Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia  €

Bez języka sezonowa praca Niemcy przy zbiorach szparagów Mötzow 2016

  • Kraj: Germany
  • Miasto: Mötzow
  • Lista: 8 marca 2016 22:23

Gospodarstwo rolne z Mötzow szuka Polaków do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Oferta z zakwaterowaniem dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach warzyw
Lokalizacja: Niemcy, Mötzow
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie odpowiadał za szybkie zbieranie szparagów z pola. Wszystkie czynności wykonywane są przy pomocy specjalnego nożyka, który ułatwia wydobywanie warzywa.

Wymagania:
- sprawne dłonie
- wytrzymałość fizyczna
- dostosowanie się do wewnętrznego regulaminu
- dbanie o porządek w kwaterach
- radzenie sobie w różnych temperaturach
- zabranie ze sobą odpowiedniej, nieprzemakalnej odzieży
- posiadanie własnych sztućców

Oferujemy:
- zapewniamy darmowe zakwaterowanie
- możliwość korzystania z kuchni, pralek, łazienki
- przejazdy do sklepów
- przerwa obiadowa w ciągu dnia
- ciepły posiłek

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przejść na stronę: http://www.arbeit-thiermann.eu/registrierungsformular/?lang=pl

Źródło:

ID Ogłoszenia: 80656df372d8ac8f

Linki Sponsorowane

1 Odpowiedź na “Bez języka sezonowa praca Niemcy przy zbiorach szparagów Mötzow 2016”

  1. olenka19972 na 19 kwietnia 2016 @ 18:29

    Witam. Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą, lecz nie mogę odtworzyć linku do aplikowania swojej osoby. Proszę o kontakt.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.