Witaj, nieznajomy! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięrss

Mesnali  €

Dam pracę w Norwegii przy zbiorach truskawek bez języka Mesnali 2016

  • Kraj: Norway
  • Lista: 19 grudnia 2015 09:02

Zatrudnimy pracowników sezonowych bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii (Mesnali) na rok 2016 dla studentów przy zbiorach truskawek z pola. Na miejscu zapewniamy darmowe zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach truskawek
Lokalizacja: Norwegia, Mesnali
Wynagrodzenie: na akord – 26 NOK/kg owoców
Start: od lipca
Liczba stanowisk: 20

Zadania:
- zbiór truskawek z pola oraz uprawach tunelowych
- prace wykonywane są ręcznie
- należy przesortować owoce i zapakować je do skrzynek

Wymagania:
- przyjazd samochodem jest konieczny
- kandydaci z doświadczenie są mile widziani
- chęć podjęcia pracy fizycznej
- bez problemów ze zdrowiem
- zabranie ze sobą odpowiedniego, nieprzemakalnego stroju
- możliwość podjęcia pracy w okresie wakacyjnym w roku 2016

Oferujemy:
- darmowe zakwaterowanie
- pracę wakacyjną dla studentów
- zatrudnienie na 6-8 tygodni
- chętnie zatrudniamy również pary i grupy
- wolne stanowiska dla 20 osób
- satysfakcjonujące wynagrodzenie
- pracodawca zapewnia ubezpieczenie NNW (w cenie 30-60 NOK)

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV napisane w języku angielskim należy przesłać na maila: scandiworkers@email.com z tematem: zbiory truskawek, Mesnali 07/16.

Źródło:

ID Ogłoszenia: 6155675122f9489f

Linki Sponsorowane

Odpowiedz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.