Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

6,31 GBP za godz.  €

Sezonowa praca w Anglii dla par i grup zbiory szparagów bez doświadczenia

  • Kraj: United Kingdom
  • Miasto: Anglia
  • Lista: 16 marca 2015 02:45

Zatrudnienie sezonowe w gospodarstwie rolnym dla pracowników fizycznych bez doświadczenia. Praca w Anglii dla par i grup przy zbiorach szparagów.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach szparagów
Lokalizacja: Anglia
Wynagrodzenie: 6,31 GBP za godz.

Zadania:
Do zadań pracownika należy zbiór szparagów. Jest to praca ciężka fizycznie na farmie pod gołym niebem.

Wymagania:
- dobra sprawność ruchowa
- osoby zmotywowane do ciężkiej pracy i warunków
- bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania pracy fizycznej
- możliwość podjęcia pracy sezonowej
- podstawy języka angielskiego
- doświadczenie przy zbiorach będzie ogromnym atutem

Oferujemy:
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- wypłata zawsze na czas
- oferujemy prace również parom i grupom
- przerwy w ciągu dnia na odpoczynek i zregenerowanie sił
- pracę w międzynarodowym środowisku
- zdobycie ciekawego doświadczenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem zapraszamy do kontaktu mailowego: mkarpinski@almatur.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-sezonowej-pracy-w-anglii-przy-zbiorach-szparagow-dla-par-i-grup/

ID Ogłoszenia: 47255063727cb19e

Linki Sponsorowane

2 Odpowiedzi na “Sezonowa praca w Anglii dla par i grup zbiory szparagów bez doświadczenia”

  1. Witam. Mam 19 lat poszukuje pracy, aby dorobić na studia. Prawo jazdy kat B i język angielski na poziomie zaawansowanym. Chciałbym porozmawiać o wariantach terminowych zatrudnienia.

    506938375
    msajad@wp.pl

  2. Witam. Jestem zainteresowany ofertą o prace. Mam 19 lat, bez nałogów.Szybko wykonuję zadania, a także jestem pracowity i energiczny. Angielski na poziomie podstawowym. Wyjechać mogę nawet na początku czerwca.
    Mój numer telefonu: 781 023 835.
    Email: mg123451@wp.pl

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.