężczyzna(24). Posiadamy własny samochód. Mamy wyrobione sofii numery. Posiadamy doświadczenie przy pracach sezonowych. Numer tel. 0649162520

 166. Paweł Kochanowicz na 28 lipca 2012 @ 13:06

  Witam,
  Jestem 20 letnim studentem turystyki i rekreacji na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Poszukuje obecnie razem z 2 kolegami pracy przy zbieraniu warzyw lub owoców na okres wakacji. Znam dobrze dwa języki obce: angielski i francuski. Jestem osobą pracowitą i komunikatywną, radzę sobie dobrze zarówno pracując w grupie jak i samodzielnie.
  Jeśli są Państwo zainteresowani moją ofertą proszę o kontakt na numer 504697012 lub przez email pkochanowicz92@gmail.com
  Paweł Kochanowicz

 167. Kamila i Wiktoria na 28 lipca 2012 @ 19:40

  Witam bardzo serdecznie.Nazywam sie Kamila jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.Moje doswiadczenie przy zbiorach owoców jest spore,pracowałam przez 4 lata przy zbiorach owoców i warzyw we Włoszech.Razem z mamą pracowałysmy przy zbiorach,sortowaniu,myciu i pakowaniu tych właśnie produktów rolnych.
  Wyjazdem jesteśmy zainteresowane od zaraz.Bardzo proszę o pozytywna odpowiedź.
  Pozdrawiam.

 168. Hubert Żelazko na 29 lipca 2012 @ 21:47

  Witam
  Jestem zainteresowanym państwa ofertą, młodym chłopakiem, studentem. Pragne zarobić na utrzymanie sie przez nadchodzący rok akademicki. Mam Dużą motywacje do pracy i doświadczenie w pracy fizycznej. Znam język angielski. Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz.
  Proszę o kontakt na podany adres e-mail.
  Pozdrawiam
  Hubert Ż.

 169. Witam! mam 21 lat i jestem studentką. Jetem zainteresowana ofertą pracy. Dyspozycyjność – do końca września.Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym.
  Proszę o kontakt na email sabrinas9@o2.pl

 170. Dominika na 30 lipca 2012 @ 09:19

  Witam, jestem 20-letnią studentką z Krakowa. Poszukuję pracy sezonowej na okres wakacyjny – jestem dyspozycyjna od zaraz do końca września.

  Posiadam doświadczenie przy zbiorze owoców i warzyw na działce i jestem gotowa do ciężkiej pracy. Rzetelnie wykonuje swoje obowiązki.

  Znam j. angielski na poziomie zaawansowanym C1 oraz j. niemiecki na poziomie podstawowym A2.

  Jestem zainteresowana Państwa ofertą i proszę o kontakt mailowy minka991@gmail.com lub telefoniczny 788-405-963.

  Pozdrawiam

 171. Witam ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowani oferta, pracowałam już przy zbiorach za granica.Prosze o kontakt email dusia.zet@spoko.pl

 172. Witam:) jestem zainteresowana Państwa ofertą. Mam doświadczenie przy zbiorze owoców i warzyw:) Pracowałam już za granicą(Holandia) Posiadam SOFI numer. Proszę o kontakt.

 173. katarzyna słupik na 31 lipca 2012 @ 20:40

  witam:)
  wraz z chłopakiem jesteśmy bardzo zainteresowani wyjazdem!! jesteśmy gotowi do wyjazdu po 15 sierpnia, gdyż do tej pory jesteśmy związani umowa w pracy. nie mamy niestety doświadczenia, ale szczere chęci nie tylko do zarobku, ale i zdobycia doświadczenia. kontakt tel, 796232847

 174. zainteresowani na 1 sierpnia 2012 @ 08:48

  Witamy mamy na imię Barbara i Przemysław lat 24 i 25. Mieszkamy w woj Małopolskim na wsi. Doświadczenie przy zbiorach owocow i warzyw mamy bardzo duże. Jesteśmy zgrana para i bardzo pracowici. Prosimy o szybka odp na nr tel 510828364 P.S możemy wyjechać od zaraz na dłuższy okres czasu.Prosimy o więcej informacji na temat wyjazdu?

 175. kasia patryk malgorzata na 1 sierpnia 2012 @ 10:55

  witam serdecznie!!
  mamy od 22-24 lat. jesteśmy bardzo zainteresowani wyjazdem do pracy. doświadczenie w zbiorach. j. angielski komunikatywny. woj dolnośląskie. jesteśmy dyspozycyjni od 15 sierpnia, aż do końca. bardzo prosimy o kontakt:794977498
  niezmiernie zależy nam na wyjeździe.

 176. Sławek 29 na 1 sierpnia 2012 @ 14:57

  Witam. Czy oferta jeszcze jest aktualna? Jeżeli tak to proszę o kontakt. Posiadam prawo jazdy oraz uprawnienia na wózki widłowe, mówię po angielsku. Jestem z województwa zachodniopomorskiego.

 177. Asia i Krzysiek na 1 sierpnia 2012 @ 17:53

  Witamy!
  Jesteśmy para w wieku 29,32.Mamy doświadczenie przy zbiorach owoców i warzyw.Możemy wyjechać od zaraz.Posiadamy numer Sofi i prawa jazdy kat.B.Prosimy o kontakt tel. 511 489 585!

 178. Witam
  Jestem zainteresowany posiadam prawo jazdy b,c oraz doświadczenie przy zbiorach

 179. Witam jestem zainteresowany oferta pracy
  znam holenderski na 3+
  mam numer sofi
  proszę o ka-takt 723494247
  pozdrawiam

 180. Witam. Nazywamy się Łukasz i Piotr jesteśmy z wojewudztwa lubelskiego. Ja mam 21lat a kolega 22lat. Mamy doświadczenie przy zbiorze owoców i warzyw w Holandji. Mamy dobrą motywację do pracy. Posiadamy numer sofi i ubezpieczenie holenderskie. prosimy o szybki kontakt na emaila lukas3150@wp.pl lub na nr. +48691249509

 181. Witamy. Cztery studentki w wieku 20-22 lat, Weronika, Marlena, Małgorzata, Katarzyna, bez nałogów przebywające obecnie w Holandii są zainteresowane opublikowaną ofertą. Posiadamy bogate doświadczenie jeśli chodzi o pracę w szklarnii, folii i na polu. W Polsce pracowałyśmy w sadach przy zbiorze wiśni, czereśni, jabłek gruszek i śliwek. Jesteśmy wytrwałe i zdecydowane do podjęcia pracy od zaraz, praca w systemie nadgodzin oraz weekendowa nie stanowi dla nas problem. Posiadamy prawa jazdy kat. B oraz znajomośc języka angielskiego w stopniu dobrym. Pracę możemy podjąc od zaraz, gwarantujemy swoją sumiennośc, dyspozycyjnosc uczciwośc. Prosimy o jak najszybsza odpowiedz i pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

  Email:weronisia200@wp.pl
  tel. 721047962 Weronika lub Gosia : 609385854

 182. Joanna Wioletta na 7 sierpnia 2012 @ 19:50

  Witam! Ja i koleżanka jestesmy zainteresowane pracą przy zbiorach jabłek. Posiadamy wyrobiony numer SOFI oraz doświadczenie w pracy za granicą. Proszę o kontakt na numer 502455934. Mamy po 22 lata i obie jestesmy studentkami.

 183. Sylwia i Dominik na 8 sierpnia 2012 @ 08:33

  Witamy,
  jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem. obecnie jesteśmy na terenie Holandii, mamy własne auto, posiadamy nr SOFI. Mamy również doświadczenie w pracy za granica. Prosimy o kontakt pod nr tel : +31684340716

 184. Witam!
  Czy oferta jeszcze aktualna?
  Studentka (filologii ang), 19 lat, gotowa do pracy fizycznej, dyspozycyjność 4 tyg,
  e-mail: turbo.szczotka@wp.pl

 185. Witam mam na imię SYLWIA LAT 26 prawo jazdy kat.B wraz z mężem JACKIEM LAT 27 i jego kolegą ADRIANEM LAT 25 język podstawowy .poszukujemy pracy zagranicą przy zbiorach pracowalismy już przy zbiorach truskawek ,śliwek, i jabłek w okresie wakacyjnym w sadzie jesteśmy sumienni i wytrwali nie straszna nam żadna pogoda chcieli byśmy spróbować czegoś innego mogli byśmy jechać w każdej chwili tylko czekamy ze ktoś nas dostrzeże i zaoferuje jakąś prace i się na nas nie zawiedzie czekamy na kontakt 600009801 pozdrawiam serdecznie

 186. KRZYSZTOF SZYMKOWIAK na 11 sierpnia 2012 @ 09:07

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy.Po jego smierci pracowalem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Mam prawo jazdy kat. „B” i obsluguje laptopa.Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48698028671 lub +48627402112 ewentualnie e-mail markal4@wp.pl. Pozdrawiam Krzysztof.

 187. Magda i Daniel (PARA) na 13 sierpnia 2012 @ 07:19

  Jestesmy zainteresowani oferta pracy od zaraz, posiadamy doswiadczenie.. prosze o kontakt 500-854-173

 188. Krzysztof Szymkowiak na 13 sierpnia 2012 @ 09:23

  Prosze o kontakt w sprawie pracy. E-mail markal4@wp.pl. Mam duze doswiadczenie w pracy w ogrodnictwie. Ukonczylem szkole rolnicza o specjalnosci uprawa warzyw i owocow. Przez wiele lat pomagalem dziadkowi w pracy w szklarniach, na polu przy uprawach warzyw, w sadzie i malej winnicy. Po jego smierci pracowalem potem za granica w Anglii / Kent /, Austrii /Linz / oraz Niemczech / Bawaria /. Pracowalem tam jako zbieracz, sortowacz, pakowacz i magazynier. Pracowalem w przetworni na linii
  produkcyjnej i pakujacej. Posiadam uprawnienia magazyniera i operatora wozkow widlowych. Porozumiewam sie po angielsku, niemiecku oraz rosyjsku. Mam prawo jazdy kat. „B”. Moge wyjechac od zaraz i na dluzej. Dzwon prosze +48 627492112 lub +48698028671 lub markal4@wp.pl. Pozdrawiam Szymkowiak.

 189. Witam. Wyrażam chęć wyjazdu na wakacje do pracy w Holandii przy zbiorze. Prosze o kontakt pod nr tel. 512264136. Pozdrawiam,

 190. Kasia Rurańska na 13 sierpnia 2012 @ 12:27

  Witam. mieszkam w Bredzie takze jestem dostepna od zaraz. W kazdych godzinach. Jezyk angielski: Dobry. Holenderski: Rozumiem. Prosze o kontakt : Kasia_ruranska@vp.pl

 191. Wraz z dwiema koleżankami (wszyscy studenci) 21, 22lata, jesteśmy zainteresowani pracą. Dyspozycyjność do 20.09. Znajomość niemieckiego/angielskiego, jedna osoba francuski.

 192. witam,jestem zainteresowany podjecia pracy w panstwa firmie ,posiadam doswiadczenie w zbieraniu jabłek z moją dziewczyną jako ze moj teść posiada sad :) prosze o kontakt ,dziekuje

 193. Witam!

  Chetnie podejme prace pryz zbiorach, znam jezyk niemiecki dobrze oraz komunikatywnie angielski.
  Mam doswiadczenie w zbiorach.
  Jednak zalezy mi aby jechac na krotki czas okolo tygodnia lub 10 dni czy jest taka mozliwosc?
  Bardzo prosze o kontakt, jestem z Krakowa
  moj tel. 782 542 796

  Z powazaniem,
  Anna M.

 194. Witam. Również jestem zainteresowany Państwa ofertą. Mam21 i jestem chetny do wyjazdu za granice tel.888077271

 195. Jestem zainteresowana pracą przyz zbiorach, posiadam doświadczenie przy zrywaniu jabłek i gruszek, sprtowaniu i pakowaniu, dobry angielski

 196. Witam . Malzenstwo lat 22 i 26 podejmnie pracy. Mamy doswiadczenie tylko w branzy miesnej az 1.5 roku ale szybko sie uczymy. Posiadamy wlasny samochód komunikatywny angielski. pochodzimy z wojewodztwa śląskiego,

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
  tel 518274585

 197. Witam jesteśmy para studentow 21 i 22 lata, mamy doświadczenie przy zbiorze borówek i malin, ale szybko sie uczymy, znamy komunikatywnie j.angielski, pochodzimy z województwa zachodniopomorskiego.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

 198. Andzia i Darek na 21 sierpnia 2012 @ 21:47

  witam jestesmy para pracowalismy przez 2 lata w holandii w tym dwa sezony w sadzie przy zrywaniu jabłek i gruszek posiadamy numer sofii mój numer to 663270485

 199. Witam serdecznie!
  Jesteśmy zainteresowani pracą w Holandii przy zbiorach jabłek i gruszek. Są 4 osoby chętne (2 mężczyzn i 2 kobiety) do podjęcia pracy, w tym 3 osoby mają już doświadczenie w pracy przy zbiorach jabłek i gruszek oraz posiadają numer SOFI. Mamy własny transport. Jesteśmy zainteresowani pracą od zaraz.

  Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.
  Kontakt: jolanda_dom@wp.pl

 200. WITAMY
  MIESZKAMY W POLSCE MONIKA WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE WARSZAWA,ANNA ZACHODNIOPOMORSKIE SZCZECIN.JESTEŚMY ZAINTERESOWANE PAŃSTWA OFERTĄ PRACY NA ZBIORACH PRACĘ MOŻEMY PODJĄĆ OD ZARAZ.PROSIMY O odpowiedź na meila czarnaa-1982@o2.pl
  Jesteśmy zainteresowani pracą w Holandii przy zbiorach jabłek i gruszek,jesteśmy osobami pracowitymi niestety jeszcze na zbiorach zagranica nie pracowałyśmy i prosimy o danie nam szansy.Bardzo prosimy o pozytywną odpowiedź

  Z poważaniem
  Monika Urbaniak 507302293
  Anna Chrystman

 201. Witam serdecznie,
  Jestem zainteresowany Państwa ofertą mogę wyjechać od zaraz.Mam 26 lat mieszkam w Wielkopolsce bylem kilka krotnie zagranicom przy kalafiorze , porze i szparagach.

 202. Agnieszka i Jakub ( Para) na 24 sierpnia 2012 @ 13:00

  Witam ! Jesteśmy zainteresowani wyjazdem do pracy nawet od zaraz.
  Agnieszka lat 25 – wyk. wyższe, prawo jazdy kat B, język niemiecki – podstawowy
  Jakub lat 26 – wyk. zawodowe, Prawo jazdy kat B, język angielski w stopniu komunikatywnym.
  Jesteśmy osobami pracowitymi i bardzo szybko się uczymy. Czekamy na kontakt : Jakub – 796417617 Agnieszka 792370194 Pozdrawiamy serdecznie

 203. BEATA MIKOLAJCZAK na 24 sierpnia 2012 @ 20:52

  witam jestem zainteresowana praca wraz z mezem mamy doswiadczenie prosze o kontakt 788171210

 204. Kasia i Sylwia na 26 sierpnia 2012 @ 10:00

  Jesteśmy zainteresowane wyjazdem do pracy od zaraz.
  Kasia lat 24– język angielski – komunikatywny, język niemiecki – podstawowy,
  Sylwia lat 26 – , język angielski – komunikatywny
  kontakt 6071005

 205. JUSTYNA I SEBASTIAN na 27 sierpnia 2012 @ 14:20

  DZIEŃDOBRY,
  JESTEŚMY ZAINTERSOWANI PAŃSTWA OFERTĄ PRACY, JESTEŚMY SUMIENNI, UCZCIWI, PRACOWICI. JĘZYK ANGIELSKI KOMUNIKATYWNY. PRAWO JAZDY POSIADA SEBASTIAN. INTERESUJE NAS WYJAZD OD ZARAZ. MAIL justyna23_1988@wp.pl, oraz numer tel 723902454. prosimy o kontakt.

 206. pablo230588 na 28 sierpnia 2012 @ 09:58

  witam mogą państwo powiedzieć co trzeba spełnic aby dostac się do was do pracy kilkukrotnie byłem na zbiorach mam 24 lata proszę pisac na emaila pablo230588@onet.eu

 207. Witam jestem zainteresowany ofertą mogę podjać pracę od zaraz. Jestem osobą pracowitą. Mam doświadczenie przy zbiorach jabłek, truskawek, malin. jestem gotowy do podjęcia ciężkiej pracy fizycznej. Język angielski niemiecki na poziomie podstawowym. Bardzo prosze o poytywne rozpatrzenie mojoj prośby i kontakt e-mail lub telefonicznie 721473166. Z poważaniem.

 208. Radosław K na 29 sierpnia 2012 @ 06:47

  Witam,
  Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Mam doświadczenie przy zbiorach. Komunikatywnie znam angielski. Proszę o kontakt abym mógł wyslać cv.
  Pozdrawiam
  Radosław K.

 209. Angelika 24lata na 29 sierpnia 2012 @ 11:16

  witam aktualnie mieszkam w rotterdamie ale jestem bez pracy mój numer +31649702334,pracowałam wczesniej przy zbiorach owoców i warzyw,rowniez przy kwiatkach,na sortowni przepakowywalam owoce i warzywa.

 210. Iza i Robert Para Dolny Śląsk na 30 sierpnia 2012 @ 08:20

  witam Tu Para z Dolnego Śląska Iza i Robert zbieraliśmy już jabłka w Niemczech Oraz różne owoce takie jak :jabłka, gruszki,śliwki, truskawki, maliny,jeżyny. Pracowici i chętni pracy od zaraz prosimy o odpisanie na naszego e-maila.

 211. Tomek100391 na 30 sierpnia 2012 @ 09:43

  Witam chętnie podejmę tę prace od zaraz mam 21 lat jęz.ang i niemiecki w stopniu komunikatywnym,prawo jazdy kat b proszę o kontakt 889 027 129

 212. jestem zainteresowany moge wyjechać od zaraz naawet na stałe

 213. Witam mam 24 lata, posiadam prawo jazdy kat. B i auto. Znam język niemiecki w stopniu zaawansowanym i język angielski w stopniu podstawowym.Pracowałam dużo sezonów na plantacjach truskawek, wiec ciężka praca nie jest mi obca, jak i również warunki atmosferyczne.
  W celu szybkiego kontaktu oto mój numer telefonu 724113012. Oczywiście, gdyby moja oferta Państwa zainteresowała.

 214. jestem zainteresowany mam doswiadczenie przy zbiorze warzyw tel +31659449273 =48518857488

 215. jestem zainteresowana praca od zaraz wtaz z siostra i mama te. 723.518.997

 216. witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracy mam doswiadczenie w zbiorze warzyw i owoców a sam wiek wskazuje na to ze szybko i sprawnie jestem w stanie to robić chciałbym pokazać zebyscie dali szanse na to zebym mugł pokazać na co mie stać a zagwarantuje ze bedziecie zadowoleni prosze o odpowiedz

 217. Artur Klich na 24 stycznia 2013 @ 10:45

  witam mam 19 lat i jestem zainteresowany oferta pracy, pracowalem przy zbiorach warzyw ale z jabłkami tez sobie poradze. pozdrawiam i prosze o kontakt 722268950

 218. jestem zainteresowany moge wyjechać od zaraz kotak663601817

 219. Currium Vitae

  Dane osobowe: Łukasz Karsznia
  Data urodzenia: 7.05.1987r.w Pucku
  Stan cywilny: kawaler
  Obywatelstwo: Polskie
  Adres: ul. Cetniewska 13
  84-120 Władysławowo
  Tel.kom: 506942229
  E-mail: Lukashhh221@interia.pl

  Wykształcenie:
  2005-2008 ZSZ w wejherowie zawód ślusarz

  Doświadczenia zawodowe:
  22.10.2008-30.062011 Przedsiębiorstwo połowów i Usług Rybackich SZKUNER
  22.10.208-31.01.2009 na stanowisku malarz-konserwator
  1.02.2009-15.05.2009 na stanowisku mrożonkowy

  Szkolenia:
  1.02.2010-17.02.2010 kurs kierowców wózkuw jezdniowych z napędem silnikowym i gazowych

  Umiejętności:

 220. Witam.
  Jestem zainteresowany państwa ofertą ,jestem młody i dyspozycyjni.
  Proszę o kontakt tel.515841455 wyjazd na okres 4 tygodni

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.