Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

8-12 GBP/h  €

Sezonowa praca w Anglii bez znajomości języka przy zbiorach truskawek 2016

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Sheffield
  • Lista: 8 marca 2016 23:00

Oferta pracy w Anglii dla pracowników sezonowych bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia. Zatrudnienie w Sheffield od zaraz przy zbiorach truskawek i malin.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Anglia, Sheffield
Wynagrodzenie: 8-12 GBP/h
Start: od zaraz (14-18 marca)

Zadania:
- prace związane z irygacją oraz budową tuneli
- zbieranie truskawek
- pomoc w uprawie owoców

Wymagania:
- bardzo dobre zdrowie
- chęć podjęcia danej pracy
- zależy nam na osobach pracowitych
- punktualność, zaangażowanie
- zdolność podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
- konkurencyjne stawki godzinowe
- możliwość podjęcia pracy od zaraz
- zatrudnienie sezonowe od 14-18 marca
- podpisanie angielskiej umowy o pracę
- przepracowanie dużej ilości godzin w tygodniu co równa się wyższym zarobkom
- wdrożenie w zakres działań pracownika

Aplikacja:
Należy przesłać zgłoszenie na maila: joannawright.pickyourown@gmail.com

Źródło:

ID Ogłoszenia: 73156df2d36f24ac

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.