Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

do ustalenia  €

Oferta sezonowej pracy w Holandii od zaraz przy zbiorach pomidorów

  • Kraj: Netherlands
  • Miasto: Holandia
  • Lista: 24 października 2015 18:34

Pilnie poszukujemy pracowników sezonowych do pracy w Holandii przy zbiorach pomidorów. Oferta dla Polaków od zaraz bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie z płatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach pomidorów
Lokalizacja: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Należy zbierać dojrzałe pomidory.

Wymagania:
- szybkie podjęcie pracy
- należy posiadać doświadczenie
- dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego, holenderskiego albo niemieckiego na poziomie podstawowym
- kandydaci powinni cechować się odpowiedzialnością
- przestrzeganie wewnętrznych zasad
- dobra sprawność fizyczna

Oferujemy:
- zatrudnienie na dłuższy okres
- podpisanie umowy w języku polskim
- miejsce do spania
- każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
- pomoc polskojęzycznego opiekuna
- wynagrodzenie wypłacane co 7 dni

Aplikacja:
Na zgłoszenia czekamy pod adresem mailowym: rekrutacja@liderjob.pl z tematem: pomidory
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-sezonowa-praca-w-holandii-przy-zbiorach-pomidorow-kisciowych/

ID Ogłoszenia: 225562bb1f65f622

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.